Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 мај 2017
Мислења
1.390
Поени од реакции
2.835
evo ja ga svrstavam u DOBRE, on je prvi koji mi je nesto konkretnije pomogao i poslao sasvim super listu za početak, eto :P
eto tebe, pa to upravo govorim o takvim ljudima, o samohvaljenju ,o potrebi da ih se na taj nacin hvali (ako si mi dao..............)ja bi to (kao sto i radim)ogranicio na pp (svu licnu konverzaciju . Ima "Mi se dopada".Dzaba......
 
I

ilijao88

Гостин
eto tebe, pa to upravo govorim o takvim ljudima, o samohvaljenju ,o potrebi da ih se na taj nacin hvali (ako si mi dao..............)ja bi to (kao sto i radim)ogranicio na pp (svu licnu konverzaciju . Ima "Mi se dopada".Dzaba......
Pa dobro, šta, čovek je samo rekao svoje mišljenje o meni... ne tražim da me iko hvali, sam si pitao, a ja nisam odgovorio na pitanje, jer se ja ne hvalim nikom... a ljudima kojima sam pomogao znaju kakav sam ja...

i koristim uglavnom pp... ja ćutim, radim, pomažem koliko znam i mogu i eto... ali mi je krivo bilo za ljude sa kojima kontaktiram da ih prozivaju kao najgori,a pomogli su tolike godine svima, koliko sam iščitao forum (iščitao ceo)... ja da zam mnogo više i ja bih pomogao, ali eto pomognem kome treba pomoć...
 
Последно уредено од модератор:
Член од
13 март 2018
Мислења
37
Поени од реакции
8
Pozdrav svima . da li ima neko listu cine+maxx hd ili cine+hd . hvala
 
Член од
27 јануари 2015
Мислења
565
Поени од реакции
549
Djate nekoj sovet okolu Orion TV kanalite. Gi izvadiv preku bluestacks rabotat vo VLC i KODI Android no nikako da prorabotat vo KODI Windows ima li nekoj resenije za ova?
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.897
Поени од реакции
7.570
Знае некој добра апликација за темелно чистење непотребни работи (апликации, фолдери и се друго) за андроид телевизор ?
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Браво
штом си ги извадил ,можеш да ми ги испратиш,ако сакаш
мене баш ми требаат за перфект плеер[DOUBLEPOST=1520951992][/DOUBLEPOST]
Djate nekoj sovet okolu Orion TV kanalite. Gi izvadiv preku bluestacks rabotat vo VLC i KODI Android no nikako da prorabotat vo KODI Windows ima li nekoj resenije za ova?
Браво
штом си ги извадил ,можеш да ми ги испратиш,ако сакаш
мене баш ми требаат за перфект плеер
а и да пробаме дали работи на коди виндовс
п.с.ама штом не го сликаш телевизорот не ти веруваме))))
 
Последно уредено:

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom