Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
26 март 2018
Мислења
3
Поени од реакции
1
Ima li neko cinestar premieru 1 i 2 da posalje u pm i preporuku nekog dobrog skenera ako moze . Hvala
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Eon lista. Nije poenta u slikama vec u tome sto kazu da ne radi u vlc. Radi u kojem god player-u. I onda se svadjaju oko restrimerskih listi a ne postoji bolja lista od legalne.
Stvarno dobra lista. Steta sto je mi "obicni smrtnici" ne znamo upogoniti.:(
Ili je mozda bolje da je tako.
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.409
Поени од реакции
2.301
Eon lista. Nije poenta u slikama vec u tome sto kazu da ne radi u vlc. Radi u kojem god player-u. I onda se svadjaju oko restrimerskih listi a ne postoji bolja lista od legalne.
Mene je oduševilo kako radi -72 sata, još svi kanali unazad sa odličnim kvalitetom. Još da ubace arene i nema dalje.
 
Член од
13 февруари 2015
Мислења
79
Поени од реакции
167
to smo videli vec 100 stranica ovde nazad ako prelistas bilo je isto slike i bilo sta,sad se javljas tu i ti ponovo pocines da pricas da radi .
Ne razumes ocigledno. Nadji mi i jednu listu gde idu sk8-sk10. Za sada ne idu ni u jednoj sem kod sbb-a.
Ja nisam video da je neko napisao da sbb ide van browser-a a ti ako nadjes takav post posalji mi link.
 
Член од
16 октомври 2016
Мислења
7
Поени од реакции
4
Meni EON radi kroz POT Player (VLC neće) ali nisu dugotrajni linkovi jer 5 minuta ako ne gledam, session ID već postane nevažeći.
 
Член од
27 јуни 2012
Мислења
114
Поени од реакции
135
некој стрим за JUGOTON и BK да не има
 

Kajgana Shop

На врв Bottom