Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 април 2017
Мислења
1.870
Поени од реакции
3.118
nije art toliko vrijedan mog nerviranja. puno stabilnija je gradina. jedna po meni od naj stabilnijih. samo ar ima te max kanale max oscar. pa je zato volim. ali brate mili ban ip ban mac ban smart. samo sto nebaniraju i mene osobno. ma više mi ih puna kapa. mislim da odustajem od arta.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
633
Поени од реакции
1.732
evosam bas isao isprobati mac....
istina..baniranja ko u prici...nece ici lako...:)
kako sam prije radio nece ici...ali vidim ima rjesenje....ali mora biti promjenjen proxy...
 
Член од
7 април 2017
Мислења
150
Поени од реакции
253
nije art toliko vrijedan mog nerviranja. puno stabilnija je gradina. jedna po meni od naj stabilnijih. samo ar ima te max kanale max oscar. pa je zato volim. ali brate mili ban ip ban mac ban smart. samo sto nebaniraju i mene osobno. ma više mi ih puna kapa. mislim da odustajem od arta.
Ako odustaješ od ARt,znači da su te uspjeli banirati..
 

bak

Член од
27 март 2009
Мислења
37
Поени од реакции
1
zdravo na site ,ako moze nekoj da mi kaze imam pasw i username na lista,listata se simuva ama ne gi otvara kanalite.pozdrav
 
Член од
29 февруари 2016
Мислења
569
Поени од реакции
641
zdravo na site ,ako moze nekoj da mi kaze imam pasw i username na lista,listata se simuva ama ne gi otvara kanalite.pozdrav
Listata ili e istecena, ili makedonija kako region e banirana. Za prvoto nema resenie, za vtoroto probaj so vpn/proksi da ja otvoris.
 
Последно уредено:
Член од
8 април 2017
Мислења
1.870
Поени од реакции
3.118
dali netko zna svakih koliko dana se mjenjaju filmovi na cine plus select i na cinemausima
 

Kajgana Shop

На врв Bottom