Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
2 ноември 2017
Мислења
23
Поени од реакции
12
dva brata ,bitka sve nasi strimeri za jednu takvu listu su nula ,[DOUBLEPOST=1510192049][/DOUBLEPOST]leon imas pm mag imas pm
stani konju sa objavama sta ti je sta zelis da dokazes nekom pa kad si tako velik javi se malo u privat[DOUBLEPOST=1510215067][/DOUBLEPOST]
Mnogo gresis bobanku

INTERNATIONAL je uvjek bijo covjek i ostao
To je potvrdijo sa svojim radom i doprinosom na forumu bez obzira dali se to pojedincima dopadalo ili ne.
On ima svoj vlastiti forum ali uvjek navrati i na kajganu i pomaze svima koji trebaju pomoc.

Tesko je zadovoljiti nas Balkance jer uvjek se nadje neko ko omalozava neciji rad i trud.
Umjesto da pomazemo jedni druge i da se druzimo u miru i dobrom raspolozenju, bilo bi svima bolje da se suzdrzimo vrijedanja i verbalnog napadanja i omalozavanja. To nevodi nicemu dobrom ni za koga. Zbog takvog ponasanja je forum mnogo puta bijo zatvoren.
To je tako sramno i zalosno da zbog pojedinaca moramo svi da ispastamo.
Oti koji su puni negativne energije neka sjednu i meditiraju. To ce im doprinjeti bolje zdravlje i raspolozenje.
Moji roditelji su me odgajali i ucili da volim a ne da mrzim, da pomazem a ne da odmazem, da budem zahvalan za pomoc.
Nazalost ne vidim razlog zbog cega se ti bobanku u mom komentaru i zahvalnosti za international osjecas uvredjen. Nemam namjeru da ikog uvredim.

Jos jednom VELIKO HVALA OD SRCA INTERNATIONAL
ucili li te da volis sta besplatno sve jel bravo za roditelje takve pa kako svi takvu dijecu prave sto se nisi bacio na postara
 

bobanku

Macedonia timeless
Член од
16 септември 2012
Мислења
2.087
Поени од реакции
2.048
Mnogo gresis bobanku

INTERNATIONAL je uvjek bijo covjek i ostao
To je potvrdijo sa svojim radom i doprinosom na forumu bez obzira dali se to pojedincima dopadalo ili ne.
On ima svoj vlastiti forum ali uvjek navrati i na kajganu i pomaze svima koji trebaju pomoc.

Tesko je zadovoljiti nas Balkance jer uvjek se nadje neko ko omalozava neciji rad i trud.
Umjesto da pomazemo jedni druge i da se druzimo u miru i dobrom raspolozenju, bilo bi svima bolje da se suzdrzimo vrijedanja i verbalnog napadanja i omalozavanja. To nevodi nicemu dobrom ni za koga. Zbog takvog ponasanja je forum mnogo puta bijo zatvoren.
To je tako sramno i zalosno da zbog pojedinaca moramo svi da ispastamo.
Oti koji su puni negativne energije neka sjednu i meditiraju. To ce im doprinjeti bolje zdravlje i raspolozenje.
Moji roditelji su me odgajali i ucili da volim a ne da mrzim, da pomazem a ne da odmazem, da budem zahvalan za pomoc.
Nazalost ne vidim razlog zbog cega se ti bobanku u mom komentaru i zahvalnosti za international osjecas uvredjen. Nemam namjeru da ikog uvredim.

