Кајгана психолог

Член од
12 октомври 2018
Мислења
3
Поени од реакции
0
Имам проблем кој ми се појави на крајот од летово почетокот на септември значи неможам да се сконцентрирам на ништо на пример зборам со некој и како да се губам во разговорот неможам да сватам што ми збори или ми раскажува некоја случка кај што сме биле заедно а јас само површно се сеќавам на настанот
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Toa znaci deka ovaj period imas nekoi problemi sho ne ti se reseni i stalno ti se motat niz glava i zatoa ti se ometa koncetracijata.
 

Clementine

Dreamer
Член од
19 август 2018
Мислења
36
Поени од реакции
50
Барам баач за баење по договор и цена во ИМБОКС исто по договор,какви психолози кој ги врти.
Стоп педери и Иван исцелителски пиуни:kuracc:
 

redfogv

Царица
Член од
10 мај 2017
Мислења
2.256
Поени од реакции
1.966
Како постапувавте кога ви се дереа родителите? :(
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.296
Поени од реакции
5.864
Нема ефект.
Шега беше, нормално дека ќе нема ефект, понатаму и бетер ќе биде со немање ефект али ај тоа е друг муабет :D гледај дали реално се во право или не, друго не можеш да направиш (y)
 

redfogv

Царица
Член од
10 мај 2017
Мислења
2.256
Поени од реакции
1.966
Шега беше, нормално дека ќе нема ефект, понатаму и бетер ќе биде со немање ефект али ај тоа е друг муабет :D гледај дали реално се во право или не, друго не можеш да направиш (y)
Не се во право.
 
Член од
20 април 2012
Мислења
3.678
Поени од реакции
9.689
Како постапувавте кога ви се дереа родителите? :(
Царица не ми е јасно зошто си го поставила прашањево на кајгана психолог?Требаше да си отвориш посебна тема,ќе беше доста интересна!:cool:
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.615
Поени од реакции
34.802
Како постапувавте кога ви се дереа родителите? :(
... да кажеме како ...треба да ја знаеме моменталната причина/ситуација зашто се дерат, барем приближно да ја кажеш!
Не се во право.
... дали се или не се во право може да каже само трето лице, но не ТИ, ако ја објасниш накратко ситуацијата/причината на тоа дерење може сите овде што ќе кажат мислење како трето лице!
 

argenthessis

Highflyer
Член од
9 јуни 2011
Мислења
1.590
Поени од реакции
2.095
Што кога немате некој со кој може да си го отворите срцето?

Сите маки да си ги кажете, триста глупости да треснете, и живи да останете...

Ех го имам тој проблем, на 33 години...од огромен број на познаници...ни еден не сака искрено да ме сослуша. :(

Мислам имам татко, мајка...ама работава е да имаш пријател, еден да е, искрен да е. Еден искрен подобар него 1к лажни...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom