Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Nee. Ja za razliku od vas od kad sam u ovom "svetu" IPTV-a sam se trudio da sam naucim a da ne trazim. Imam i dan danas krug prijatelja iz tih sad vec davnih vremena kad smo svi grebali za liste, ali nikad se nismo "uvlacili" jedni drugima ili drugima. Moze Milos Obilic, International (zokiniko), burman, Losmij i druge da potvrde. Da, zatrazim i dan danas, pobogu, ko ne trazi? Problem je sto ja zatrazim lepo na PP, dobijem, i tamo zahvalim, nema potrebe da ikoga "reklamiram" niti ti ljudi to zele. To je nesto nase interno, pomognemo jedni drugima kad mozemo.. Hvala Bogu da ima ljudi koji pomognu, necu da ih imenujem da ih pojedini ne bi spopadali sa "daj listu". A to sto pojedini nemaju granice, koji su godinama na forumu a ni dan danas nisu,nece, ne zele da nauce je druga stvar, bezobrazna. ja prosto cutim, ne kurcim se, ne kacim slicice kako imam ovo, imam ono.. Bas mi je pre neki dan inter nesto poslao na PP, iako svi znaju da znam da budem direktan, otvoren, ostar prema njemu, a inace i prema svima, uvek cemo da postujemo jedni druge jbg, potrudite se malo da naucite da bi vas drugi cenili a ne samo da trazite, pa brezobrazno je jbt.

Mnogi od vas pojma nemaju kako je bilo pre 4-5 godina, kako je kad ti neko da jednu listu, nije bilo alata kao sad na svakom koraku, vi ste se pojavili i sve bi na gotovo, da se ne pomucite pa kako onda da neko samo cuti i gleda?

Ne uvlacim se nikome, nema potrebe, imam i previse za sebe, cak i ono sto imam ne gledam, gledam jednu ART listu godinama, i nema bolje i stabilnije liste od tih.
Eh da imam i ja jednu Art listu... Gde bi mi bio kraj??? Bas sam se uvukao u.... :D :pos:
 
Член од
1 август 2019
Мислења
14
Поени од реакции
10
das listu, i kad prestane da radi, traze ti drugu i jos se ljute na tebe :confused: :D
Zašto prozivaš tako ljude? Ako deliš liste, deli ih kako treba. Pošalji ljudima stabilne liste. Šta će im lista koja traje jedan dan. Takve liste možeš naći svugde. Ne svidja mi se to tvoje LJIGAVO ponašanje, samo padaš u očima ljudima ovde na forumu. Dižeš tu sebe kao mole te za liste. Ja da sam na njihovom mestu nikada ne bi ti tražila listu. Razmisli malo o ovome
 

Kajgana Shop

На врв Bottom