Jos jednom VELIKO HVALA OD SRCA INTERNATIONAL
Jok more ja se ic ne osecam iznenadjen i uvregjan sojic ce da ti kaze
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.231
Поени од реакции
5.464
napisav pred nekoj den kako da dojdam do linija mislam sam da si skeniram za da me nauci nekoj i mu blagodaram na Antonio123 toj mi dae tutorjali a od onie majstori nisto ni linija ni uvod pa posle se falat deka imaat po100 listi pomogni mu na covek koga bara pomos a ne posle koga sam ke ispadne od korsokakot....[DOUBLEPOST=1510160994][/DOUBLEPOST]ima li tuka stari clenovi od badijala forumot koj bese eden od najdobrite neka se javat...
+1 :), бивш мод у сат. форум на бадијала и многу добро те знам калинкар валандовски :).
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
stani konju sa objavama sta ti je sta zelis da dokazes nekom pa kad si tako velik javi se malo u privat[DOUBLEPOST=1510215067][/DOUBLEPOST]
ucili li te da volis sta besplatno sve jel bravo za roditelje takve pa kako svi takvu dijecu prave sto se nisi bacio na postara
Bez nervoze i vredanja.Sta ce tek biti ako se ja ukljucim ovdje ima da te durne.Samo opusteno i velik pozdrav za moga druga Internationala.
JA kradem,TI krades,ON krade,MI krademo,VI kradete,ONI kradu
I na kraju u toj prici svi KRADEMO
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
153
Поени од реакции
204
Čovjek je lijepo napisao ako se ne varam da ima oko 30-tak PM na čekanju za slanje liste,ako istovremeno zatraži listu 100-tinjak ljudi ko bi to obradio sve u kratkom vremenu,meni je poslao odmah čim sam mu poslao PM,prije par mjeseci mi je poslao listu pa drugi put nije poslao i što ima veze,nije čovjek robot da sve šalje automatik,napadate ove što šalju na PM a ne napadate ove što objavljuju liste javno,ako pojedinci imaju pravo objavljivati u prijevodu uništavati javno liste zašto napadati nekoga ko ih šalje na PM,možda zbog toga što će duže trajati
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.231
Поени од реакции
5.464
Беа некогаш и тие времиња кога се дружевме по форуми, некој ќе каже нешто паметно некој ќе скине некоја зелена :) но немаше замерки туку дружба. За жал тоа го нема сега туку ова црно огледало што е сега тука.
Штета многу такви форуми како бадијала од типот дискусии+варез отидоа јабана.


Telesmart Telekom Doo
146.255.64.0 - 146.255.64.255
ar1.png

1242 ... 1703 Astra
8000 panel
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Mnogo gresis bobanku

INTERNATIONAL je uvjek bijo covjek i ostao
To je potvrdijo sa svojim radom i doprinosom na forumu bez obzira dali se to pojedincima dopadalo ili ne.
On ima svoj vlastiti forum ali uvjek navrati i na kajganu i pomaze svima koji trebaju pomoc.

Tesko je zadovoljiti nas Balkance jer uvjek se nadje neko ko omalozava neciji rad i trud.
Umjesto da pomazemo jedni druge i da se druzimo u miru i dobrom raspolozenju, bilo bi svima bolje da se suzdrzimo vrijedanja i verbalnog napadanja i omalozavanja. To nevodi nicemu dobrom ni za koga. Zbog takvog ponasanja je forum mnogo puta bijo zatvoren.
To je tako sramno i zalosno da zbog pojedinaca moramo svi da ispastamo.
Oti koji su puni negativne energije neka sjednu i meditiraju. To ce im doprinjeti bolje zdravlje i raspolozenje.
Moji roditelji su me odgajali i ucili da volim a ne da mrzim, da pomazem a ne da odmazem, da budem zahvalan za pomoc.
Nazalost ne vidim razlog zbog cega se ti bobanku u mom komentaru i zahvalnosti za international osjecas uvredjen. Nemam namjeru da ikog uvredim.

Jos jednom VELIKO HVALA OD SRCA INTERNATIONAL
Ovaj nas @bobanku je izgleda puno ljubomoran na intera,
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.231
Поени од реакции
5.464
Neotel
Код:
http://miledvd.zapto.org
или
92.55.73.168
Некој Миле ама не го бива, плаќа сервер за многу малку канали.
 
Член од
25 септември 2009
Мислења
793
Поени од реакции
368
Беа некогаш и тие времиња кога се дружевме по форуми, некој ќе каже нешто паметно некој ќе скине некоја зелена :) но немаше замерки туку дружба. За жал тоа го нема сега туку ова црно огледало што е сега тука.
Штета многу такви форуми како бадијала од типот дискусии+варез отидоа јабана.


Telesmart Telekom Doo
146.255.64.0 - 146.255.64.255
Прегледај го приврзокот 180018

1242 ... 1703 Astra
8000 panel
И ја те знам многу добро од бадијала, ти немаше рамен за сателитски, мене ми имаш помогнато за менување софтвер на ресивер многу добро памтам :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom