Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
32 servera i maceva si dobio nista heheheh i nisam se ja carem zvao vec ti meni tako tepao hvala care i to heheheh jojjjj sota sota jesi lupeza heheh a ti meni url helpera prije 6 godina da mogu rucno vadit maceve takva su bila vremena i to nisi znao da se moze heheheh
Ja ssm u predhodnim mojim postovima napisao da postujem tebe i to sto znas.. zahvalio se... i nikad nemam problem ne samo sa tobom to da kazem nego opcenito ... oces sad da ja isto prelistam moje poruke pisane tebi? Ima ih... Oces da ispadnes opet po ko zna koji put faca... i samo se tebe pita ti si glavni a to znaci neko ko je tebi nesta poslao to se ne broji i manje je vazno ili?
Nalazio sam ja liste i dok nije bilo skenera...... to ti promaklo jer se osvrces samo na vrijeme kad si ti dijelio liste... gdje si bio 2010-te? I ranije?....
Postuj svoje cijeni tudje samo... to kod tebe izgleda ne prolazi? I po nekad kazi hvala...
Pozdrav
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Hmm, vidim ima bogomdanih i dalje, kao i prije podosta godina, dođe mi da ljudima javno podijelim svoj osobno napravljeni alat, čisto da određeni ne glume baje po forumima sa vipom, slanjem slika i ostalim sranjima.jedino sto me sprečava jest to da bi bilo ljudi koji bi taj alat pretvorili u osobnu korist, a to mi protiv mojih principa. Inače, alat ima baš sve, i stvarno se njime može koristiti i najveći laik. Da se razumijemo, ne hvalim se time, ipak mi je to struka i nije nešto posebno kao što neki prikazuju da jeste i nisam neki genijalac radi toga. Kakva bi samo pomutnja nastala da sad objavim recimo 5000 Macova za 50 različitih lista, ili vam ga 100 po listi, onako iz gušta, a mogao bih?Ali, onda ne bih bio ništa bolji od ovih koji se non stop prikazuju kao da su pokupili svo znanje svijeta. I ovdje idem poslije ovog u low profile, svi su forumi ustvari isti, s jedne strane baje koji glume bogove jer znaju skenirati, a s druge strane dupeuvlakači koji mole liste.
To je to od mene. Odoh.
A sada neka se nastavi cirkus samohvale, uvlačenja i trivijalnih razmirica.
P.S.Da vidimo tko će prvi baciti kamen :)
imas ti mudo marjanovo
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
pozdarv svima kako smo veceras
ja bio malo na bolovanje rekla mi doktorica da ne skeniram mnogo jel ce ad mi se to odrazi na zdravje i eto poslusao sma je i sad sma malo u penzii dokse ne stabilizira zdravje:)
bio sma puko sto sad svi imaju skeneri za mac adresi pritisak mi se popeo nagore kako gore tako i dole
 
Член од
25 ноември 2018
Мислења
308
Поени од реакции
663
Kakvi si ti "Troll"?Mislis da to radi vjecno?
Potrudi se sam.....sve je mugotrpno ali se jednog dana dodze do resultata.Za mene je bilo isto tako......danas...no problem.
Znam ja kolega mnogo vise nego sto ti mislis da znam. Ti mislis da samo ti znas da liste nisu vjecne. Ja sam kod nekih cak i placao pa je na kraju prekidalo, mnogi kanali uopce ne radi. ja uvijek kazem tko sa nasim ljudima ima posla najebo je. Cast izuzecima.
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
prestao sma sa ta umetnos pre jedan mesec sad samo na paltno crtam nista na papir to se pocepa ako se stavi mnogo boja
 
Член од
12 ноември 2019
Мислења
2
Поени од реакции
8
@zokiniko, evo javio se egotrip koji pati na ono caru, kralju, legendo i hrani se time. Pametan čovjek prvo utvrdi činjenice pa onda sudi. Evo samo da se zna, nemam kome što dokazivati niti mi je to u interesu, ali pratit ću forum neko vrijeme i jednoj osobi s foruma koju odaberem kao "najnormalniju" ću poslati toliko lista da neće znati koju prvu da gleda. Nisam ni car ni kralj niti išta takvo, završio FER i radim određene stvari u edukacijske svrhe, čisto da vidim koliko znam. Više ne pišem ništa na forumu, samo ću se u jednom trenutku javiti toj jednoj osobi na pm i poslati joj "poklon".
Uživajte, i tko želi od dežurnih "baja" neka me slobodno omalovažava bez da zna išta o meni. Pozdrav.
 
Член од
24 јуни 2018
Мислења
415
Поени од реакции
238
Znam ja kolega mnogo vise nego sto ti mislis da znam. Ti mislis da samo ti znas da liste nisu vjecne. Ja sam kod nekih cak i placao pa je na kraju prekidalo, mnogi kanali uopce ne radi. ja uvijek kazem tko sa nasim ljudima ima posla najebo je. Cast izuzecima.
Informacija za tebe.......
nista neznam, imam sve sta trebam.Ja sam skroman i star....jebg....
Ti si jedan jebivjetar...i nista drugo.
Автоматски споено мислење:

prestao sma sa ta umetnos pre jedan mesec sad samo na paltno crtam nista na papir to se pocepa ako se stavi mnogo boja
Dali ce jednog dana biti nekakvi hopcup-pikaso?
 
Член од
25 ноември 2018
Мислења
308
Поени од реакции
663
Hmm, vidim ima bogomdanih i dalje, kao i prije podosta godina, dođe mi da ljudima javno podijelim svoj osobno napravljeni alat, čisto da određeni ne glume baje po forumima sa vipom, slanjem slika i ostalim sranjima.jedino sto me sprečava jest to da bi bilo ljudi koji bi taj alat pretvorili u osobnu korist, a to mi protiv mojih principa. Inače, alat ima baš sve, i stvarno se njime može koristiti i najveći laik. Da se razumijemo, ne hvalim se time, ipak mi je to struka i nije nešto posebno kao što neki prikazuju da jeste i nisam neki genijalac radi toga. Kakva bi samo pomutnja nastala da sad objavim recimo 5000 Macova za 50 različitih lista, ili vam ga 100 po listi, onako iz gušta, a mogao bih?Ali, onda ne bih bio ništa bolji od ovih koji se non stop prikazuju kao da su pokupili svo znanje svijeta. I ovdje idem poslije ovog u low profile, svi su forumi ustvari isti, s jedne strane baje koji glume bogove jer znaju skenirati, a s druge strane dupeuvlakači koji mole liste.
To je to od mene. Odoh.
A sada neka se nastavi cirkus samohvale, uvlačenja i trivijalnih razmirica.
P.S.Da vidimo tko će prvi baciti kamen :)
Tu si u pravu. Ovi sto znaju sve su bogovi a ovi sto manje znaju ili nemaju vremena za to su Papci. Pozdrav.
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
samo da znas za djaba da ne saljes meni liste ja ih necu gledati
zabranjeno mi to da upotrebljujem
 
Член од
10 ноември 2019
Мислења
23
Поени од реакции
14
Hoce li vam kad dosaditi ta prepucavanja, k'o na pijaci, i to stocnoj.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Член од
25 ноември 2018
Мислења
308
Поени од реакции
663
Informacija za tebe.......
nista neznam, imam sve sta trebam.Ja sam skroman i star....jebg....
Ti si jedan jebivjetar...i nista drugo.
Автоматски споено мислење:


Dali ce jednog dana biti nekakvi hopcup-pikaso?
Ne znam po cemu sam ti ja Jebivjetar. Sto se tice godina da ti samo napisem da sam u junu imao 60. trebao bi ipak imati respekt prema starijim od sebe. Pozdrav.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom