Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
23 август 2010
Мислења
38.137
Поени од реакции
107.439
епа толку кај мене за 2 минути ко ќе постирам и нема коефициентите укурац одат исто и кај другите е.
U redu e Boce365, Boce wwin, Boce unibet, Boce Evrotip, Boce Mar bet, kvoti butal on :D
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.279
Поени од реакции
1.728
U redu e Boce365, Boce wwin, Boce unibet, Boce Evrotip, Boce Mar bet, kvoti butal on :D
Сакаш да се кладиме? Одбери меч од Македонската лига и ќе го објавам.Гарантирам дека ако е 1.80 коефициентот ќе падни на 1.50 ама да се кладиме по 200-300 евра и нема проблем.
 
Член од
1 септември 2014
Мислења
5.148
Поени од реакции
7.850
Jeremy Evans 5.5+ skoka
Eriksson 11.5+ poena
Brandon Davis 3.5+skoka
Micic 11.5+poena
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.137
Поени од реакции
107.439
Сакаш да се кладиме? Одбери меч од Македонската лига и ќе го објавам.Гарантирам дека ако е 1.80 коефициентот ќе падни на 1.50 ама да се кладиме по 200-300 евра и нема проблем.
Vazi, nemam druga rabota vo zivotot so Boce ke se kladam za pagjanje kvoti, bog da cuva.
 
Член од
7 јуни 2011
Мислења
4.168
Поени од реакции
3.136
Сакаш да се кладиме? Одбери меч од Македонската лига и ќе го објавам.Гарантирам дека ако е 1.80 коефициентот ќе падни на 1.50 ама да се кладиме по 200-300 евра и нема проблем.
Хахаха... Па нема меч од нашава лига кај што не паѓаат коефициентите .
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.279
Поени од реакции
1.728
https://shawhitcher.blogabet.com/

Играј ти на Надал и кукај во темата Поплаки.Не е ни чудо што никнуват кладилници на секој чекор тука.Ма да незнам зошто воопшто се замарам со вас,можиш блогот да го видиш и статистиката па види колку јас промашувам утакмици.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.137
Поени од реакции
107.439
Ако, ти дај Боже да фаќаш и милиони да правиш, само малце чудно е што кога и да постираш овде промашуваш.

Инаку јас ниту сум експерт ниту сум добар во кладење, нигде го немам напишано тоа.

Едит: Од ова на прва што го видов, од последните 6 пика имаш 3 погодено и 3 промашено, фрапантен типстер што бута квоти, нема што. Од кои едниот тип, Болоња Тернана ти е на среќа фатен затоа што ја гледав и пратев утакмицата и Тернана ги покоси Болоња. Иди на некои деца глуми им немој на мене. 54% вин рејт има вика квоти бутал, мајко мила. :popce:
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.279
Поени од реакции
1.728
Ако, ти дај Боже да фаќаш и милиони да правиш, само малце чудно е што кога и да постираш овде промашуваш.

Инаку јас ниту сум експерт ниту сум добар во кладење, нигде го немам напишано тоа.

Едит: Од ова на прва што го видов, од последните 6 пика имаш 3 погодено и 3 промашено, фрапантен типстер што бута квоти, нема што. Од кои едниот тип, Болоња Тернана ти е на среќа фатен затоа што ја гледав и пратев утакмицата и Тернана ги покоси Болоња. Иди на некои деца глуми им немој на мене. 54% вин рејт има вика квоти бутал, мајко мила. :popce:
Бро имам 21% РОИ на 544 утакмици дали воопшто читаш што пишуваш? Најдобриот на блогабет Деди има 41% вин рејт па има 40% РОИ.

For the record Ридлер кој го мислите дека тука е најдобар има 1% РОИ на 519 пикови и 64 units профит.Јас имам 20 пати подобра статистика од него.Не ви постирам тука утакмици оти незнајте ни да препишите,а камоли да погодите нешто.Мангупи

Ternana ги отепа Болоња во првото оти Болоња со втор состав играја.Се виде второто кога влегоа важните играчи како се одвиваше утакмицата.
 
Последно уредено:
Член од
23 август 2010
Мислења
38.137
Поени од реакции
107.439
Не ми објаснувај за Ридлер и ден денес си соработувам со дечкото и не можам ниту еден лош збор да кажам за него, мене јасно ми е дека никој не погодува со 100%, ама битно ми е кога соработувам со некој и разменувам мислења инфото да е издржано. Милион пати имам паднато на негов тип, милион пати имам пројдено, исто и он на моите, ама битно кога разменуваме мислења и информации не се курчиме за вин рејт, за знаење или незнаење за кладење и слично. Кој си ти кажи ми да ги опфаќаш Барбадос, Индонезија, Македонија и Србија? :pos:

Боце ај те молам, иди ресетирај 20 пати статистика и не замарај жити мене.
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.279
Поени од реакции
1.728
Епа затоа нема повеќе типови тука.Останавте вие само што неможите да фатите 20 денари
 

Kajgana Shop

На врв Bottom