Што антивирус користите?

T

theMLS

Гостин
Eset Smart Security 4.Задоволен сум,не ми прави никакви конфликти и апдејт проблеми.
 
Член од
19 октомври 2009
Мислења
33
Поени од реакции
0
Imam go licenciraniot avast 4.8.1296 Professional ...dali da go "bapnam" na kom :D samo shto go formatirav...plzz pobrzo ili predlozete nekoj ve molam:toe:
 
Член од
19 октомври 2009
Мислења
33
Поени од реакции
0
mislam se pomegu avira ne licenciran i avasto licenciram ama nz sho marka e avasto nz dali e dobar :toe::toe::toe:
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
mislam se pomegu avira ne licenciran i avasto licenciram ama nz sho marka e avasto nz dali e dobar :toe::toe::toe:
Користи Avira од бесплатните антивирусни програми е доста солидна. Сепак на крај вреди да се проба и да се направи разлика.
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
mislam se pomegu avira ne licenciran i avasto licenciram ama nz sho marka e avasto nz dali e dobar :toe::toe::toe:
Симни си бе Аvira premium Security Suite,јас го користам и сум презадоволен од него,не го забавува пц-то,а имам екстра заштита.
4 месеца го иам и ми нема влезено вирус во пц-то.
 
Член од
11 октомври 2008
Мислења
1.258
Поени од реакции
101
Колку убаво си имав нод, ама после истекувањето на лиценцата го избришав за да ставам понова верзија и не ми дава :( Гуглав, барав и пробував многу програми кои бришат, во сејф мод и сл. ништо не успеа :( Не можам сега да го имам :(
Инаку пробав други ама само ме ѓнават лиценца, па дозвола за пристап до програма, па не знам што :nesum: и сега немам никаков.
 
Член од
30 октомври 2009
Мислења
11
Поени од реакции
0
Iam Kaspersky 2010 i zadovolen sum do nekade....pred toa imav ESET SMART SECURITY i go preporachuvam za nekoj shto ima poslab PC....
 
Член од
30 октомври 2009
Мислења
11
Поени од реакции
0
Iam Kaspersky 2010 i zadovolen sum do nekade....pred toa imav ESET SMART SECURITY i go preporachuvam za nekoj shto ima poslab PC....
Некој ми бараше кеј за касперски ... неможам да му пратам ПМ бидејќи немам 20 мислења па еве ти линк мислам дека имаш таму ... мене ми даде френд..
отвори го линкот имаш во DESCRIPTION...
 
Член од
27 март 2009
Мислења
1.051
Поени од реакции
112
Нешто за Бит Дефендер?го симнав..што знам колку е добар..па сеа..
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.184
Колку убаво си имав нод, ама после истекувањето на лиценцата го избришав за да ставам понова верзија и не ми дава :( Гуглав, барав и пробував многу програми кои бришат, во сејф мод и сл. ништо не успеа :( Не можам сега да го имам :(
Инаку пробав други ама само ме ѓнават лиценца, па дозвола за пристап до програма, па не знам што :nesum: и сега немам никаков.
Ако сакаш можам да ти дадам страница на која секој ден ставаат нови username и password-и за Nod32?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom