Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
20 ноември 2017
Мислења
28
Поени од реакции
5
Koji combo maker pravi listu da imena idu unazad?

Послато са NX549J уз помоћ Тапатока
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
633
Поени од реакции
1.732
opet ja izwinite dali imate francuske kanale owo shto sam imao swe staje hvalla wam swima i opet izwinite na smaranju
dobro kako te sram nije...prekjucer sam ti dao listu...i vidim radi super....
i opet odi žicaš??sto ce ti toliko listi???odrazavas restrim??lova??jedes liste??nema doma toalet papira pa onda listama se tare??
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Bgm i tebi nikad malo listi ja mislim da ti imas dobru arhivu (n) !
Ona radi jos uvijek i stabilno sto sam ti poslo ali hajde sabiri dok ide
@Dreambox820 , ako si mu ti dao listu i radi mu i dalje ja mu necu slati.Nerazumijem ljude naprimjer internacional makar jednom sedmicno podijeli na desetine listi i opet na desetine istih osoba dan kasnije opet traze liste,ja neznam oni ka da ih jedu.
Ako nemogu makar ponesto da nadju sami onda iptv free nije za njih,neka kupe brate biranu listu za 70 eu za godinu,i mirni

Envoyé sa mobilnog - Tapatalk -
 
D

Dreambox820

Гостин
@Dreambox820 , ako si mu ti dao listu i radi mu i dalje ja mu necu slati.Nerazumijem ljude naprimjer internacional makar jednom sedmicno podijeli na desetine listi i opet na desetine istih osoba dan kasnije opet traze liste,ja neznam oni ka da ih jedu.
Ako nemogu makar ponesto da nadju sami onda iptv free nije za njih,neka kupe brate biranu listu za 70 eu za godinu,i mirni

Envoyé sa mobilnog - Tapatalk -
Ako hoces poslat cu ti pa testaj :) stvarno ja nerazumijem trazim ex-yu kad dobijem onda njemacke pa francuske itd a u svim tim listama ima skoro pa sve to ali hajde sta bi ![DOUBLEPOST=1517854434][/DOUBLEPOST]
Da tako radi ali je bila prica o stream adresama u VLC tj i u drugim uredjajima ;)[DOUBLEPOST=1517854477][/DOUBLEPOST]
 

Kajgana Shop

На врв Bottom