Листа на теретани (локација, цени, рецензии)

Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Одам во Нагоми во Хром, ужас од теретана, се пренасочиле кон крос фит другото се им е запоставено. Три степера едне работи, две стази за трчање една работи, хаос.
Некој совет, за асална теретана во тој дел од градот? Многу ми ја зборат Лајфстајл, планирам таму да продолжам за две недели.
 
Ф

Флеш

Гостин
Одам во Нагоми во Хром, ужас од теретана, се пренасочиле кон крос фит другото се им е запоставено. Три степера едне работи, две стази за трчање една работи, хаос.
Некој совет, за асална теретана во тој дел од градот? Многу ми ја зборат Лајфстајл, планирам таму да продолжам за две недели.
Не знам шо се случува со Оли,ги запостави скроз машините.Така е,една од лентите шо му беа,цркната одамна му е така тоа,се префрли скроз во салата позади на такви вежби,милам Игор шо ги води со брат му .....
 
Член од
3 јуни 2016
Мислења
12
Поени од реакции
4
Ај ако може некој од вас да ми предложи некоја подобра теретана околу Тафталиџе/Карпош/Ѓорче Петров, за околу 1000 мкд. (Ако имаат попуст за студенти топ.) Немора да има све и свашта, него да има функционални справи само и потивка онака без многу гужви.
 
Член од
13 јануари 2015
Мислења
785
Поени од реакции
265
Ај ако може некој од вас да ми предложи некоја подобра теретана околу Тафталиџе/Карпош/Ѓорче Петров, за околу 1000 мкд. (Ако имаат попуст за студенти топ.) Немора да има све и свашта, него да има функционални справи само и потивка онака без многу гужви.
Legion Fitness ти е најдобра теретана во тој дел, а и цените се супер за тоа што го нудат, околу 1000 ден. е. Ако те интересира нешто повеќе пиши ми слободно
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
Само К.Вода остана со 2 асални теретани, тапа :)
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
а тие се? ...
Пази, март доаѓа!
Атанасовски (премногу гужва иако малце крена цена џабе, кога си единствен од Рампа до Расадник)
Гладијатор
Другите се за жени, пилатес, кросфит итн.
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
819
Поени од реакции
290
Атанасовски (премногу гужва иако малце крена цена џабе, кога си единствен од Рампа до Расадник)
Гладијатор
Другите се за жени, пилатес, кросфит итн.
колку дигна цена? не сум у мкд моментално
 
Член од
7 февруари 2018
Мислења
3
Поени од реакции
1
Zdravo,ako moze da mi ponudite nekoja tertana vo aerodrom ili centar po pristojna cena I ve molam napisete ja cenata,lokacijata I ime
Blagodaram odnapred
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
Zdravo,ako moze da mi ponudite nekoja tertana vo aerodrom ili centar po pristojna cena I ve molam napisete ja cenata,lokacijata I ime
Blagodaram odnapred
Одма после Железничка во Мичурин - Терминатор 1200 ден, топ уредена[DOUBLEPOST=1518013628][/DOUBLEPOST]
колку дигна цена? не сум у мкд моментално
1200 ама џабе, фул е нонстоп, едино нема луѓе во сабота во 9 сабајле :D
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.515
Поени од реакции
34.572
Одма после Железничка во Мичурин - Терминатор 1200 ден, топ уредена[DOUBLEPOST=1518013628][/DOUBLEPOST]
1200 ама џабе, фул е нонстоп, едино нема луѓе во сабота во 9 сабајле :D
Како е со гужва Терминатор околу 17-18часот?
Тушевите функционираат?
Имаат како по други теретани, пример 3 месеци за 3000ки?
Во Капитол имале минатиов месец 5 месеци 3000денари и доброто е што работат од сабајле од 6:30, може и пред работа да направиш тренинг ако си зафатен после, али паркингот крева таму, 40денари саат :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom