Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

CtX

Член од
10 јануари 2018
Мислења
187
Поени од реакции
296
Kako ovaj laprda bezveze čuj mafija hahahah
Koja si ti konjina
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ja sam bio ubedjen da ces ti nekad da odrastes dsuki,ali ti si bio i ostao nezreo jebivetar!
Ali nemoj da se menjas,bas ti lepo stoji!;)
Posto te znam koji si iza nicka kiler samo cu se nasmijati slatko.Sta si sad dokazao sto si objavio te liste da ti je vampir dao skriptu eto jedino to a i vec ih vidim na turskom forumu sve do jedne eto ti[DOUBLEPOST=1533550929][/DOUBLEPOST]
Svi koji su potrazili javno Bitku dobili su sada je na vama da se javno zahvalite da ste dobili BITKU
Sta ti misko glumis da ti se i javno klanjaju ajde skoliraj se malo jeba... te bitka sta si zapeo za nju.Koji ste vi to genijalci od ljudi boze sacuvaj kad takvi nesto dobe na dlan od alata
 
I

iptv.killer

Гостин
Neznam sta ti dode to objavljivanje oces da svih 165000 usera sad objavis pa da te talijani potraze nebi ti htio bit u kozi malo razmisli inace imaju 280000 tisuca pretplatnika i 420 reselera po cijelom svijetu i vodi mafija taj server
Posto te znam koji si iza nicka kiler samo cu se nasmijati slatko.Sta si sad dokazao sto si objavio te liste da ti je vampir dao skriptu eto jedino to a i vec ih vidim na turskom forumu sve do jedne eto ti[DOUBLEPOST=1533550929][/DOUBLEPOST]
Sta ti misko glumis da ti se i javno klanjaju ajde skoliraj se malo jeba... te bitka sta si zapeo za nju.Koji ste vi to genijalci od ljudi boze sacuvaj kad takvi nesto dobe na dlan od alata
Bolje je sto neznas ko stoji iza nicka...
Imas veliki jezik i poceo bi da vredjas,a to ne bi bilo dobro po tebe sigurno,sve i bez italijanske mafije...hahaha
Uzivaj i gledaj svoja posla dsuki,a i ti banovac isto.
 
Член од
13 февруари 2018
Мислења
256
Поени од реакции
334
Bolje je sto neznas ko stoji iza nicka...
Imas veliki jezik i poceo bi da vredjas,a to ne bi bilo dobro po tebe sigurno,sve i bez italijanske mafije!!!
Uzivaj i gledaj svoja posla dsuki,a i ti banovac isto.
uuuu sto si opasan,ma ja pravo necu veceras zaspat,mozda provalis hahahahah
 

Kajgana Shop

На врв Bottom