Фан клуб - РК Вардар

Член од
29 септември 2011
Мислења
2.098
Поени од реакции
2.220
Супер сме не може секоја година шампиони да бидеме важно е што Вардар пак застана на здрави нозе периодот во април некаде не знаевме кај да фатиме кога сите веќе официјално даваа изјави дека заминуваат и дека ќе биде толку од овој Вардар.
 

razbirashh

No puedo,tengo nobio.
Член од
11 мај 2014
Мислења
983
Поени од реакции
2.202
Педерчиња се затоа што им е страв и го дале гзот под кирија, и не смеат да си го напишат името на државата, и затоа што бришат коментари кога некој ќе ги праша зашто не смеат! Нека ми прости ЛГБТ заедницата на Кајгана, ама тоа се педеришта од најдолен вид!
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.320
Поени од реакции
27.799
Педерчиња се затоа што им е страв и го дале гзот под кирија, и не смеат да си го напишат името на државата, и затоа што бришат коментари кога некој ќе ги праша зашто не смеат! Нека ми прости ЛГБТ заедницата на Кајгана, ама тоа се педеришта од најдолен вид!
Си ја имаш мувата на капата, а? Ако ти пречи промената на името и дека наводно сега се крие името на државата, револтот го искажуваш на погрешно место и на погрешен начин.

Јас сум ги правел тие слики за честитање на 8ми Септември, 2ри Август, Велигден и слично. Слободно провери ги профилите на ФК и РК од 2016 навака никаде името на тие честитки не е напишано. А, во 2017 ниту ФК ниту РК честитаа 8ми Септември. Ама тебе сега ова ти смета затоа што си имаш други проблеми и немаш каде да ги искажеш.
 
Член од
29 март 2019
Мислења
128
Поени од реакции
49
Очекувам сезонава да е увертира и подготовка за наредната,каде што ќе бидеме без Криштопанс сигурно,но со Санталов,можеби Шкурински и Гурбиндо,од тоа што јас го знам.Мои предпоставки.
Исто така мислам дека Писонеро нема да ја истера сезонава.
Ако ПСЖ не земе титула сезонава,Раул ќе биде најверојатно слободен тренер.
Кого би сакале да го видите вие да го видите во назад у Вардар,Раул или Парондо?
Парондо дефинитивно
 

razbirashh

No puedo,tengo nobio.
Член од
11 мај 2014
Мислења
983
Поени од реакции
2.202
Си ја имаш мувата на капата, а? Ако ти пречи промената на името и дека наводно сега се крие името на државата, револтот го искажуваш на погрешно место и на погрешен начин.

Јас сум ги правел тие слики за честитање на 8ми Септември, 2ри Август, Велигден и слично. Слободно провери ги профилите на ФК и РК од 2016 навака никаде името на тие честитки не е напишано. А, во 2017 ниту ФК ниту РК честитаа 8ми Септември. Ама тебе сега ова ти смета затоа што си имаш други проблеми и немаш каде да ги искажеш.
Аха, значи некој си ја има мувата на капата, тачно. Пак ќе кажам нека ми прости ЛГБТ заедницата ама вакви педерски работи ниту можам да сватам како некој ги оправдува и спинува, ниту пак сакам...
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.320
Поени од реакции
27.799
Аха, значи некој си ја има мувата на капата, тачно. Пак ќе кажам нека ми прости ЛГБТ заедницата ама вакви педерски работи ниту можам да сватам како некој ги оправдува и спинува, ниту пак сакам...
Јас не можам да имам мува на капата пошто сликите од секогаш така биле правени, а тебе што наеднаш сега почна да ти смета е твој личен проблем.

И со уште една лоша вест да те разочарам, Вардар во минатото и Бајрам има честитано... :shook:
 

razbirashh

No puedo,tengo nobio.
Член од
11 мај 2014
Мислења
983
Поени од реакции
2.202
Јас не можам да имам мува на капата пошто сликите од секогаш така биле правени, а тебе што наеднаш сега почна да ти смета е твој личен проблем.

И со уште една лоша вест да те разочарам, Вардар во минатото и Бајрам има честитано... :shook:
Пак спинуваш, што има везе ако честитал Бајрам, нека честитаат и Бар Митцва ако сакаат,немам проблем ја со тоа. Имам проблем(а ко што видов и сите други што коментираа, немаше ниту еден позитивен коментар) со продадени мазохистички души, што ради некои си лични профитерства, удварања и улизување на некој си, сами си пукаат во нога на штета на клубот.
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.294
Поени од реакции
13.156
ај ве молам помош?)..кај можам да ги најдам утакмиците со пик сегед и финалната со веспрем,од арена спорт ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom