Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
5 февруари 2018
Мислења
174
Поени од реакции
164
prepakovano neprepakovano slika boli glava plus opcija za sve tri audio opcije i niko se nehvali jednostavno mi se svidjela ta opcija i stabilnost strima ,u odnosu na ove nase nazovi liste poput ,bitke dva brata i ostalih boza i limunada[DOUBLEPOST=1538820928][/DOUBLEPOST]jedna od tih boza limunada
[DOUBLEPOST=1538821077][/DOUBLEPOST]
bolje da si poslo na PP...za nas koji nemamo dobro je i to sr...
 
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
u cemu je korektan sto voli zds ajde koja su druga dva vlasnika kad znas sve
ne znam bas sve eto na primer ne znam staje zds :icon_mrgr: a korektan je jer sam par puta chatovao sa njim
i sve sto sam ga pitao odgovarao mi je bez ikakvih ustezanja ili sa visine sasvim normalan covek
Biznismen snasao se na vreme
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
118
Поени од реакции
46
ne znam bas sve eto na primer ne znam staje zds :icon_mrgr: a korektan je jer sam par puta chatovao sa njim
i sve sto sam ga pitao odgovarao mi je bez ikakvih ustezanja ili sa visine sasvim normalan covek
Biznismen snasao se na vreme
za dom spremni ti je zds njegov cuveni ustaski poklik a nije na vrijeme ni poceo iptv vec uletio da radi sa ovom dvojicom a inace on je poznat kao prosac naprosio je lista i tako po zanimanju gavran to je covijek sto uvijek okrece cipele prema vratima spreman da ide iz tudjeg
 
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
za dom spremni ti je zds njegov cuveni ustaski poklik a nije na vrijeme ni poceo iptv vec uletio da radi sa ovom dvojicom a inace on je poznat kao prosac naprosio je lista i tako po zanimanju gavran to je covijek sto uvijek okrece cipele prema vratima spreman da ide iz tudjeg
zato ne znam a na vreme je poceo ne on nego pravi gazda koji nije 1972 nego 1962 ili sl
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
445
Поени од реакции
883
za dom spremni ti je zds njegov cuveni ustaski poklik a nije na vrijeme ni poceo iptv vec uletio da radi sa ovom dvojicom a inace on je poznat kao prosac naprosio je lista i tako po zanimanju gavran to je covijek sto uvijek okrece cipele prema vratima spreman da ide iz tudjeg
Taj što se predstavlja kao Željko vlasnik twobrothers,treba da ga bude sram.To nije čovjek o kome raspravljate.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom