Како да ги изразам вените на рацете???

  • Креатор на темата AudiA6
  • Време на започнување
Член од
22 јануари 2016
Мислења
124
Поени од реакции
61
Исхраната игра голема улога ,а и нај важен фактор е напорт кој го даваш при вежбањето и колку вежбаш во текот на денот - неделата ...
 
Член од
4 јануари 2010
Мислења
90
Поени од реакции
4
И ја сум сличен тип на тело како тебе околу 90 килограми 18-20% боди фат и мене не ми се познаваат вените освен при вежбање мсм треба да намалим процент на салото или до генетика е
 
Член од
1 октомври 2012
Мислења
401
Поени од реакции
307
Намали bodyfat.
Вежбај подлактица.
Понастрана од кето диети.
Вода.
Тоа е.
 

Bitcoin

Член од
24 мај 2005
Мислења
5.530
Поени од реакции
13.903
Преместена во Фитнес и бодибилдинг.
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.966
Поени од реакции
4.073
Почни да мешаш малтер, најбрзо така се изразуваат вени на рацете. Многу градежни мајстори имаат изразени вени на рацете.
Е сега, може е малку не е фенси-шменси, ама работи, ем ќе заработиш некоја паричка
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.228
Поени од реакции
22.410
Почни да мешаш малтер, најбрзо така се изразуваат вени на рацете. Многу градежни мајстори имаат изразени вени на рацете.
Е сега, може е малку не е фенси-шменси, ама работи, ем ќе заработиш некоја паричка
А да растовара вреќи со цемент ?
 
Член од
29 октомври 2014
Мислења
39
Поени од реакции
12
Здраво на сите, се надевам ке ми помогнете..... има 1 година откако се бавам со бодибилдинг ама вените на рацете не ми се познаваат :unsure: би сакал да се познаваат и да бидат изразени, разбарував и сватив дека ми се внатрешни, имам 18 години и тежок сум 88кг и висок 186cm, после секој тренинг се познаваат и тоа само неколку, а потоа се губат, сало речиси малце имам на рацете повеќето е дефиниција, но некои и премногу имаат сало па му се познаваат..... Некој да не знае да ми помогне што би требало да применам :(
Требит да ослабиш, море дебел :ROFLMAO:[DOUBLEPOST=1467810773][/DOUBLEPOST]
Здраво на сите, се надевам ке ми помогнете..... има 1 година откако се бавам со бодибилдинг ама вените на рацете не ми се познаваат :unsure: би сакал да се познаваат и да бидат изразени, разбарував и сватив дека ми се внатрешни, имам 18 години и тежок сум 88кг и висок 186cm, после секој тренинг се познаваат и тоа само неколку, а потоа се губат, сало речиси малце имам на рацете повеќето е дефиниција, но некои и премногу имаат сало па му се познаваат..... Некој да не знае да ми помогне што би требало да применам :(
Требит да ослабиш, море дебел :ROFLMAO:
 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
Погрдо нешто амин lol.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom