Lycamobile Македонија

Apple

It's good to be good
Член од
11 октомври 2009
Мислења
3.011
Поени од реакции
1.267
Podesiv ama neke da se aktivira da se javam u kontakt centaro???

500 den plativ ama neam niso denar skrsen
Сим картичката активирана е?Го напрсво првиот повик со кој се регистрира бројот?Ако да тогаш јави се пак во контакт центарот да видат што е проблемот незнам зашто така ти прави кај мене е се ок. Али без апн профилот и без овозможено национален роаминг во подесување на мрежа има шанси да прави проблем
 

BloodyJesus

патенирана чепкалка
Член од
15 февруари 2012
Мислења
1.205
Поени од реакции
1.238
lele nejke da se javi ni na 1212 ...
cccc


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Apple

It's good to be good
Член од
11 октомври 2009
Мислења
3.011
Поени од реакции
1.267
lele nejke da se javi ni na 1212 ...
cccc


Sent from my iPhone using Tapatalk
Тоа ѕначи дека имаш проблем со телефонот очигледно не е до картичката. Кодиран ти е телефонот? Пробај јави се од друг мобилен на 0791212 и види дали може нешто да направат.
 
Член од
28 април 2011
Мислења
270
Поени од реакции
95
Сакам да си го префрлам бројот од тимобајл во лајкамобајл е сега дали знаете каде во тетово имат претставниште и каква им е мрежата и дали вреди.
 

Apple

It's good to be good
Член од
11 октомври 2009
Мислења
3.011
Поени од реакции
1.267
Може ли некој да ми каже дали можам пораките што ги добивам од нив оние пример кога ќе активирам пакет и слично да бидат на Македонски јазик? Сите известувања ми се на англиски....
 
Член од
29 август 2008
Мислења
5.157
Поени од реакции
3.546
Може ли некој да ми каже дали можам пораките што ги добивам од нив оние пример кога ќе активирам пакет и слично да бидат на Македонски јазик? Сите известувања ми се на англиски....
i jas s obiduvav za ova ...ama ne uspeav vo
Може ли некој да ми каже дали можам пораките што ги добивам од нив оние пример кога ќе активирам пакет и слично да бидат на Македонски јазик? Сите известувања ми се на англиски....
probav jas na 1222 da smenam probav go ostaviv na makedonski ,potoa go smeniv na angliski, no site izvestuvajna i vo 2te,opcii pak se na angliski-dali deka operatorot e od anglija pa ne im e uste vnesen mkd, bidejki web-stranata za site e ista samo se menuva drzavata kon koja pristapuvas i brojcinata za aktivacii/deaktivacii se razlicni bidejki vo sekoja drzava razlicen Mno,sekoristi, a vo globala stranite se 99% isti-probano e na germanska lyca sim vo germanija izvestuvajnata se na angliski isto, ne znam dali taka bese postavena....ova pred1god,
 
B

bngj45

Гостин
Има ли на лајка да се види кој ти звони од скриен број знам дека на вип имаше
 
Член од
29 август 2008
Мислења
5.157
Поени од реакции
3.546
Има ли на лајка да се види кој ти звони од скриен број знам дека на вип имаше
za sega ne .....[DOUBLEPOST=1495552870][/DOUBLEPOST]se raboti za online nadopolnuvajnevo izgleda za brzo ke bide.....
 

Attachments

Последно уредено:
B

bngj45

Гостин
Дали и овој месец има бесплатен интернет дека на страната не пишува ништо?
 

Apple

It's good to be good
Член од
11 октомври 2009
Мислења
3.011
Поени од реакции
1.267
Дали некој успеалда поврзе Лајка број со Gmail и facebook? Кога внесувам вика invalid phone number
 
Член од
7 април 2015
Мислења
2.636
Поени од реакции
1.525
Дали некој успеалда поврзе Лајка број со Gmail и facebook? Кога внесувам вика invalid phone number
Ne saka, jas bas pravev pred nekoj den nov sluzben Gmail, mora da se vnese broj po novite pravila, i se obidov da go povrzam so mojot broj na Vip, mi vika ovoj broj e iskoristen premnogu pati, i si vikam dobro aj so Lyca i ne saka, toa mi se pojavuva i na mene.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom