Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.356
Поени од реакции
3.130
MiroBec :) dobro jutro svima vama koliko vas ima :) Neko napisa d akradem Moju tv bih a sta vi ovde pojedini radite svegati :) hahah
Veleki pozdrav i Vama, MiroBec...Da niste Vi, šta bi gledali đaba Mi....:)

P.S. Jel se ima u neka ts lista Arene sa 50 fps...ide vikend pa sutra pogledače se neka utakmica.. ..
 
Член од
8 ноември 2016
Мислења
406
Поени од реакции
1.032
Da li neko zna gde bih mogao skinuti dobar VPN free za android , hvala svima koji pomognu i pozdrav svim forumasima i zelim vam lijep vikend
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Член од
8 април 2017
Мислења
1.839
Поени од реакции
3.093
Decki morate nauciti a ne trazit alate.. Ti alati sluze samo da ubrzaju stvar... Onaj koji ući i malo razmišlja. Moze doći do liste bez ijednog alata. Neznate u notpedu raditi a vi bi alate.. Alat isto ništa ne vrijedi ako ga ne podesis dobro.. Do lista sa vise konekcija i do servera nekih došao sam s naj običnijim wotveb.... Morate razumjeti sto trazite i imati vremena.. Pratiti sta ljudi pišu, razmisliti o svakoj slici ili postu, isprobavati... Itd.
Автоматски споено мислење:

I da, i ako hoćete da vam netko nešto i da i olakša, morate biti od povjerenja.. Znaci kad dobijete nesirite okolo... Nekaćite javno, ne uništavate, i ne vrijedja te ljude koji su proveli dane i dane da naprave neki alat, nadju naćin samo zato sto nisu to odmah podijelili s cijelim neto m
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
I da, i ako hoćete da vam netko nešto i da i olakša, morate biti od povjerenja.. Znaci kad dobijete nesirite okolo... Nekaćite javno, ne uništavate, i ne vrijedja te ljude koji su proveli dane i dane da naprave neki alat, nadju naćin samo zato sto nisu to odmah podijelili s cijelim neto m
E kako nema da siri kad hoce da dobije jos drugi stvari ,listi ili bilo sta da nemislis da ce uzme da plati za nih.
 
Член од
2 мај 2019
Мислења
50
Поени од реакции
71
Decki morate nauciti a ne trazit alate.. Ti alati sluze samo da ubrzaju stvar... Onaj koji ući i malo razmišlja. Moze doći do liste bez ijednog alata. Neznate u notpedu raditi a vi bi alate.. Alat isto ništa ne vrijedi ako ga ne podesis dobro.. Do lista sa vise konekcija i do servera nekih došao sam s naj običnijim wotveb.... Morate razumjeti sto trazite i imati vremena.. Pratiti sta ljudi pišu, razmisliti o svakoj slici ili postu, isprobavati... Itd.
Za ovaj deo mnogo bre jedes govna , smanji malo stetno je po zdravlje.

da, i ako hoćete da vam netko nešto i da i olakša, morate biti od povjerenja.. Znaci kad dobijete nesirite okolo... Nekaćite javno, ne uništavate, i ne vrijedja te ljude koji su proveli dane i dane da naprave neki alat, nadju naćin samo zato sto nisu to odmah podijelili s cijelim neto m
Za ovo skidam kapu , sve tacno.

Znaci kad pises nemoj da budes dramoser , bode oci
 

Kajgana Shop

На врв Bottom