Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 јули 2010
Мислења
2.915
Поени од реакции
4.025
Ajd malo nesta da pItamo...AMC, HBO, HBO2, FOX CRIME, FOX LIFE, NAT GEO, ANIMAL PLANET itd... sa Makedonija sub gledali se?

Pozdrav
 
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Ajd malo nesta da pItamo...AMC, HBO, HBO2, FOX CRIME, FOX LIFE, NAT GEO, ANIMAL PLANET itd... sa Makedonija sub gledali se?

Pozdrav
Гледа се зашто да не се гледа ги има на кабелска и тие филм бокс. Зависи каква претплата имаш на близо или телекабел. Има и хрватски пакет само хрт2 ја нема лажат од близо несмееле да ја пренесат хрт 1 3 4 ги има.Исто на близо ги нема Арените но има Спортклуб 1 2 3 и Спортклуб хд.
 
Последно уредено:
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.915
Поени од реакции
4.025
Гледа се зашто да не се гледа ги има на кабелска и тие филм бокс. Зависи каква претплата имаш на близо или телекабел. Има и хрватски пакет само хрт2 ја нема лажат од близо несмееле да ја пренесат хрт 1 3 4 ги има.Исто на близо ги нема Арените но има Спортклуб 1 2 3 и Спортклуб хд.
Ne mislim na kabelska... mislim na udp ... i tom slicno.... gledam i ja na kabelska svasta nesta...

Pozdrav
 
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Последно уредено:
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Bese ama ne javno vo hide, postot bese.Na sekoj forum site Imaat razlicni useri ovde tomce tamu trajanka urnebes
 

bobanku

Macedonia timeless
Член од
16 септември 2012
Мислења
2.087
Поени од реакции
2.048
Gleda se al onaj AMC fali. Angry ip scanner Xenu i Iptv by Hacker i tako to. Mnogu Ima ruski tv na udp.[DOUBLEPOST=1482192261][/DOUBLEPOST]
Bravo alal da ti e, zaeba 20 koj ja gledaa listata.podobro da ja pratese na 2-3vo inbox.
Slucajno ako si go zaboravil naslovot na temava

Интернет-радио-и-телевизија-стримови-прашања-генерална-дискусија
 
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Ti e gajle si imas drimbox si gledas sto sakas so Cs.No nema veze sto saka neka se objavuva
 
Член од
18 септември 2016
Мислења
63
Поени од реакции
80
nije lose da objavis javno ali je to samo upropascavanje dobre liste jer zbog velikog broja nas koji je gledamo lista prestane sa radom,barem sam ja to vidim na taj nacin mozda gresim?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom