Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Kod mene ta lista uvek radila, mada je negledam cesto. Mozda zato sto ima vise konekcija.

Ja se neki dan obradovao, izvucem diogen i pogledam ono konekcika 0, o reko super a gleda ih samo 7. Kad je pokrenuo a ono samo video teka od diogena a nema liste. E jbg
 
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
evo sta se meni desavalo sa jednom diogen listom na mojoj pravoj ip nije htela ni da cuje onda ja iskljucim ruter i opet nece onda na vpn svedska ip kad ono radi super ajde reko da probam i ostale imam ih nekoliko i onda mi zzablokira svei prvu promenimvpn na norversku radisuper tako da nije da je bas geoblok ali vise diogena na jednoj ip ne dolazi u obzir
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
evo sta se meni desavalo sa jednom diogen listom na mojoj pravoj ip nije htela ni da cuje onda ja iskljucim ruter i opet nece onda na vpn svedska ip kad ono radi super ajde reko da probam i ostale imam ih nekoliko i onda mi zzablokira svei prvu promenimvpn na norversku radisuper tako da nije da je bas geoblok ali vise diogena na jednoj ip ne dolazi u obzir
radi vise na jednoj ip
 
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
e jbga izbaksuzirao sam se opet mi ne radi e stvarno sam baksuz naljutila se sto sam pisao o njoj hahaha
 
Член од
11 февруари 2016
Мислења
198
Поени од реакции
78
Hoce li itko za zamjenu hd kanali : bbcearth, cinestar action, cinestar fantasym disney junior, docubox, eurochannel, filmboxplus, fineliving, outdor, travel xp... svi sa prijevodom Screenshot (10).png
 

Kajgana Shop

На врв Bottom