Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
16 јуни 2015
Мислења
573
Поени од реакции
606
da da bas to i nece pa nece...podesim ja onaj dodatak na HR i opet nece tj otvori mi tu stranicu ali nece nista da pusti
Bas me cudi da ti na takav nacin nece ,jesil dobijo aktivaciski kod na email,meni je sve to proslo bez problema.Gledam da him je ponuda na tako rec zavidno nivo ima i taj puno spominjani Kino TV.
 
Член од
23 мај 2016
Мислења
918
Поени од реакции
1.019
E sada će Vam zok2009 nešto napisati....listi ima,ali kako do njih doći,e....uputiti ću Vas,već sam to davno napisao....skeniraš,čitavu stranicu,opa,gle liste....oni malo bolji skeniraju čitav sajt...ne pratite,ne učite....samo daj mi....što vam vrijedi da Vam pustim 1600 listi...za tri dana mrtve....ja i ako sam davao,davao sam,bez bezve,koga prvog otvorim,pošaljem mu listu....
ali pošto Vam je otvoren forum,djelite po raznoraznim stranicama,kako bi bili važni,copy-paste...ali cijenim onoga,tko nađe svoju listu,meni ne treba,ali još mnoge stvari morate naučiti....to Vas nitko ne može naučiti,osim Vas samih
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
814
Поени од реакции
1.670
E sada će Vam zok2009 nešto napisati....listi ima,ali kako do njih doći,e....uputiti ću Vas,već sam to davno napisao....skeniraš,čitavu stranicu,opa,gle liste....oni malo bolji skeniraju čitav sajt...ne pratite,ne učite....samo daj mi....što vam vrijedi da Vam pustim 1600 listi...za tri dana mrtve....ja i ako sam davao,davao sam,bez bezve,koga prvog otvorim,pošaljem mu listu....
ali pošto Vam je otvoren forum,djelite po raznoraznim stranicama,kako bi bili važni,copy-paste...ali cijenim onoga,tko nađe svoju listu,meni ne treba,ali još mnoge stvari morate naučiti....to Vas nitko ne može naučiti,osim Vas samih
Ti bi bio dobar da se kandidiras na izborima sad ehheheheeh
 
Член од
23 мај 2016
Мислења
918
Поени од реакции
1.019
i sada Vas mogu zatrpati slikama,onim što mnogi u životu neće vidjeti.....ali nije to poanta priče...uvijek postoji bolji od boljeg....ja sam poćeo sa Šotom....i hvala mu,ionako ne gledam ništa....ali to je,kao...i to sam napisao...imam bolji auto,ja imam još bolji....shvatite...liste Vam ništa ne donose dobro u životu......jednom Vam je admin napisao,da li Vi imate svoje živote.....?kada to shvatite,shvatiti ćete sve.....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom