Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Член од
9 ноември 2017
Мислења
523
Поени од реакции
1.161
Daj te mu medalja na covekot,go imame naj kezho navivacot po najnova podelba.
Vidi mene i na site drugi $ ni odgovarate ti ,richardson,reketar da gi pretstavuvate komitite,ama ne ste dostojni ,samo ste smesni,pred drugite ovde koi pred da pisete nesto treba da dignete dva prsta pa da se izjasnite (za drugite komiti mi e zborot).
Сарказам братче. Што е убаво да си глуп. Ќе те дупчат нема да знаеш и нема лошо да се осеќаш. Ти љубоморам. :)
 
Член од
21 август 2014
Мислења
103
Поени од реакции
42
Koj e dupen vo situcijava ne mozes ti a ne mozam ni jas da ocenam,ili koj gi prima stilovite od kamasutra.toa drugi ke ocenat."bratce" ultracasuala ne si ni malce seriozen od nicknameot kako da te sfatam podrugacije,ajde nov profile i pomalce sarkazam ( ultra,omega drndrn)
 
Член од
1 февруари 2014
Мислења
218
Поени од реакции
368
Момци незнам зашто се трескате у груди стварно, еве јас пробав да влезам во Ѓорче на сите начини, не успеав, иако до сеа сум се шмугнувал така, значи буквално од Влае па се до стадионот Ѓорче имаше полиција и беше блокирано се, прво не не пуштија со кола да поминеме натака, после пробавме пешки од влезот не успеавме да влеземе, на крај последна опција беше да се шмугнеме преку ''фамозното зидче", дури и таму имаше полиција, пробавме и преку пругите горе, али буквално и таму имаше полиција, на секој 5 метри имаше по 2-ца ебр, до сега ваква организација немам видено, свака им част на МВР, стварно, незнам дали е по наредба на ДУИ ова, али ипак браво.
 
Член од
9 ноември 2017
Мислења
523
Поени од реакции
1.161
Вчера ова ми падна во очи.
https://youtu.be/D-q0bDqkxEo
Најава на Рибари за ракометна утакмица од летото.
https://youtu.be/xbTjG-n4d68
Најавата на CPB за 20 годишнината.
Видеата се премногу слични. Иста музика и ист контекст. Е сега дали е случајност или не, оставам на нив :icon_lol:
 
Член од
2 март 2017
Мислења
452
Поени од реакции
1.538
Уште се збори за тоа? 40 коли (полни, со по 4 џандари) и 4 оклопни возила како пратња на 5 автобуси шверцери. Носени од Злокуќани, на секоја бензиска и раскрсница имаше по 2ца полицајци со комбиња/коли.
Од Влае трговскиот до Ѓорче секој парк, секое патче имаше полиција, да не ги заобраивме и алфашите кои беа насекаде. Кога се сакало, се можело. Добра организација на МВР. :D
:ROFLMAO:
*Исто така да напоменеме дека секој што беше "сумлив" на полицијата беше запиран и идентификуван, дури и стари луѓе по 40-50 години. Неколку од "сумливите" беа и уапсени.
 
Последно уредено:
Член од
27 мај 2011
Мислења
265
Поени од реакции
113
Уште се збори за тоа? 40 коли (полни, со по 4 џандари) и 4 оклопни возила како пратња на 5 автобуси шверцери. Носени од Злокуќани, на секоја бензиска и раскрсница имаше по 2ца полицајци со комбиња/коли.
Од Влае трговскиот до Ѓорче секој парк, секое патче имаше полиција, да не ги заобраивме и алфашите кои беа насекаде. Кога се сакало, се можело. Добра организација на МВР. :D
:ROFLMAO:
*Исто така да напоменеме дека секој што беше "сумлив" на полицијата беше запиран и идентификуван, дури и стари луѓе по 40-50 години. Неколку од "сумливите" беа и уапсени.
Ne se zbori uste tuku nekoi mladi tuka se trudat da dokazat deka ako nemalo policija drugse ke bilo, no sto ni sami ne znaat.
 

ultras1988

4600
Член од
6 февруари 2014
Мислења
2.981
Поени од реакции
6.912
Gala Legion биле присутни на последната во Ѓорче Петров.
 

LP1519

ЧастиОбраз
Член од
2 февруари 2012
Мислења
405
Поени од реакции
298
Па де сте скопјани, ја као србоман да се јавим..јел сте добро певали јуче? Јел има који шал за мене? Пошто су вам стробови? Јел сте ме све разумели? Ај' свако добро:cool:
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.971
Поени од реакции
17.800
Па де сте скопјани, ја као србоман да се јавим..јел сте добро певали јуче? Јел има који шал за мене? Пошто су вам стробови? Јел сте ме све разумели? Ај' свако добро:cool:
?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom