Лига на Шампиони 2016/17

Ќе ИДЕ ли Вардар у Келн бе пеер?


  • Вкупно гласачи
    61
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

|gor

Шмрчем амфетамин
Член од
12 јануари 2010
Мислења
1.421
Поени од реакции
2.503
Најава за суперкупот :icon_mrgr:[DOUBLEPOST=1496619006][/DOUBLEPOST]
Ама не чини Раул, не ги понижувал Металург
Кои екдпертизи ги иаме за него давано со Коњаникот и Кано, посебно за акцијата со два пикери :pos::pos:
 
Последно уредено:

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Најава за суперкупот :icon_mrgr:[DOUBLEPOST=1496619006][/DOUBLEPOST]
Кои екдпертизи ги иаме за него давано со Коњаникот и Кано, посебно за акцијата со два пикери :pos::pos:
Мене ми е за циганчено Мораеш што се изнајадовме сите, пропала роба, Кил риџект, кај се видело пикер 215 цм:facepalm::boksix::ban:
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.157
Поени од реакции
21.080
Се заеба Кире шо се договори со Нант. Мислеше со Барса ќе освои тутула ама нече среча поштеног човека :D Прав потег ќе беше да дојде сега во Вардар и в година да се проба да се одбрани титулата. Посекако Душебаев заминува, кој ќе го земат сега за десен бек?
А најголеми заслуги за Раул, душа човек :cuc: и голем тактичар, пред се на психолошки план. Се надевам ќе пренеси дел од тој квалитет на репрезентацијата, па дај боже, да се израдуваме на пласман на ОИ 2020, тоа би било и збогување за Кире од ракометот, здравје ако се чува од повреди до тогаш, пошто сепак во години влегува, ама се покажало многу пати, еве и денес, дека и на 37-38 и 40 години се играат финалиња и се освојуваат титули.
Тој Криштопанс или како и да се презива, од Мешков Брест. Највисокиот ракометар од цел свет.
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
Мене ми е за циганчено Мораеш што се изнајадовме сите, пропала роба, Кил риџект, кај се видело пикер 215 цм:facepalm::boksix::ban:
Тој ни самиот не се надеваше дека ќе биде еден од клучните играчи у одбрана у клучниот дел на сезоната. :shok2:
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.884
Поени од реакции
39.347
Ko da nemavme golman cela utakmica onoj sterbik zivci mi skina, starecot od psz ko 20 godini da ima se frlase po topki so milion odbrani. Ali kako i da e bitno Vardar e sampion, i se nadevam deka uste mnogu tituli ke sledat.
 
Z

ziko bt

Гостин
О боже уште има малуомни што посакуваат 63 да се врати и после се чудат кога им пеат вака....
Ова го кажа фанче на клуб чии навивачи 20 години пејат за пропаѓањето на тат. Ама грото толку сте биле на утакмици и сте ЛШ навивачи, па сеa ќе прозивате и етикетирате.
 
C

Castiel

Гостин
Ова го кажа фанче на клуб чии навивачи 20 години пејат за пропаѓањето на тат. Ама грото толку сте биле на утакмици и сте ЛШ навивачи, па сеa ќе прозивате и етикетирате.
Пошто исто е...Земјотрес кај што е униште цел град и загинати се голем број на луѓе и прошаѓање на ТАТ. Ти држи логика.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.291
Поени од реакции
15.508
Ама не чини Раул, не ги понижувал Металург
Раул е супер тренер тоа уште првата сезона се сложивме сите, можеби најзаслужен за успехот, АМА секој прав навивач сака да го види Металург (се надевам во иднина и Пелистер кога ќе застане на нозе) згазен, не беше одамна кога кењаа дека некои работи не се купуваат со рубљи, плукањето по нашите играчи во шталата и да не набројувам.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Раул е супер тренер тоа уште првата сезона се сложивме сите, можеби најзаслужен за успехот, АМА секој прав навивач сака да го види Металург (се надевам во иднина и Пелистер кога ќе застане на нозе) згазен, не беше одамна кога кењаа дека некои работи не се купуваат со рубљи, плукањето по нашите играчи во шталата и да не набројувам.
Абе знам јас што е штосот ама ракометарите не гледаат предизвик во нив кога се во ваква ситуација.[DOUBLEPOST=1496650211][/DOUBLEPOST]Во случај да нема по медиумиве не знам, не проверив, пристигаат вторник спрема среда по полноќ негде, мислам 12 и пол, 1.
 
Последно уредено:

Leo Bonnie

Кад се врате скитнице
Член од
20 декември 2008
Мислења
4.447
Поени од реакции
5.448
Пошто исто е...Земјотрес кај што е униште цел град и загинати се голем број на луѓе и прошаѓање на ТАТ. Ти држи логика.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
Ама кој ментален склоп треба да го имаш во моменти на најголем успех на твојот тим да скандираш за Битола и Чкембари? До толку сме умрена нација шо не знајме ни да уживаме и да се израдваме.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom