Барам програма

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.578
Поени од реакции
22.365
momci itno mi treba DirectX 10 i DirectX 9 aj ve molam od internet probav da gi slegnam nikako ne mozam da gi slegnam celi programi
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Барам некоја програма со која можам да го изменувам гласот кој што влегува преку микрофон или веќе снимен па да го мењам
 

АнГеЛ

I will change the world
Член од
2 август 2006
Мислења
381
Поени од реакции
2
VoiceMaskPro мислам имаше една, си ставаш Masculine, Feminim...итн
 

^MooN_RideR^

Blue in HearT
Член од
20 април 2006
Мислења
853
Поени од реакции
48
Може ли некој да ми објасне како да изрежам филм од комп. двд формат и да го вметнам преводот за кога ке го става на двд да го гледам да не треба да терам преводи оти двдто е многу проблематично тере некој шифри кодови за секој јазик посебен код длга и широка?????'
 
Член од
15 ноември 2007
Мислења
2
Поени од реакции
0
Zdravo ke moze li nekoj da mi preporaca programa za pravenje muzika. Imam pesna samo mi treba programce da si napravam muzika. Ve molam pomognete mi. ODNAPRED BLAGODARAM
 

GPS

Член од
11 октомври 2007
Мислења
18
Поени од реакции
0
дали некој знае од кај да најдам SHOUTcast Distributed Network Audio Server/win32 v1.9.7 ?
 

VINX

Rhymesaya'
Член од
13 ноември 2007
Мислења
108
Поени од реакции
0
Zdravo ke moze li nekoj da mi preporaca programa za pravenje muzika. Imam pesna samo mi treba programce da si napravam muzika. Ve molam pomognete mi. ODNAPRED BLAGODARAM
ACID Pro од Sony и Fruity Loops 7 XXL
овие ги користам јас..а инаку и Контакт 3 е нешто шо мора да го видиш!
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
дали има некоја програма со која што би можел да снимам сето она што се случува на екранот на копјутерот т.е. она што јас го гледам на екранот да го извадам како клипче?
 

mUv@ ThE DoGg

oLd ScHoOl PerSoN
Член од
29 септември 2005
Мислења
363
Поени од реакции
5
дали има некоја програма со која што би можел да снимам сето она што се случува на екранот на копјутерот т.е. она што јас го гледам на екранот да го извадам како клипче?
SnagIt вака се вика програмот. Побарај го ќе го најдиш лесно
 
Член од
9 ноември 2007
Мислења
9.327
Поени од реакции
1.334
дали има некоја програма со која што би можел да снимам сето она што се случува на екранот на копјутерот т.е. она што јас го гледам на екранот да го извадам како клипче?
Camtasia studio, снима и directx апликации
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.492
Поени од реакции
5.465
Кој знае да ми помогне да го инсталирам ФОТОШОП нека ми пише на МСН дека нема инсталација има фајл ADBEPHSPCS3_WWE.dmg . !!??
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom