Барам програма

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
25 октомври 2008
Мислења
534
Поени од реакции
75
aha ok.. a znaes nekoja programa koja ne treba toa posto jas imav edna koja trebese da ja pustis kaj nekoj i potoa mozese da vlezis slobodno kaj nego vo kom..
 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
aha ok.. a znaes nekoja programa koja ne treba toa posto jas imav edna koja trebese da ja pustis kaj nekoj i potoa mozese da vlezis slobodno kaj nego vo kom..
Ахх... појма неам, порано имав некои такви програмчиња (тоа уствари се вируси, ако збориме за истите) али тоа беше одамна. Ако знаеш некоја програма како се вика, а неможеш да ја најдеш за да ја симнеш, пиши ПП па ако најдеме нешто арно ако не... :toe:
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
aha ok.. a znaes nekoja programa koja ne treba toa posto jas imav edna koja trebese da ja pustis kaj nekoj i potoa mozese da vlezis slobodno kaj nego vo kom..
Тоа ти е веќе тројанец, да можеш ти слободно т.е. да имаш било каков пристап до нечиј компјутер :toe:
 
Член од
23 август 2008
Мислења
72
Поени од реакции
3
moze li nekoj po pp da mi prate link za da simnam office 2003
fala odnapred
 
Член од
9 ноември 2007
Мислења
9.327
Поени од реакции
1.334
Некоја програма слична на nLite што работи под Виста, за изработка на свои прилагодени бутабилни инсталациони дивидија со Виста, само не vLite (оваа бара симнување на преку 1 гига од микрософт.ком?!?
 
Член од
31 март 2008
Мислења
2.552
Поени од реакции
1.809
Имам проблем кој никако не можам да го решам. Барав но никако да најдам.

Ми треба програма или начин како да ископирам текст од слика? Од JPG или некој друг вид на слика, за да после тој текст го пастирам во ворд.

Барав convert JPG to Tekst и слично, но нема
 

Antagonist

Systematic Victory
Член од
7 април 2007
Мислења
842
Поени од реакции
41
Имам проблем кој никако не можам да го решам. Барав но никако да најдам.

Ми треба програма или начин како да ископирам текст од слика? Од JPG или некој друг вид на слика, за да после тој текст го пастирам во ворд.

Барав convert JPG to Tekst и слично, но нема
http://www.torrentz.eu/search?q=ABBYY+FineReader[едитирано од Princ]

Пребарај низ торентиве , види која верзија ќе ти одговара
 
Член од
1 јули 2006
Мислења
853
Поени од реакции
84
Не е програма , можам ли да најдам некаде Macedonian Input Language?Го немам во languages..(за друг пц ми треба)
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Не е програма , можам ли да најдам некаде Macedonian Input Language?Го немам во languages..(за друг пц ми треба)

Да да само стави го цд то од XP или виста и ќе се среди :)
ако пак не ти е јасно ќе ти пишам опширно
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom