Каролина Гочева

Член од
7 септември 2016
Мислења
19.637
Поени од реакции
34.832
СВАДБАТА НА КАРОЛИНА ГОЧЕВА



...конечно ја најде вистинската љубов, Михаил Корубин!!!



...во холивудски филмски стил, уникатна идеја за свадба во воениот хангар во аеродромот во Петровец,











...Каролина дури си запеа на својата свадба !
...свадба 1
...свадба 2
...свадба 3
...свадба 4
...се извинувам за предолгиот пост, :rolleyes:
но мислам дека тоа го заслужува нашата преставничка на Евровизија која безпрекорно ја престави Македонија во европски рамки, Каролина Гочева !
:oeoeoe:
п.с.
...уморноста на лицето и чудното стомаче мислам дека наговестува догодина друга веселба! :aplauz:
- Браво за македонското девојче - Каролина:bravobe:...и со среќа ! :smirce:
 
Последно уредено:
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.637
Поени од реакции
34.832
Како не те мрзеше бе чупо.
... впивање на општите информации, брзо споделување и наоѓање фотографии е само едно дополнително вежбање на мозочните вијуги, со што се активира креативноста, добрата циркулација и виталноста ! :)
п.с.
јас дури ги „лоцирав“ и екс дечковците на Каролина, но не ги постирав за да не би го намалила дојамот на нејзината свадба пред три дена ;)
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.345
Поени од реакции
7.469
Браво за постовите, скролерот ми знае :)
Туку имаш утка кај аеродромите, свадбата беше на Стенковец.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.637
Поени од реакции
34.832
Ај плс и бившите дечковци (со професии и био), па да можеме да заклучиме дали Михаил и бил најдобар избор. :pos:
...според годините и славата Каролина воопшто не ги имала многу, а тоа што си со потсмев расположена не знам која ти е финтата :(
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504


...свадбарската торта на Каролина и Михаил!
Свадбава баш елегантно личи, како концерт да е, само тортава случајно не е роденденска торта за Ања Ветерова (Annia)?:D
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.637
Поени од реакции
34.832
Свадбава баш елегантно личи, како концерт да е, само тортава случајно не е роденденска торта за Ања Ветерова (Annia)?:D
...точно ! во право си апсолутно, иако не сум крива што има грешки на Нет и јас во знаес и многу постирани фотографии за Кролина не ја забележав грешката :(

 
Последно уредено:
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.681
Поени од реакции
38.868
Дијаманте е сеуште како потресена од импресии од свадбата на македонското девојче, затоа се нема јавено сеуште на темава да пише.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.637
Поени од реакции
34.832
Никогаш не научив што е тоа золва, јатрва, не ни планирам.
...ќути, исто и јас, а кога ќе спомнат баџанак, шура, све мислам дека се музички групи во семејсвото :несвест:[DOUBLEPOST=1506616895][/DOUBLEPOST]
Wait what цел живот мислев дека биџонс и дијаманте се исти профил :гик:
...цел живот си мислел? јас сум регистрирана 7 сеп 2016, е де колку ти е животот жити се :facepalm:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom