Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
3 јуни 2017
Мислења
10
Поени од реакции
3
Best prices for IPTV

ITALY ALBANIA ARABIA
DEUTCHLAND ROMANIA BELGIQUE
UNITED KINGDOM NETHERLAND FRANCE
PORTUGAL EX-YU RUSSIA
SPAIN MACEDONIA INDIA
TURKEY NORDIC LATINO
USA BEIN SPORTS HOT +18

ITALY MOVIES
ENGLISH MOVIES

1 Month = 6€
3 Months = 15€
6 Months = 30€
1 Year = 45€


IPTV test lines are Free for 24 hours

Payment method:
Bitcoin ONLY
 
Член од
11 февруари 2016
Мислења
198
Поени од реакции
78
Jel ima igdje raspored filmova za max premium, usput ako nekome trebaju nek se javi ?
 
Член од
23 мај 2016
Мислења
918
Поени од реакции
1.019
morate nešto razumjeti i razlučiti,prošla su vremena,da nešto iskeniraš,kao naprimjer,user:mirko,pass:mirko...ili Mac....previše se to radilo,i normalno,serveri su zaštićeni,jer ste im napravili uslugu....da vide do kuda vaši domeni i znanja idu....i zato....
BEST IPTV Team

BEST IPTV – najkvalitetnija IPTV usluga na trzistu sa 1000+ najboljih domacih i stranih kanala, 100+ radio kanala EX YU, 500+ videoteka ..

BEST IPTV Team vam nudi vrhunsku IPTV TELEVIZIJU EXTRA KVALITETE.
IPTV mozete pratiti na svim RESIVER-ima koji imaju podrsku za enigma2 ili m3u liste, SMART TV (LG, Samsung) instalirani SipTV, SsipTV, MOBITEL, TABLET (android), BOX TV, SMAR TV (android) s instaliranim, IPTV pro (MX player pro), PC, LAPTOP (windows) koji ima instaliran (Vlc, Ace player), KODI (IPTV simple client), IPHONE, IPAD s instaliranim GSE player …

U ponudi imamo “Full paket” (1000+ najboljih filmskih, sportskih, dokumentarnih, zabavnih, djecjih tv kanala, kanali za odrasle…,100+ radio kanala EX YU,
500+ videoteka…)
“Full no XXX paket” (970+ najboljih filmskih, sportskih, dokumentarnih, zabavnih, djecjih tv kanala,100+ radio kanala EX YU, 500+ videoteka…)
“Sportski paket” (170+ najboljih sportskih kanala,100+ radio kanala EX YU,
500+ videoteka…)

Redovno dodajemo nove tv kanale.

Test liste (24 sata) možete dobiti svaki dan, u bilo koje doba.

Ne mora biti skupo da bi dobili kvalitetan signal, bez trzanja, blokiranja, PROVJERITE:

Placanje: PayPal, Western union,itd

Kontakt:
hdiptvbest@gmail.com
skype:zok2009iptv
Hvala i ugodno gledanje Vas BEST IPTV TEAM[DOUBLEPOST=1497472276][/DOUBLEPOST]evo,da ne bi pisali da zok sve naplaćuje,prvi koji se javi dobije listu,ali,da javno napiše da me dalje ne guše s pm...
 
Последно уредено:
Член од
23 мај 2016
Мислења
918
Поени од реакции
1.019
ne možeš zaraditi ni za šibice,jer od jednom svi nešto prodaju,zok2009,zna sve tajne....i ako ti kaže da ti prodaje nešto dobro i kvalitetno,iza toga stojim.....ja sam predugo tu,da bi si dopustio,da iznevjerim netkoga,ili da muljam....mnogi nickovi su se ugasili,ali zok2009,je još uvijek s Vama...
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Jel ima igdje raspored filmova za max premium, usput ako nekome trebaju nek se javi ?
Mislim da nema, ali nije ti toliko ni bitno, obicno ponavljaju filmove skoro cijeli mjesec pa lako zapamtis.:)
Doduse, krepala mi Art u kojoj su bili ti programi, mozda se nesto promjenilo.
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Moram da demantujem u/p Ime/Ime takodjer i MAC adrese ... sve se moze jos uvijek naci ako znate sta skenirate... ima u medjuvremenu dosta dodanih novih kanala u pojedinim listama mozda nekom od vas sasvim nepoznato ??? od filma, muzike itd... ma ima svasta kvalitetnog i korisnog...

Pozdrav
 
Член од
23 мај 2016
Мислења
918
Поени од реакции
1.019
dux4,to je bio primjer.... znalaca je malo....i to je činjenica,copy-paste....kako niko ne stavlja liste od art-a,ili...nema više,iscrpili ste znanja,combo liste su za ništa,Mac...treba znati...razuvjeri me....[DOUBLEPOST=1497473590][/DOUBLEPOST]e,ovo je dobro,pozdrav za Šotu,možda ti još čopiš koju listu,ipak si ti ....gledaj,nešto i mene naučio,ali,učitelj je sretan da ga učenik nadmaši,to je i cilj učenja...zar ne...Šota lijep pozdrav Tebi...
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
dux4,to je bio primjer.... znalaca je malo....i to je činjenica,copy-paste....kako niko ne stavlja liste od art-a,ili...nema više,iscrpili ste znanja,combo liste su za ništa,Mac...treba znati...razuvjeri me....[DOUBLEPOST=1497473590][/DOUBLEPOST]e,ovo je dobro,pozdrav za Šotu,možda ti još čopiš koju listu,ipak si ti ....gledaj,nešto i mene naučio,ali,učitelj je sretan da ga učenik nadmaši,to je i cilj učenja...zar ne...Šota lijep pozdrav Tebi...

(možda ti još čopiš koju listu)
Hmmmm :) možda.... ja ipak mislim drugacije ;) kako ko shvati ovo sve? I dalje ima dobrih lista a da ima novosti oko ovog svega ima ;) ...... specificni programi koje nema svaka lista to se zove napredak ;) pozdrav i za tebe ....

Pozdrav
 
Член од
23 мај 2016
Мислења
918
Поени од реакции
1.019
evo,još se nitko nije javio za besplatnu listu....?[DOUBLEPOST=1497474089][/DOUBLEPOST]Šota,bilo bi glupo da nas dvoje spamamo forum,imamo pm,ionako se nismo čuli dosta dugo,kao da se mrzimo....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom