Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 мај 2016
Мислења
340
Поени од реакции
691
Svim mojim prijateljima sa foruma Katolicke i Pravoslavne vjeroispovjesti želim sretan Uskrs i Vaskrs, puno zdravlja i srece i blagostanja...
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
Postavljam ih na 3 foruma na kojima sam aktivan.
I ovako mogu pratiti kojiko puta je koja lista skinuta.
Osim ove 3 zadnje sve moje liste dozvoljavaju vise konekcija. I najveci broj listi dozvoljava vise konekcija nego broj puta koliko su skinute.
A Internacional i ovaj dsuki ili kako se vec zove zele da budu u centru paznje, i svi drugi koji nesto postavljaju su za njih samo smetnja. Zato i napadaju narod bezveze.
imas mediafare ,drobox , 1000 klikova 7 dolara uzas ,dok toga nije bilo nisi ni postavljao liste opste poznata stvar
 
Член од
17 октомври 2016
Мислења
418
Поени од реакции
2.306
imas mediafare ,drobox , 1000 klikova 7 dolara uzas ,dok toga nije bilo nisi ni postavljao liste opste poznata stvar
Nije 7 nego 3, to i dokazuje da ne radim zbog toga nego zbog uvida u to koliko je puta nesto skinuto. Da je meni dupe zinulo za pare otisao bih u Kanadu da radim.
 
Член од
22 март 2017
Мислења
182
Поени од реакции
134
Член од
3 март 2017
Мислења
213
Поени од реакции
443
E sad je javno i sad su unistene a onako nisu bile tko je skinuo, skinuo a sad je bas javno tako da nisam protiv ovakvih objava pa neka klika tko hoce ako se covjek napati trazeci i skenirajuci sta je problem kliknuti na koji link koji vas vodi do linije http://www.gletvuzivo.pw/p/iptv-kanali.html
 

Kajgana Shop

На врв Bottom