Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 февруари 2016
Мислења
18
Поени од реакции
3
Jel ima neko mozda admina na nekom stalkeru portalu, imam mag 254 a nikako da nadjem listu, posto ne mogu da menjam mac vec mora na moj mac od uredjaja, i onda jedino ako neko ima admina da me doda. sve radim preko forkplayera.

hvala pozdrav
 
Член од
15 октомври 2015
Мислења
186
Поени од реакции
105
nije istina. to ili prodajes bitku ili lazes bezveze. kako znas da je najbolja? cak i da govoriš istinu. nisi imao druge da to znas. ali nema veze. svako ima pravo na mišljenje.
samo da kazem da nije kulturno reci covjeku da laze ja to nikad nebi rekao onome koga uopste ne poznam i jos da dodam da ti ne lazes znaci govoris istinu pozdrav za tebe i ostale forumase[DOUBLEPOST=1518331069][/DOUBLEPOST] IMG_20180211_072417.jpg
 
Последно уредено:
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Член од
15 октомври 2015
Мислења
186
Поени од реакции
105
slušaj. nisam rekao da ti nevjerujem da imaš bitku. nevjerujem da ti nije stekala i nevjerujem da si dobio besplatno.
mozda se javi vlasnik servera i potvrdi da sam je dobio besplatno tacno u februaru prosle godine i danas mi radi bez stekanja i ostalh zajebancija ako se on oglasi mislim da bi trebao tad vjerovati ja nemam nikakvih razloga da lazem
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
ako si njegov ressaler ili on sa drugim nikom, naravno da ce se oglasit. i daj necemo se raspravljati nije bitno. daj da uzivamo. i gledamo iptv. drago mi je da imas listu i gledas u miru. nemam ništa protiv tebe a zasto bi i imao, pa ni ne poznam te.
 
Член од
16 февруари 2016
Мислења
406
Поени од реакции
1.182
Zasto nevjerovati da neko da besplatno listu ja imam dvije liste sto sam dobio bezplatno i ja se njima zahvaljivam samo sto vidim da ima dobri ljudi ali nije sve u dobitu jer svi mi mozemo sebi priustiti kupiti ali je malo smekerski ovako se zabavljati pozdrav za forumase
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Zasto nevjerovati da neko da besplatno listu ja imam dvije liste sto sam dobio bezplatno i ja se njima zahvaljivam samo sto vidim da ima dobri ljudi ali nije sve u dobitu jer svi mi mozemo sebi priustiti kupiti ali je malo smekerski ovako se zabavljati pozdrav za forumase
ma ne netko. ovo je vlasnik bitke. on nedaje ništa ako nema korist. a naravno da ima ok ljudi koji daju ibesplatno.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom