Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
je je divno je bilo,početkom 80-tih čekao na kavu i prašak a red 100 metara,kurac bi vi gledali a ne ligu prvaka jer bile bi redukcije struje ko krajem 80-tih i to oko8-9 navečer,ja kažem da je nekad bilo ljepše,ali danas je bolje
Автоматски споено мислење:

a i vozili bi se svaki drugi dan par nepar
A sta nam sad fali nista nikad manje nismo radili a nikad bolje nismo zivjeli,pa ljudi imaju po 3-5 auta.Jos kad dode super brz internet 150 hhaha
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Jedna plata drzavna.... svaku noc u kafanu meze zgoda i jos ostani para lom to je nekad zivot bio po par odela bih uzeo nekad nasa iz stare juge i ostalo bimi para i nebih mogo da ih potrosim a sta ces ti sad da kupis sa platom da se normalno prehranis bez kafane 61 godiste i to sam izuzetno lepo ziveo doba TITOVINE..........
Jes ti bio Milicioner, pa ti tako dobro bilo?
 
Член од
24 јули 2019
Мислења
344
Поени од реакции
211
Eh jbg i ti sad hoces da kazes pentijum 286...386...pa internet u verat net 1 kilobajt heheheh pa se zivelo malo ko i zna koi su ovo kompjuteri bili amiga itd....
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
je je divno je bilo,početkom 80-tih čekao na kavu i prašak a red 100 metara,kurac bi vi gledali a ne ligu prvaka jer bile bi redukcije struje ko krajem 80-tih i to oko8-9 navečer,ja kažem da je nekad bilo ljepše,ali danas je bolje
Автоматски споено мислење:

a i vozili bi se svaki drugi dan par nepar
Vidi se da ne znas,tada je bila svetska kriza nafta dostigla apsolutni maksimum.U USA poskupelo gorivo ogromne guzve, pocelo da se odustaje od proizvodnje motora sa ogromnim kubikazama. OPEC-a cija se uloga svodila se na
borbu za reviziju ugovora o koncesijama pod pritiskom USA diktira cene da ublazi krizu.Znaci svuda je bila kriza ne samo kod nas,samo je kod nas po obicaju to malo vise potrajalo.
 
Член од
11 април 2019
Мислења
7
Поени од реакции
1
Pozz svima,
Juce kad su poceli utakmice lige sampiona ukocile mi se ove liste koje imam. Pre pocetka I kasnije kad su zavrsili su opet liste ok. Jel I kod vama ovako il kod mene ne valja? box mi je 2gb ram/ 16gb memory.. Ako moze u pm dobru listu za stb za vecerasnje utakmice.. Hvala
Автоматски споено мислење:


Ako imas vazeci mac + server mozes sa StbEmu na android gledati
Mene mi treba nekoj program, koj ke moze da mi dade info kolku ima konekcija i do koga trae listata. Preku mac i link
 
Член од
5 октомври 2017
Мислења
636
Поени од реакции
2.073
Sve u svemu uzaludna prica, nama kojima je bila draga bivsa Juga cemo pisati jedno a oni kojim nije drugo...
 
Член од
27 октомври 2019
Мислења
28
Поени од реакции
40
nije istina u Hrvatskoj je super
 

Kajgana Shop

На врв Bottom