А1 Македонија (VIP)

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.622
Поени од реакции
14.374
Кај мене вади 70/40, како е паднат?
 

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535
Дали некој има проблем со мобилниот интернет? Паѓа, покажува дека сум поврзан а не вчитува ништо
Истиот проблем. Ова се случува и кај некои познаници и тоа во период од некои 2-3 недели.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Има некој деновиве проблем со мрежата на ВИП?
Мене ми паѓа на пола мрежа...
 
Член од
29 август 2008
Мислења
5.194
Поени од реакции
3.577
Член од
22 јули 2015
Мислења
406
Поени од реакции
160
Pa go sledat cekorot na Telekom koi ja krenaa pretplatata
1000 den pa i vip da ne ostane pokuso
 
Член од
12 март 2015
Мислења
1.569
Поени од реакции
3.215
Пошто на овие лепотаните не може да им се верува, дали има некои други канали освен HBO кои се даваат како „бесплатни“ во првите месец или три месеци во ВИП КОМБО?

Да знам што точно да откажам во салон пошто со ќутенката ќе ти начукаат сметка под изговор дека не си откажал претплата...


едит: Некој да не има листа на дигитални канали во word или можеби excel, малку глупаво им е поставена на странта на VIP... ми треба да ја принтам...
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Со разлика што сигурно имаш повеќе нет (не сум имал с) и неограничени минути.
И тоа што таа е најниска претплата. Оваа порано беше М и има разлика кога ќе земеш телефон. Порано за S од 275 ден се доплаќаше 12.000 за телефон од 17.000 и сега со истата S од 500 ден ќе доплатиш толку.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 

Apple

It's good to be good
Член од
11 октомври 2009
Мислења
3.018
Поени од реакции
1.278
Пошто на овие лепотаните не може да им се верува, дали има некои други канали освен HBO кои се даваат како „бесплатни“ во првите месец или три месеци во ВИП КОМБО?

Да знам што точно да откажам во салон пошто со ќутенката ќе ти начукаат сметка под изговор дека не си откажал претплата...


едит: Некој да не има листа на дигитални канали во word или можеби excel, малку глупаво им е поставена на странта на VIP... ми треба да ја принтам...
Страницата е прегледна незнам што не ти се свиѓа... Во Вип Комбо Нео 3Л Хбо пакетот ти трае засекогаш т.е вклучен е во претплатата не е 3 месеци
 
Член од
12 март 2015
Мислења
1.569
Поени од реакции
3.215
Страницата е прегледна незнам што не ти се свиѓа... Во Вип Комбо Нео 3Л Хбо пакетот ти трае засекогаш т.е вклучен е во претплатата не е 3 месеци
не зборам за НЕО пакетите кои излегоа "завчера"... од пред 2 месеци сум корисник, во секој случај фала на цитираното.

за страницата во право си, прегледна е кои дигитални канали ги има но не и на кои програми од телевизорот, сакам да си вадам листа испишана со програми пошто да ги менуваш ќе ти трае до следен прекин на струја и ај од почеток сè...
постар човек го користи телевизорот па му е потешкотија да ги запамти каде се сите
 

Kajgana Shop

На врв Bottom