Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
26 февруари 2017
Мислења
240
Поени од реакции
32
a jel postoji neka lista, slicna takva da ima sve te kanale, da je za vise konekcija?
 

CtX

Член од
10 јануари 2018
Мислења
187
Поени од реакции
296
Hehhe ne zajebavaj casti ti.Nema to veze sa internetom.Ta je lista namijenjena za jednu konekciju i nema ti sta vise da se prica.

Envoyé de mon LG-D855 en utilisant Tapatalk
Pa ne zajebavam nema to veze nikakve sto je jedna konekcija ako covjek gleda preko dana a u vecernjim satima nemoze vi mislite da gazda gleda vids nema to veze sa gazdom jer gazda prvi put kad trzne mijenja user a ti ostajes bez liste tako da nemozes da gledas vise listu ni sat a ne danima

Nebi da objasnjavam puno idemo samo u korist ovim sto prodaju
Lp
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
majko mila pa vi ne znate osnove[DOUBLEPOST=1517837706][/DOUBLEPOST]majko mila pa vi ne znate osnove.
o cemu vi pricate. pa naravno da nekom radi nekom ne. ne gleda svaki gazda u isto vrijeme. vecinom gleda navece ako je s ovih prostora. ovisi o vremenskoj zoni. da naravno da ce mu 98 posto lista seckati ako su za jednu konekciju a upali gazda. bas o tome ovisi. a to moze te ustanoviti vrlo lako. jednostavno pratiš koliko je aktivnih.
 
Последно уредено:
Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
Ne treskaj gluposti,ti si clen na kajgana 2meseca poveketo od niv se clenovi na kajgana od 2009godina.
Nema veze bas ni toliko ko je koliko clan mozes biti i sto 100 godina ako nisi doprineo nista forumu.Recimo nisam dugo clamn(na ovom forumu).Vidim da su prepucavanja zestoka,neljudski odnos,pomoc prema novima los..prouslovljavanje dali ce neko dati listu nekom il n (zna se kome se daje kome ne-ko je podoban ili ne),mozda manje ili vise zasluzan...Liste ne date ili...a pomoc kad neko trazi da ostane da nauci nesto pa akar ni na kasicicu...slabo.Najteze je biti covek.Svak svakog ispravlja zamera,kritikuje ,smatra da je gresan-dali je on sam gresan?.........Svaka cast pojedincma.:love:
 
Член од
27 февруари 2016
Мислења
21
Поени од реакции
10
Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
Zadnje vreme tamo su dolazili samo oni pametnjakovici koji jedan po jedan dolaze ovde
Verovatno ni ne znas za taj forum vrlo je doprineo napretku u IPTV-ovome sto sad imamo(nikog ne izdvajam zajednicka borba).......[DOUBLEPOST=1517838773][/DOUBLEPOST]
Šota meni ovo ne ide, ajde pomozi ako može na pm. Hvala
Moze i meni neka specifikacija linka (ni ne znam kako izgleda za EON verujem vecina)Kakva je to enigmatika i za koga.reci cu:mandarin servver v..SerbiaBroadband AS serbia...Sta tu treba udp ili...217.26213.84 ili 217.26.208..daj smernice...moze i pp pm
 
Последно уредено:
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Sto se tice EON ... ranije je bio SBB sve se imalo za gledat preko Vlc dok se nije od pojedinaca objavilo javno ;)naravno doslo u pogresne ruke ;).da bi taj neko shebo visemjesecan trud itd... zato u danasnje vrijeme ko zna taj ce se.l sam snaci ... ko ne zna nek se potrudi ... sve je stavio @Bokimajsta ;)

Bilo je i slicnih operatera koji su na svoj specifican nacin zastitili svoju ponudu a mi se mjesecima mucimo da dodjemo na bilo koji nacin do savrsenstva ;) ne kazem da bi ti to zloupotrijebio ali... svako od nas treba sam za sebe po nekad nesta nauciti jer znanje vam niko ne moze oduzeti ;)

Pozdrav
 

CtX

Член од
10 јануари 2018
Мислења
187
Поени од реакции
296
Sto se tice EON ... ranije je bio SBB sve se imalo za gledat preko Vlc dok se nije od pojedinaca objavilo javno ;)naravno doslo u pogresne ruke ;).da bi taj neko shebo visemjesecan trud itd... zato u danasnje vrijeme ko zna taj ce se.l sam snaci ... ko ne zna nek se potrudi ... sve je stavio @Bokimajsta ;)

Bilo je i slicnih operatera koji su na svoj specifican nacin zastitili svoju ponudu a mi se mjesecima mucimo da dodjemo na bilo koji nacin do savrsenstva ;) ne kazem da bi ti to zloupotrijebio ali... svako od nas treba sam za sebe po nekad nesta nauciti jer znanje vam niko ne moze oduzeti ;)

Pozdrav
Jeli to sto pricate o tome 20180205_150746.png
 
Член од
29 мај 2017
Мислења
12
Поени од реакции
2
Sto se tice EON ... ranije je bio SBB sve se imalo za gledat preko Vlc dok se nije od pojedinaca objavilo javno ;)naravno doslo u pogresne ruke ;).da bi taj neko shebo visemjesecan trud itd... zato u danasnje vrijeme ko zna taj ce se.l sam snaci ... ko ne zna nek se potrudi ... sve je stavio @Bokimajsta ;)

Bilo je i slicnih operatera koji su na svoj specifican nacin zastitili svoju ponudu a mi se mjesecima mucimo da dodjemo na bilo koji nacin do savrsenstva ;) ne kazem da bi ti to zloupotrijebio ali... svako od nas treba sam za sebe po nekad nesta nauciti jer znanje vam niko ne moze oduzeti ;)

Pozdrav

Ne radi to vise :( A taman sam mislio da cu gledati SK HD kanal, nekada tu prebace llgu portugala.
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
269
Поени од реакции
186
opet ja izwinite dali imate francuske kanale owo shto sam imao swe staje hvalla wam swima i opet izwinite na smaranju
 
Член од
9 јуни 2015
Мислења
154
Поени од реакции
84

Kajgana Shop

На врв Bottom