Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
219
Поени од реакции
127
Ocito je doslo vrijeme da se FEAR opet pojavi sa svojim listama.
Nastala je susa sa dobrim listama. Mi koji ne znamo skenirati, i koji ne zelimo kupovati, ostajemo bez liste.
Ove koje sam koristio od njega, polako posustaju, i ja ostadoh bez FTV i KlasikTV.
Steta, jer snimanja domacih filmova vise nece biti.
FEAR ako si negdje u blizini, svrati i do nas i podijeli nesto:).
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
445
Поени од реакции
883
Ocito je doslo vrijeme da se FEAR opet pojavi sa svojim listama.
Nastala je susa sa dobrim listama. Mi koji ne znamo skenirati, i koji ne zelimo kupovati, ostajemo bez liste.
Ove koje sam koristio od njega, polako posustaju, i ja ostadoh bez FTV i KlasikTV.
Steta, jer snimanja domacih filmova vise nece biti.
FEAR ako si negdje u blizini, svrati i do nas i podijeli nesto:).
U pravu si drug,nadam se da FEAR sve ovo posmatra sa strane i čeka pravi trenutak..
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
svi ga cekamo ko ozeblo sunce:toe::tvg::tvg:[DOUBLEPOST=1495905099][/DOUBLEPOST]
Ocito je doslo vrijeme da se FEAR opet pojavi sa svojim listama.
Nastala je susa sa dobrim listama. Mi koji ne znamo skenirati, i koji ne zelimo kupovati, ostajemo bez liste.
Ove koje sam koristio od njega, polako posustaju, i ja ostadoh bez FTV i KlasikTV.
Steta, jer snimanja domacih filmova vise nece biti.
FEAR ako si negdje u blizini, svrati i do nas i podijeli nesto:).
sta je sa onom mojom,garancija joj je 5 godina
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
219
Поени од реакции
127
svi ga cekamo ko ozeblo sunce:toe::tvg::tvg:[DOUBLEPOST=1495905099][/DOUBLEPOST]
sta je sa onom mojom,garancija joj je 5 godina
Bezgranacno ti hvala za nju. Ali vidis da mi jos trebaju i drugi kanali na kojima se daju domaci filmovi. A to nikako da mi posaljes.:).
Ta izvrsno radi i u punom je pogonu, i steta sto nema Klasik i FTV.
Vec sam mislio da sam kod tebe na ignore???
 
Последно уредено:
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
Могу схватити да неко нема неку одређену листу али не разумијем да нема ни једну другу са истим каналима. Листи никад више, сервера, скенера...и још кад каже не знам :noze:
Код:
http://realspeedymomy.com:8000/get.php?username=eyes&password=eyes&type=m3u
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
219
Поени од реакции
127
Могу схватити да неко нема неку одређену листу али не разумијем да нема ни једну другу са истим каналима. Листи никад више, сервера, скенера...и још кад каже не знам :noze:
Код:
http://realspeedymomy.com:8000/get.php?username=eyes&password=eyes&type=m3u
Jel liste kao sto je ova?
Pa takve imas na mali milion, to je istina.
Ali je istina i to da mi takve ne trebaju. I istina je imati jedinstvenu, kao onu sto mi je poklonio internacional.
Takvu ces ti tesko naci, ako naravno ne platis, a nijedna lista ne postoji sa svim kanalima.
Zato me tu i vidjas u potrazi.
A sto ti znas, a sto ja neznam, to mozemo na PM.
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
Jel liste kao sto je ova?
Pa takve imas na mali milion, to je istina.
Ali je istina i to da mi takve ne trebaju. I istina je imati jedinstvenu, kao onu sto mi je poklonio internacional.
Takvu ces ti tesko naci, ako naravno ne platis, a nijedna lista ne postoji sa svim kanalima.
Zato me tu i vidjas u potrazi.
A sto ti znas, a sto ja neznam, to mozemo na PM.
Не постоји јединствена, можда само није јавна. И ова листа некоме може ваљати (ставио сам је само зато ако некоме ваља да зна шта треба скенирати) добрих ХД канала, није објављивана...а за остале, мени је жао упропастити једну добру листу а камоли 1000.
 
Член од
29 февруари 2016
Мислења
569
Поени од реакции
641
Могу схватити да неко нема неку одређену листу али не разумијем да нема ни једну другу са истим каналима. Листи никад више, сервера, скенера...и још кад каже не знам :noze:
Код:
http://realspeedymomy.com:8000/get.php?username=eyes&password=eyes&type=m3u
Ne znaat oti ne sakat da naucat. Polesno e da trazes nekoj da ti dade. Plus i barat listi so milion konekcii i "null" rok na traenje. Dobro rece nekoj: skromni tipovi.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
219
Поени од реакции
127
Ne znaat oti ne sakat da naucat. Polesno e da trazes nekoj da ti dade. Plus i barat listi so milion konekcii i "null" rok na traenje. Dobro rece nekoj: skromni tipovi.
Skromnost je vrlina.
Varas se da je i traziti od nekoga nesto bas tako jednostavno.
A traziti najbolje je sasvim normalna stvar. Lose mozes uvijek dobiti.
Sto se skeniranja tice, upravo sam zavrsio skeniranje neke udp adrese i nasao 2 ruska kanala.
Cisto gubljenje vremena za nekoga koji priznaje da nema alata ni znanja za skeniranje.
A lijenost tu sigurno nije u pitanju.
 
Член од
29 февруари 2016
Мислења
569
Поени од реакции
641
Skromnost je vrlina.
Varas se da je i traziti od nekoga nesto bas tako jednostavno.
A traziti najbolje je sasvim normalna stvar. Lose mozes uvijek dobiti.
Sto se skeniranja tice, upravo sam zavrsio skeniranje neke udp adrese i nasao 2 ruska kanala.
Cisto gubljenje vremena za nekoga koji priznaje da nema alata ni znanja za skeniranje.
A lijenost tu sigurno nije u pitanju.
Pa ako skeniras rusko udp ruski kanali ke najdes. Skeniraj slovenecki, srpski, bugarski ip rangovi. Tamu imas nasi kanali. Ke vidis deka ne e gubenje vreme. Dobivas lista koja dolgo ke ti trae.
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
nemora biti clik moze i dropbox link za skidanje liste radi od 5 kanala nista narocito
sad ce sve slabije dolaziti bunar se susi
Код:
https://www.dropbox.com/s/d0pj7sthofc1tso/tv_channels_internal_stalker.m3u?dl=0
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom