Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 јуни 2019
Мислења
317
Поени од реакции
321
Ja mislim da ste svi u pravu. A i šta da da na poruku config i onda će otići u pogrešne ruke koje će to okačiti javno i onda je on džabe krečio. Lepo od njega što je našao način, ali bolje da to zadrži za sebe... iskreno vidim da se teži ka tome da se desi kao sa običnim mac serverima nekad, sve je više i više iliti bliže i bliže da se to desi. Ali mi je drago jedno, vidim da se liste više ne traže i vidim da ljudi imaju šta da gledaju, ali ne moraju to da uništavaju onda javno kao neki.

Uživajte u danu. :kafence:
 
Член од
11 февруари 2018
Мислења
23
Поени од реакции
22
[QUOTE = "saskon, post: 8734576, membre: 19741"]
Mettre en communication 80
Adresses Mac Zip - Cyrillique minuscule. (Zurli dès qu'ils écrivent sauvagement ...)
La liste ne peut pas être téléchargée classiquement avec get.php? Username = ...
Liste Zip - lettres cyrilliques minuscules, le nom de famille de l'auteur de la "danse".
[/CITATION]
Mot de passe Pour zip
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
317
Поени од реакции
321
i da se nadovežem na windows komentare. Ugasite update i uživajte koliko god hoćete u svojim sistemima bez bagova i opterećenja, jer šta će nam sigurnosne zakrpe ako koristimo antivirusne programe koji rade taj posao zaštite. Windows xp se gurao godinama bez update, windows 7 isto ugasite update i mirni ste, a win 10 mislim da ako izađe neka baš bitna zakrpa ili izmena onda svako može ručno da odradi update ako je preko potrebno i to je to. Ja lično sam morao instalirati win 10 zbog moje mašine ljute on rayzen procesora, a inače koristim arch linux koji obožavam, jer ti daje svu slobodu i koristim libreboot x200 ljuta mašina heheheheh:kafence::gjavol::roker:
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.359
Поени од реакции
3.136
a XP kad su ukinuli podršku, pa radi na skromnijim mašinama kao zmaj, ne moram reć a čak i treća zakrpa, tako i 7, pa ja ni ne smem uključiti update, voziš 7 još 10 g0dina, kladim se i sve ima za njega, 10 je experiment u saradnji sa open source zajednicom (mojom) uzeli su Ubuntu i prilagodili 10-ku,sad je ko frankeštajn,umesto10-ke imam u dual butu Mint 19 Cinamon, a ovo što saskon, imao je žutu minut da to napiše makedonskom ćirilicom, ne vredi mi da je ubacim u 7 -cu ili 10-ku, kad ne znam jezik tako dobro da bi ga mogao pisati,ovaj put Saško stvarno ispao sa tračnica, (ma sve mu je oprošteno, on je legenda,čak bi i pivu sa njim popio,kad bi zvao i naravno platio)
Godinama koristim modifikovani win 7 - nesto najbolje....sve te apdejte su bezveze i samo usporavaju pc...a win 10 je zaista, zaista bezveze(instalirao i nakon nekoliko dana...opet se vratio na win 7)....dovoljno je samo driver booster i dobra internet security programa....
 
Последно уредено:

kenanspahic

Discover new facets of pleasure, one night only
Член од
24 јули 2019
Мислења
344
Поени од реакции
211
Dobar dan forumovci.....
Автоматски споено мислење:

Ko ima viska rama ddr3 od lap topa moze da iskoristi sa konektorom za dobru masinu.......
Автоматски споено мислење:

Ko ima viska rama ddr3 od lap topa moze da iskoristi sa konektorom za dobru masinu.......A win 7 je neprevazidjen i nikad nece biti...
 

Attachments

Последно уредено:
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.409
Поени од реакции
2.856
Ja mislim da ste svi u pravu. A i šta da da na poruku config i onda će otići u pogrešne ruke koje će to okačiti javno i onda je on džabe krečio. Lepo od njega što je našao način, ali bolje da to zadrži za sebe... iskreno vidim da se teži ka tome da se desi kao sa običnim mac serverima nekad, sve je više i više iliti bliže i bliže da se to desi. Ali mi je drago jedno, vidim da se liste više ne traže i vidim da ljudi imaju šta da gledaju, ali ne moraju to da uništavaju onda javno kao neki.

Uživajte u danu. :kafence:
pa nek se sve desi, to je ionako hobi, mora se progresivno ići dalje98% naroda ovde ne vidi ni jedan bitan alat dok on ne bude pred crkavanje, nek odmah sve reselere i restrimere, ilegalu sjebu, svi ionako kući imaju plaćen IPTV koji se ovde čuva kao Sveti Oreol(negde svet gral), ali zavisi kad ovi koima je to branša shvate da ovi sa 2000 klijenata zarade 20000ojra, a nikome ništaili do 10% plate, puste da se tabaju serveri koji su konkur. ,pa sutra se to njima desi da su na tapetu, siroti ljudi koji to kupuju i nadaju se nečemu, samo MOŽDA media fut(čika kure) i TVVIET prolaze jel ulažu ,a ekipa spava na broadbandu, ostalo sve ko kupusni leptir, trenutno se masovno uvodi token i menjaju se adrese pristupa, za 30 dana gotovo. Zato daj nam danas i daj nam sve,Ti KOJI IMAŠ I ZNAŠ, haugh
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
317
Поени од реакции
321
Iskreno, slažem se... Ehhh da mi je tvviet i ja bih bio miran.... a iskreno zašd bih plaćali kad se ima i ovako gledati hehehehe, imam total tv koji nisam upalio nepamtim jer mi je nekako lepše da gledam ovako programe, samo da prođe kablovska i da se ja otarasim totala i samo uzmem jak internet i meni dovoljno i previše heheheh
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.846
Поени од реакции
3.097
pa nek se sve desi, to je ionako hobi, mora se progresivno ići dalje98% naroda ovde ne vidi ni jedan bitan alat dok on ne bude pred crkavanje, nek odmah sve reselere i restrimere, ilegalu sjebu, svi ionako kući imaju plaćen IPTV koji se ovde čuva kao Sveti Oreol(negde svet gral), ali zavisi kad ovi koima je to branša shvate da ovi sa 2000 klijenata zarade 20000ojra, a nikome ništaili do 10% plate, puste da se tabaju serveri koji su konkur. ,pa sutra se to njima desi da su na tapetu, siroti ljudi koji to kupuju i nadaju se nečemu, samo MOŽDA media fut(čika kure) i TVVIET prolaze jel ulažu ,a ekipa spava na broadbandu, ostalo sve ko kupusni leptir, trenutno se masovno uvodi token i menjaju se adrese pristupa, za 30 dana gotovo. Zato daj nam danas i daj nam sve,Ti KOJI IMAŠ I ZNAŠ, haugh
Ja mogu dati ono sto sam sam napravio i skuzio i naućio.. Ono sto dobijem nema šanse da dam... Zato i imam sve.. Kad tako počnete razmišljt svi će imati.. Evo primjer.. Inter mi je prije nekih pet godina dao jedan mac skener extra brz, još za onaj stari mac... Savršeno radi... Ja to nisam dan danas ali nikom dao... I to je to.. Povjerenje je najbitnije.. Taj skener nisam još vidio javno a niti se koristi više... Mozda povremeno tek da vidim sta ima..
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Ja mogu dati ono sto sam sam napravio i skuzio i naućio.. Ono sto dobijem nema šanse da dam... Zato i imam sve.. Kad tako počnete razmišljt svi će imati.. Evo primjer.. Inter mi je prije nekih pet godina dao jedan mac skener extra brz, još za onaj stari mac... Savršeno radi... Ja to nisam dan danas ali nikom dao... I to je to.. Povjerenje je najbitnije.. Taj skener nisam još vidio javno a niti se koristi više... Mozda povremeno tek da vidim sta ima..
I sta ima?Jesi li proverio?Toliko toga imate pa vam opet sve malo,i sve vam fali....Uzivajte u vasim skenerima,serverima,listama,dabogda vam hop-cup sve pogasio!!!!Samo da me neshvate pogresno oni dobri ljudi koji isto imaju te neke skenere pa se ne kurce i podele sa nama koji nemamo,necu ih imenovati zarad njihove privatnosti!!!!
 
Последно уредено:
Член од
26 август 2019
Мислења
28
Поени од реакции
21
Iskreno, slažem se... Ehhh da mi je tvviet i ja bih bio miran.... a iskreno zašd bih plaćali kad se ima i ovako gledati hehehehe, imam total tv koji nisam upalio nepamtim jer mi je nekako lepše da gledam ovako programe, samo da prođe kablovska i da se ja otarasim totala i samo uzmem jak internet i meni dovoljno i previše heheheh
A,odakle si ti?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom