Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Shvatio sam ja sve Tomo prijatelju...Govorio sam uopšteno , ne odnosi se na ove novije komentare...Što se tebe tiče nemam primedbi.Čak naprotiv...
Hvala.
 
Член од
27 септември 2018
Мислења
191
Поени од реакции
238
Znaci jebiga, opet se sve na kraju svede na neku prepirku....nema nas Balkanaca na kugli zemaljskoj, oko svega frku napravimo :duel:
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Znaci jebiga, opet se sve na kraju svede na neku prepirku....nema nas Balkanaca na kugli zemaljskoj, oko svega frku napravimo :duel:
Evo ja se jos jednom izvinjavam, stvarno nisam mislio nista lose i nije mi bila namera da se neko uvredi...Samo sam bio iskren.
Tebi veliki pozdrav! HVALA TI na svemu!
 
Член од
12 февруари 2016
Мислења
313
Поени од реакции
381
hopcup vi nacrta kako da si najdete lista no vie ne vnimavate dovolno na casovite:)
Procitajte gi postovite od hopcup i testirajte go ovoj text dokument so Xenu za polesno da svatite sto vi kazuvase.
 

Attachments

  • 70 bytes Прегледи: 270
  • 70 bytes Прегледи: 205

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Член од
5 декември 2017
Мислења
492
Поени од реакции
344
Lijep i ugodan dan dobrim ljudima uzivajte... trenutno 30 plus pustam vodu u bazen :)
 
Член од
8 октомври 2017
Мислења
318
Поени од реакции
1.707
Eeeee....ja vecih sebicnjaka od ovih "zvijezda" ne vidjoh u zivotu!:mad:

Piso Mesiju...ma samo da mi napise ukratko...malo dribling,malo laznjak...slobodnjak!Nista posebno.Da me malo uputi.To bi' ja samo za "licne potrebe",u mene mi...u avliji.I to na pp da mi napise.Da se ne siri.

Odgovorio mi,klosar.Kaze:
"Jarane,treb'o si ti pocet' sa 7 g.trenirat'.Malo sljaka,poderana koljena....dok do trave dodjes,rogovi ti narastu.I tako.....godina sto!
Onda bi ti sve bilo jasno.Ko dan.Ne bi moro nista pitat'.Sve bi ti se samo kazalo!"

Ja coeka,i g*vana!Prepo se da mu ne pomutim slavu.Ko da je meni do toga.Ja da sam s vakim talentom,upola treniro ko on...dje bi mi kraj bio!

Al' ko ga j*ebe.Sad pisem Ronaldu.
Ako nista drugo,da mi kaze dje se sisa.
Iskljucivo na pp.Da dusmani ne doznaju!;)

PS
Admin moze slobodno izbrisati post,ako misli da sam "promasio temu".Mada,kad malo bolje razmislim,"slicnih" postova je vec bilo.Par stranica unazad!:)
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Eeeee....ja vecih sebicnjaka od ovih "zvijezda" ne vidjoh u zivotu!:mad:

Piso Mesiju...ma samo da mi napise ukratko...malo dribling,malo laznjak...slobodnjak!Nista posebno.Da me malo uputi.To bi' ja samo za "licne potrebe",u mene mi...u avliji.I to na pp da mi napise.Da se ne siri.

Odgovorio mi,klosar.Kaze:
"Jarane,treb'o si ti pocet' sa 7 g.trenirat'.Malo sljaka,poderana koljena....dok do trave dodjes,rogovi ti narastu.I tako.....godina sto!
Onda bi ti sve bilo jasno.Ko dan.Ne bi moro nista pitat'.Sve bi ti se samo kazalo!"

Ja coeka,i g*vana!Prepo se da mu ne pomutim slavu.Ko da je meni do toga.Ja da sam s vakim talentom,upola treniro ko on...dje bi mi kraj bio!

Al' ko ga j*ebe.Sad pisem Ronaldu.
Ako nista drugo,da mi kaze dje se sisa.
Iskljucivo na pp.Da dusmani ne doznaju!;)

PS
Admin moze slobodno izbrisati post,ako misli da sam "promasio temu".Mada,kad malo bolje razmislim,"slicnih" postova je vec bilo.Par stranica unazad!:)
Svaka ti dala, bas si dobro opiso stanje na kajgana stadionu, nadam se da ces proci bez ozlijeda i kartona, a moze se na kraju i VAR pregledati pa cemo ponistiti sve faulove potezanja, psovanja i nedolicno hvatanje za medjunozje
 

Kajgana Shop

На врв Bottom