Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 мај 2016
Мислења
340
Поени од реакции
691
Vidim da se puno razumes, koko moze da radi godinu? Radice dok ne primeti vlasnik ili user, to moze da bude dan mesec, ili ako je pravi klient umro pa se ne zali :)
Vecina listi i sa 1 konekcijom moze da radi i kod onog ko se zakacio na istu a trebate imati srece da gazda ne primjeti a jos vise srece da onaj ko placa uplati jos godinu, isti u/p i onda parazitski gledate i duze od godinu...
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
633
Поени од реакции
1.732
ne mogu vjerovati,(ovo je samo od zadnjih,zaboravili su mnoge prije),prekjučer ste veličali internationala,jučer sportbilia,danas F.E.A.R,za vas je svtko kralj i car dok Vam dijeli liste....i ako ga nema,padne u zaborav,.ne bi nitko malo pljunuo u prstiće,pa proguglao,pa pokušao iskenirati nešto....?zašto bi,sve se dobije,na izvolite....ok,da vidim da li to pali,F.E.A.R,može li jedna lista za mene....najmanje dva bratića,ili tako nešto....da vidimo....?
zok moze meni jedna bitkananeretvi...:icon_mrgr:
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
ne mogu vjerovati,(ovo je samo od zadnjih,zaboravili su mnoge prije),prekjučer ste veličali internationala,jučer sportbilia,danas F.E.A.R,za vas je svtko kralj i car dok Vam dijeli liste....i ako ga nema,padne u zaborav,.ne bi nitko malo pljunuo u prstiće,pa proguglao,pa pokušao iskenirati nešto....?zašto bi,sve se dobije,na izvolite....ok,da vidim da li to pali,F.E.A.R,može li jedna lista za mene....najmanje dva bratića,ili tako nešto....da vidimo....?
Dva bratica,arte,.bitka..... i takve ima international i dsuki koliko mi poznato navodno od jednog i cijeli panel.....,F.E.A.R ti nema takve
 
Член од
6 април 2017
Мислења
327
Поени од реакции
679
ako sam nekog zaboravio neka se javi i kaze sta zeli!

saljem samo ove sa 10 ,,20 ,,40 ,,50 ,,100 ,,200 ,,300 ,,1000 ,,1000000 konekcija!
 
Член од
3 март 2017
Мислења
11
Поени од реакции
2
F.E.A.R. druze ako moze jedna exyu lista, da ne trza i da traje malo duze, da ne smaram tebe i ostale na forumu svaki dan..
Hvala unaprijed!!

Sila si..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom