Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 септември 2016
Мислења
814
Поени од реакции
1.670
haha...art vam je doseg....poslati ću vam koliko hoćete art listi,(naravno koje ne rade) pa ih iskenirajte....ali varate se ima ih i boljih....[DOUBLEPOST=1493926499][/DOUBLEPOST]popilić.te se liste vrte danima...pas:leo,user leo....itd...to je prolazilo davno...ako dolazite do takvih listi,na ovaj način....zaboravi
aj salji art i ne pricaj heheh[DOUBLEPOST=1493926794][/DOUBLEPOST]Javio mi se Burmann malo prije na skype veli da je i dalje baniran nezna zasto evo najsvezija informacija od njega
 
Член од
4 мај 2017
Мислења
42
Поени од реакции
30
majmun idiotski.Svi useri su s fearove liste.Da sam moderator,letio bi naglavačke zauvijek.Ostavite taj server na miru.Čovjek nas pušta da gledamo dobar server,a drugi s istim kanalima je ugasio zbog ovakvih budala.
sorry dsuki,otišlo pogrešno u tvoj topic.
onaj mann00 stavlja polako 3 po 3 dok sve ne unisti, jebo ga konj glupa, stvarno su ljudi govna, ne trebe nikom nista slat jedva cekaju da dobiju pa da objave i privuku ljude na svoj forum sa nikad objavljenim listama, da znam ko je ovdje glavu bi mu otkinuo rukama
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
633
Поени од реакции
1.732
aj salji art i ne pricaj heheh[DOUBLEPOST=1493926794][/DOUBLEPOST]Javio mi se Burmann malo prije na skype veli da je i dalje baniran nezna zasto evo najsvezija informacija od njega
nikola je rekao u petak da Burman ima ban jos 4-5 dana.jucer je bio 5 dan.
znaci danas nebi trebao biti baniran.
sad ako su opet supermoderatori to stavili na cekanje?!
 
M

malesevac

Гостин
kad ste dobili kreka,evo i mleka
Код:
http://79.106.38.10:15000/get.php?username=canon&password=7jOcsI0sky&type=m3u
http://79.106.38.10:15001/get.php?username=canon&password=KIw0mEPHU6&type=m3u
http://79.106.38.10:22300/get.php?username=canon&password=kobeIuFA4s&type=m3u
 
Член од
25 август 2016
Мислења
358
Поени од реакции
1.270
majmun idiotski.Svi useri su s fearove liste.Da sam moderator,letio bi naglavačke zauvijek.Ostavite taj server na miru.Čovjek nas pušta da gledamo dobar server,a drugi s istim kanalima je ugasio zbog ovakvih budala.
sorry dsuki,otišlo pogrešno u tvoj topic.
onaj mann00 stavlja polako 3 po 3 dok sve ne unisti, jebo ga konj glupa, stvarno su ljudi govna, ne trebe nikom nista slat jedva cekaju da dobiju pa da objave i privuku ljude na svoj forum sa nikad objavljenim listama, da znam ko je ovdje glavu bi mu otkinuo rukama
Pa nemojmo da se lazemo.F.E.A.R. je covek bio svestan da ce se ovo dogoditi kad tolikom broju ljudi das na izvolte gomilu listi.A dobro znamo kakvi su pojedini medju nama i koliko su pokvareni,a posebna prica su i vlasnici odredjenih servera odnosno provajdera koji su takodje na svakom forumu i prate sta se dogadja.Znaci najprostije receno cinjenica je da je greska deliti toliki broj listi bez kontrole kome god stignete.A onaj koji deli te liste je mogao da pretpostavi sta ce se desiti i da ce uskoro velika vecina tih listi biti down.
 
Член од
16 јуни 2015
Мислења
573
Поени од реакции
606
onaj mann00 stavlja polako 3 po 3 dok sve ne unisti, jebo ga konj glupa, stvarno su ljudi govna, ne trebe nikom nista slat jedva cekaju da dobiju pa da objave i privuku ljude na svoj forum sa nikad objavljenim listama, da znam ko je ovdje glavu bi mu otkinuo rukama
Neznam sta ste ocekivali od kad se delilo sakom i kapom,namerno su se nerigstrirali da bi dobili te liste,jos od pre par dana na Sultanovicima su rasitnili tu listu kao sto sam rekao posluzice dobro za nabijanje postova i lajkova.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.870
Поени од реакции
3.118
Pa nemojmo da se lazemo.F.E.A.R. je covek bio svestan da ce se ovo dogoditi kad tolikom broju ljudi das na izvolte gomilu listi.A dobro znamo kakvi su pojedini medju nama i koliko su pokvareni,a posebna prica su i vlasnici odredjenih servera odnosno provajdera koji su takodje na svakom forumu i prate sta se dogadja.Znaci najprostije receno cinjenica je da je greska deliti toliki broj listi bez kontrole kome god stignete.A onaj koji deli te liste je mogao da pretpostavi sta ce se desiti i da ce uskoro velika vecina tih listi biti down.
Upravo tako. Više vrijedi jedna lista koju niko nema nego 1000 ako ima njih 50 a kamoli njih 100
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
814
Поени од реакции
1.670
Pa nemojmo da se lazemo.F.E.A.R. je covek bio svestan da ce se ovo dogoditi kad tolikom broju ljudi das na izvolte gomilu listi.A dobro znamo kakvi su pojedini medju nama i koliko su pokvareni,a posebna prica su i vlasnici odredjenih servera odnosno provajdera koji su takodje na svakom forumu i prate sta se dogadja.Znaci najprostije receno cinjenica je da je greska deliti toliki broj listi bez kontrole kome god stignete.A onaj koji deli te liste je mogao da pretpostavi sta ce se desiti i da ce uskoro velika vecina tih listi biti down.
Da si ti gazda arta sta bih napravio konkurenciji
 

Kajgana Shop

На врв Bottom