Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 април 2017
Мислења
327
Поени од реакции
679
Mnogi ovdje na forumu su super ali od nekih nisam nista znacajno dobila iako i sama sam pokusala nekima pomoci i oni su mi zahvalni ali nakon barem tri pp poruke mogu odluciti tko su za pomoc i neko prijateljstvo zato sada i ja donosim odluku koje cu ignorirati sad sam saznala kako to napraviti nisam bas vicna cirilici i moram ju prevoditi na google jer mi nismo to ucili pa evo international koji stalno ima blokiran pp nije za mene netko tko mi zeli pomoci ili mi nesto znaci u zivotu ali cu po slobodnoj savjesti donositi odluku, znaci on ide na ignore samo smo jednom kontaktirali i vise nikad takode i ovaj FEAR koji je dijelio liste takode ima pp blokiran i neikoga vise nisam vidila da koristi tu opciju iako ja nemam nista protiv njih niti ih ja mrzim oni su jako dobri za neke i nemogu pljuvati po njima tako da mi ne zamjere i nisu oni jedini imam trenutno pet ljudi ignore ali necu sad sve imenovati jer nisu tako aktivni a ima i onih koji mi duper pomognu i ja sam im zahvalna a nemoram ih ni imenovati jer to stvvarno nije bitno oni ce se prepoznati a svi oni koji traze javnu zahvalu su veoma ******************************** oni koji su obrazovani ili ne ce shvatiti u srcu. Tako da imam jedan sistem tkome nemogu poslati pp ide na ignore i netreba im biti bitno moje misljenj jer ni njih nije bitno moje misljenje i nikome nisam zabranila da me kontaktira preko pp . Eto toliko od mene a mozda se i ja povucem sa ovoga foruma jer nemam bas vremena vise toliko i hvala FEAR linije jos uvijek neke rade i white spirit neznam jel sam dobro napisala ali je decko komunikativan i hoce pomoci i podijeliti i nisam protiv nikoga ovdje svako ima svoj zivot i odlucuje sa kim ce biti u kontaktu i razmjenjivati neka iskustva ili ne. Lijepi pozdrav od mene za sve vas na ovome forumu ama bas svima i neznanima stvarno sve vas volim i svi trebate biti dobrodusni. Zelim Vam svima ugodno popodne i vasim obiteljima i nadam se ja da cu uskoro osnovati svoju Lijepi pozdrav :)
mene mozes kontaktirat jer sam ti poslao liste i na tu poruku mozes pisati dalje iako su svi ostali kojim se nisam javio blokirani da prvi pisu ,rekao sam da ne pregledam pp jer mi treba puno vremena i onda ne bi mogao svima poslati liste kad traze javno a ima onih jacih clanova koji jos uvjek ne zele da traze javno te liste jer valjda se boje da neko ne vidi da su trazili ili sta vec
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
814
Поени од реакции
1.670
mene mozes kontaktirat jer sam ti poslao liste i na tu poruku mozes pisati dalje iako su svi ostali kojim se nisam javio blokirani da prvi pisu ,rekao sam da ne pregledam pp jer mi treba puno vremena i onda ne bi mogao svima poslati liste kad traze javno a ima onih jacih clanova koji jos uvjek ne zele da traze javno te liste jer valjda se boje da neko ne vidi da su trazili ili sta vec
Ne vjerujem da je do toga da se neko boji ako je tako evo ja cu prvi led probit pa ljudi smo.FEAR ajde meni posalji nesto dobro da nije u onih 1600 mapi zahvaljujem ti javno unaprijed nakon ako mi posaljes napisat cu isto javno da se zna;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom