Струмица

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
Не е затава бе...

На нас у гимназиита ни кажа оти ке е за екстерните тестови дали и родителите се согласувале да се праат тии тестови ...ако и они не се согласуват несто ке правиле ...појма неем:smir::helou:

на вас у гимназијата тфа ви кажале ,а на мене у јане сандански ми кажааа за тфа шо го напишах по на горе тка да сите си ебале ма*ер
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
ќе прават чај од липа ...
родителсктат била за да кажат да не штрајкуваме да видамe шо ке се десе утре...дали ќе се уче или не :)

ако има штрајк од утре ке е интересното ...
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
ќе прават чај од липа ...
родителсктат била за да кажат да не штрајкуваме да видамe шо ке се десе утре...дали ќе се уче или не :)

ако има штрајк од утре ке е интересното ...
Таа е вонредна родителска ни кажа класнио заради штрајко, иначе и да има и да нема штрајк утре јас ке си учаам:tapp:
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Штрајкувале, не штрајкувале...епсибир...
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
на вас у гимназијата тфа ви кажале ,а на мене у јане сандански ми кажааа за тфа шо го напишах по на горе тка да сите си ебале ма*ер
:icon_roll Џабе штрајкувате, ако праате екстерни, праате. Со тва шо не одате на школо само потешко си га праате, ќе треба после сабота да идате или после 10ти пак да идате неколко дена на школо. Уживајте, кулирајте. Ќе седнате на тестовите, бам, бам, шо знаате тва. Шо е тука тешкото?
 
Член од
3 декември 2008
Мислења
816
Поени од реакции
22
У четврток ак падне на Уставен,мислам оти ќе славам тај ден и ќе треба сите основци и гимназијалци да слават оти тај ќе е голем ден :smir:
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
У четврток ак падне на Уставен,мислам оти ќе славам тај ден и ќе треба сите основци и гимназијалци да слават оти тај ќе е голем ден :smir:
Не вии, туку даскалето треба да слават.
 
Член од
8 август 2008
Мислења
2.680
Поени од реакции
512
Ако се штрајкува од дома и од 19, ебало си мамата...


Тава ли е штрајк бе, сите излеват од класовите и кој надека, ебате штрајко ебате...

Седејте си у стаите, седејте на часови, тај материјал МОРА да се обработе до крајо на мај, и може само да постигнаме да учаме саботи - ништо друго!
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Денеска беше ре-отварањето на Екстрим. Колку добро е направено тва е чудо. Муфтаџии иначе на сите страни..
Фина работа у секој случај, прекрасно изгледе. Имаше еден сликар тама па здрааве ќе видаме слики.
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Денеска беше ре-отварањето на Екстрим. Колку добро е направено тва е чудо. Муфтаџии иначе на сите страни..
Фина работа у секој случај, прекрасно изгледе. Имаше еден сликар тама па здрааве ќе видаме слики.
И јас сега бех накај там. Ного е јако ка влезех оште мирисаше на нов ламинат, повеќе маси ми се видее, проширенко... убавина.

Инфо за тии шо одат на школо! Денеска как шо видех сите во гим одаа на школо, денеска нема штрајк за них.
 

Gh0$T

BanishedFromMyOwnWorld
Член од
4 октомври 2008
Мислења
271
Поени од реакции
19
И јас сега бех накај там. Ного е јако ка влезех оште мирисаше на нов ламинат, повеќе маси ми се видее, проширенко... убавина.

Инфо за тии шо одат на школо! Денеска как шо видех сите во гим одаа на школо, денеска нема штрајк за них.
Грешка си ...Гимназиита пак не учат денеска....:smir::je:
А стигнани биле веќе предметто со треба да се полагат ама тфа зафисе од уставнио суд ...не се знаа би требало да ги укинат по толко отпор .
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Грешка си ...Гимназиита пак не учат денеска....:smir::je:
А стигнани биле веќе предметто со треба да се полагат ама тфа зафисе од уставнио суд ...не се знаа би требало да ги укинат по толко отпор .
Как бе!? Видех некои со ташни варкаа да стигнат до гим а саато беше 7-30?
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
Как бе!? Видех некои со ташни варкаа да стигнат до гим а саато беше 7-30?

ако де и јас одам со ташна :)) чисто дома да не ми стоо....
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
Денеска беше ре-отварањето на Екстрим. Колку добро е направено тва е чудо. Муфтаџии иначе на сите страни..
Фина работа у секој случај, прекрасно изгледе. Имаше еден сликар тама па здрааве ќе видаме слики.

Ке видате слики ко ке га направам страната до тогај здрааааве :helou: Инче екстрим е лудница , подобра кафетерија не сам видел до сега !
 

Kajgana Shop

На врв Bottom