Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 јули 2010
Мислења
2.915
Поени од реакции
4.025
Radi taj kanal od zadruge sto stavio Pifi

Pozdrav
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Budi bar jednom realan, a naravno da to ne ocekujem kad si u pitanju ti i sotic, pa reci ko covek da je dosadio sa tim svojim slikama, stavom "ima li ko ovo, gde moze da se nadje" a naravno, im ima samo se kurci. Jebote zivot dodje slika svoj tv kao da jedini na svetu on ima tv sa zakrivljenim ekranom.I onda kaze nemam siptv jer se placa, mos misliti, 5.5 eura jednokratno, ali moze da okaci tv koji je platio preko 700E (to sam lupnuo, ne znam koliko ga je platio ali shvatas poentu). Oduvek su mi na kurac isli bolesni likovi zeljni paznje, stava "ja imam ovo, ja pa ja, niko nema sto aj imam". To nema veze izricito s njim, ali eto poklopilo se da imamo takvog lika na forumu kojeg mama i tata nisu voleli kad je bio dete, mozda ga i zlostavljali, pa je umesto normalnog momcica (sad vec coveka) izrastao u nekoga ko je opsednut forumima, slikama glupih IPTV kanala, lista. Ne mogu prosto da verujem da postoji osoba koju ispunjava ovo u vezi IPTV-a koji mnogi shvataju zajebanciju. On je tu da svima dokaze da neki kanal tadi, da ima 10 sport klubova, da ima neki kanal u FHD.. U svakoj corbi on mora da bude mirodjija. Na kurac se popeo i ne zna da sjase s njega, glupira se nesto "pozdrav" u svakoj jebenoj poruci.

Dobro si rekao za ignore, mada ne volim da ga praktikujem, imam samo jednu jedinu osobu na ignore na ovom forumu, sotic je ta druga.[DOUBLEPOST=1521897936][/DOUBLEPOST]
Radi taj kanal od zadruge sto stavio Pifi

Pozdrav
Koga boli kurac?
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.370
Поени од реакции
3.162
Знае ли некој,како на Smart IPTV, да ми ја покажува резолуцијата на каналот?(на претходните страни некој беше поставил слика,но не можам да ја најдам).Фала.
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.215
Поени од реакции
6.825
stvarno dobro radis da ni informises kako i gde se nalazi evo jedan clan foruma koj ima 900 lista ot tamo svobodno moze da mu se javite na pp.
javljaju se nebrini ,43 stranice pm poruka odgovoreno na preko 80 posto ,za razliku od vas sto podjebavate 24/7 ali i to treba i zato treba neko zaduzen biti
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
446
Поени од реакции
884
stvarno dobro radis da ni informises kako i gde se nalazi evo jedan clan foruma koj ima 900 lista ot tamo svobodno moze da mu se javite na pp.
zokiniko,panelrazarač,dux i još nekoliko članova,su jedini ljudi na ovom forumu koji će rado pomoći bilo sa listama bilo sa uputama kako doći do njih.:):)
 
Член од
16 октомври 2007
Мислења
219
Поени од реакции
151
Menuvam C-Linija od DM500HD za Dobra IPTV linija.
Napomena : linijata ne e Moja Sopstvenost slucajno mi dojde pri raka?
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.370
Поени од реакции
3.162
zokiniko,panelrazarač,dux i još nekoliko članova,su jedini ljudi na ovom forumu koji će rado pomoći bilo sa listama bilo sa uputama kako doći do njih.:):)
На мене ,ништо ми немаат помогнато:)...така да,субјективните мислења се-само субјективни мислења.:D
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.409
Поени од реакции
2.301
zokiniko,panelrazarač,dux i još nekoliko članova,su jedini ljudi na ovom forumu koji će rado pomoći bilo sa listama bilo sa uputama kako doći do njih.:):)
Iz tvog ugla gledanja si u pravu - ako ti pomažu naravno da je tako, trebaš im biti zahvalan. Nekim drugim ljudima pomažu neki drugi ljudi koji nisu na tvom spisku - to što nisi na tom spisku ne znači da su oni loši.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
446
Поени од реакции
884
Iz tvog ugla gledanja si u pravu - ako ti pomažu naravno da je tako, trebaš im biti zahvalan. Nekim drugim ljudima pomažu neki drugi ljudi koji nisu na tvom spisku - to što nisi na tom spisku ne znači da su oni loši.
Ja nisam rekao da su ostali loši ljudi.To što bih se obratio nekom drugom ne mogu zbog njihovih komentara za one koji traže liste.
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.409
Поени од реакции
2.301
Ja nisam rekao da su ostali loši ljudi.To što bih se obratio nekom drugom ne mogu zbog njihovih komentara za one koji traže liste.
Ja bih ti mogao nabrojati bar 30 ljudi (od kojih većina povremeno ili stalno napiše i ovde ponešto) od kojih mogu dobiti šta poželim - jedan od njih je i Sota. Juče sam dobio listu sa samo mojim userom na godinu dana koju bi većina poželjela, nisam je tražio a čak mi i ne treba. Sve dok normalno komuniciramo nije bitno ko se kome sviđa, malo tolerancije nije na odmet.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom