Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
7 јуни 2016
Мислења
216
Поени од реакции
191
ха ха па ако имаш 200листи не ти треба скенирање,јас имам околу 50 па не скенирам цел месец..Да не се од тие што викате работеле 2-3 дена иако и тоа лажете.
Po ko je rekao da skenira liste
Ja to nisam rekao ja se samo zahvalio covjeku sto mi je poslao skenere i sta tebe upste briga za to
 
Член од
7 јуни 2016
Мислења
216
Поени од реакции
191
Torpedoo sto to tebe nervira zato sto sam ja dobio te liste i skenere
Za tvoju informaciju ja cu da skeniram kad mi bude bilo potrebno tako nemoj da se sikiras ko koga hvali poveca ce ti se secer u krvi
I jos nesto liste i skenere cu da dam kad to kaze covjek koji je to meni dao
Ne zato sto ja to nesmijem da dam
Nego treba ispostovat neci trud i rad
Povjerenje je sve
 
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Torpedoo sto to tebe nervira zato sto sam ja dobio te liste i skenere
Za tvoju informaciju ja cu da skeniram kad mi bude bilo potrebno tako nemoj da se sikiras ko koga hvali poveca ce ti se secer u krvi
I jos nesto liste i skenere cu da dam kad to kaze covjek koji je to meni dao
Ne zato sto ja to nesmijem da dam
Nego treba ispostovat neci trud i rad
Povjerenje je sve
Ete gledas vrska nemas ne se ni zablagodari na salezli, i na drugite tuku na drugi koj ne mrdnale so prst za skenerot. Svasta
Deckovo me zamoli nešto e sega dali go utnal passwordot ili drugo e nešto. Ako moze nekoj da proveri bi mu bil blagodaren.
Код:
Pozdrav evo druze ja resio tebe da zamolim za malu pomoc. Naime ja znam da si ti clan na kajgana forum i ja sam isto samo mi je tamo nik iptv71 e sad od kad su " popravili" sajt ja ne mogu da se prijavim???Obicno sam se prijavljivao pteko twitter-a ali od kad su popravili evo vec 8 dana ja ne mogu da se prijavim javlja server error probao da resetujem pasword 4 puta oni kao poslali email za reset ali meni nista ne stize? Pa posto znam da si clan NAJLEPSE te molim da moderatore na KF pitas u cemu je rec, banovan nisam ,nisam cak nikad ni opomenut ali ja ne mogu da se prijavim!?Unapred hvala!
 
Последно уредено:
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.409
Поени од реакции
2.301
Torpedoo sto to tebe nervira zato sto sam ja dobio te liste i skenere
Za tvoju informaciju ja cu da skeniram kad mi bude bilo potrebno tako nemoj da se sikiras ko koga hvali poveca ce ti se secer u krvi
I jos nesto liste i skenere cu da dam kad to kaze covjek koji je to meni dao
Ne zato sto ja to nesmijem da dam
Nego treba ispostovat neci trud i rad
Povjerenje je sve
Не брини се за моје здравље:Dсве је под контролом. Нисам ништа лоше рекао, само нисам схватио шта пише. Скенери ме не брину јер не скенирам одавно, листе ме не брину јер моје трају већ пар година.... Нек је са срећом скенирање.
 
Член од
7 јуни 2016
Мислења
216
Поени од реакции
191
Не брини се за моје здравље:Dсве је под контролом. Нисам ништа лоше рекао, само нисам схватио шта пише. Скенери ме не брину јер не скенирам одавно, листе ме не брину јер моје трају већ пар година.... Нек је са срећом скенирање.
Kao sto sam rekao ja ne skeniram ali ako bude potrebe pa moze se i da skenira a shvatio si ti sve sta se pise sve vi dobro znate
U predhodnom postu si mene pitao sta sam stim htjeo da kazem htjeo sam da pohvalim @internationala
A sad mi reci bi li ti nekoga pohvalio ili mu zahvalio kad bi ti dao toliko listi
Samo laprdate bez veze sve vidite kad se neko nekome zahvali sto mi ti nisi poslao liste i skenere prica zavrsena
Budi ti meni ziv i zdrav i lp[DOUBLEPOST=1487024514][/DOUBLEPOST]I zamolio bi clanove da mi ne salju pm jer necu nikome nista da dam dok ne dobijem zeleno svjetlo iz postovanja prema covjeku koji je to meni dao
Toliko
Lp
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.409
Поени од реакции
2.301
Kao sto sam rekao ja ne skeniram ali ako bude potrebe pa moze se i da skenira a shvatio si ti sve sta se pise sve vi dobro znate
U predhodnom postu si mene pitao sta sam stim htjeo da kazem htjeo sam da pohvalim @internationala
A sad mi reci bi li ti nekoga pohvalio ili mu zahvalio kad bi ti dao toliko listi
Samo laprdate bez veze sve vidite kad se neko nekome zahvali sto mi ti nisi poslao liste i skenere prica zavrsena
Budi ti meni ziv i zdrav i lp
Скенере имаш јавно постављене на другом форуму, што би ти ја слао кад их можеш сам скинути. Листе ријетко дијелим овде а поготово неби једном човјеку дао 100 листи. 100 људи-100 листа. Зна се како се захваљује, притиснеш оно дугменце доле десно.
 
Член од
7 јуни 2016
Мислења
216
Поени од реакции
191
Скенере имаш јавно постављене на другом форуму, што би ти ја слао кад их можеш сам скинути. Листе ријетко дијелим овде а поготово неби једном човјеку дао 100 листи. 100 људи-100 листа. Зна се како се захваљује, притиснеш оно дугменце доле десно.
Pa nisu to skeneri na koje ti mislis ali ok
Ja se zahvaljujem na drugaci nacin ja to dugme koje spominje ni ne vidim
 
Член од
10 мај 2013
Мислења
366
Поени од реакции
239
ajdee jdee intresno e ovdeka :) skeneri meneri hahaha ke se ispokarate breeee... abe se se macite kupete si lista od mene i mirna glava kakvi skeneri kakvi bakraci
 

Kajgana Shop

На врв Bottom