Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Член од
4 август 2010
Мислења
2
Поени од реакции
0
Malku off topic
Дали некој може да ми каже некоја веб страна или форум и сл. каде што се оставаат огласи за лични контакти ?
 
?

..........

Гостин
Malku off topic
Дали некој може да ми каже некоја веб страна или форум и сл. каде што се оставаат огласи за лични контакти ?
Абре jozo, до таму ли дојде работата :) па еве тука остави оглас за личен контакт.
 
Член од
4 август 2010
Мислења
2
Поени од реакции
0
Повеќе би сакал тоа да го сторам на некој специјализиран сајт
таму посетителите се целната група а овде не сите присутни се заинтересирани лични контакти
 
Член од
10 мај 2010
Мислења
2.727
Поени од реакции
1.970
Повеќе би сакал тоа да го сторам на некој специјализиран сајт
таму посетителите се целната група а овде не сите присутни се заинтересирани лични контакти
abe mavni ja taa rabota
fani kafic nekoj jak i ukluci gio mozokot sekako nekoja ce ja kutnis a ne vaka.
p.s isprati poraka na DM-SAT TV moze ce se pogode nekoja od rieka na more da vidis sto e zivot.
 
V

Viktor g

Гостин
Повеќе би сакал тоа да го сторам на некој специјализиран сајт
таму посетителите се целната група а овде не сите присутни се заинтересирани лични контакти
Брат батали такви работи тоа не е реално мое искуство се покажа многу лошо договоривме средба и таа не се појави само ме шеташе по телефон ваму сум - таму сум како не ме гледаш затоа искочи во град и обиди се па сега бар некој да ми конкурира во добивање корпи:salut:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
ekonomsko ucev....abe brat ne jas deka neam pari jas vadam pari imam nekoj svoj biznis...a i onaa me prifati takov kakov sto sum bidejki znae deka sum sposoben za se..sea problem e sto majka e i vika demek ti ucis fax a on ne uci oti kaj nea doma taka e majka e e sef a tatko e nisto ne raboti i sea se plasat da ne bidi isto kako so majka e i tatko e,da cekam jas se od nea,a jas nema sansi da dozvolam da cekam od zensko
Мајка и е во право.Она амбициозна,а ти легач,сега те прифаќа,за 10 години ќе бидете различни светови и ќе раскинете.Ако не те бива за фах,земи работи нешто,а не две години да лежиш и да вртиш некоја пара од кладилници.Средно не си учел,што значи имаш степен основец и не планираш да се надоградуваш.Што мислиш,кога ќе ти раскине,на прв или втор семестар?
 

Buji Buton

Manijak :P
Член од
4 мај 2010
Мислења
929
Поени од реакции
228
Мајка и е во право.Она амбициозна,а ти легач,сега те прифаќа,за 10 години ќе бидете различни светови и ќе раскинете.Ако не те бива за фах,земи работи нешто,а не две години да лежиш и да вртиш некоја пара од кладилници.Средно не си учел,што значи имаш степен основец и не планираш да се надоградуваш.Што мислиш,кога ќе ти раскине,на прв или втор семестар?
ma koga sakaa neka mi raskine ic ne se nerviram taa sto me saka sekakov ke me prifati a i za devojka ama bas ic ne se nerviram veruvaj mi.......od kladilnica od nekladilnica jas devojko vo mesecot vadam najmalcem 18 000 den....i neam stepen na osnovec ne me znaes zatoa taka mislis jas sum mnogu intelekten i pameten covek ali ne me interesirase ucenje poveke mi bese vazno kafeto vcarsija i devojkite,mozebi bi se kael za toa nekogas ali toa e sto e.....jas sum jas i nema da se promenam za nikogo zatoa sto si imam svoj original a ne sakam da bidam kopija ako me svakas :smir:
 
V

Viktor g

Гостин
ma koga sakaa neka mi raskine ic ne se nerviram taa sto me saka sekakov ke me prifati a i za devojka ama bas ic ne se nerviram veruvaj mi.......od kladilnica od nekladilnica jas devojko vo mesecot vadam najmalcem 18 000 den....i neam stepen na osnovec ne me znaes zatoa taka mislis jas sum mnogu intelekten i pameten covek ali ne me interesirase ucenje poveke mi bese vazno kafeto vcarsija i devojkite,mozebi bi se kael za toa nekogas ali toa e sto e.....jas sum jas i nema da se promenam za nikogo zatoa sto si imam svoj original a ne sakam da bidam kopija ako me svakas :smir:
Ја само ова ќе ти го кажам она ако сака да биде со тебе ќе биде со тебе затоа што жена ако сака може се да направи ова ти го кажувам од искуство. Дај пиши ми во порака некој тип па и ја да се опарам малце:salut:
 
Член од
18 април 2010
Мислења
2.656
Поени од реакции
3.570
peoooople help.
na momickata koja mnogu mi se sviga i kazav deka mi se sviga i deka imam nekoi cuvstva sprema nea...vo zivo se razbira..i potoa i isprativ poraka i na fb i na mob..na fb bese uklucena a mobilniot e bil pokraj bidejki taa nikade ne odi bez mob...i ne mi odgovori..posle nekoe vreme i titnav i pak nisto..aj sega dajte nekoj sovet sto da pravam...dali ne mi odgovara bidejki i go kazav toa ili...:nesum::nesum:
 
Р

~~РубинРед~~

Гостин
peoooople help.
na momickata koja mnogu mi se sviga i kazav deka mi se sviga i deka imam nekoi cuvstva sprema nea...vo zivo se razbira..i potoa i isprativ poraka i na fb i na mob..na fb bese uklucena a mobilniot e bil pokraj bidejki taa nikade ne odi bez mob...i ne mi odgovori..posle nekoe vreme i titnav i pak nisto..aj sega dajte nekoj sovet sto da pravam...dali ne mi odgovara bidejki i go kazav toa ili...:nesum::nesum:

Охохохо кој дошол да бара совет,со оној кој се каравме за градовите:zlo:
мала шала да се навратам на проблемот
:)

Значи ти велиш дека мобилниот бил покрај неа...Од кај си толку сигурен дека бил?Да немаш вградено камера во нејзината кука па знаеш дека го носела со себе?И баталете со тие фејсбуци и мобилни, во 4 очи бе батка.Само тоа.Иако си и признал можеби не било доволно.
Да се навратам на почеток.Може немала кредит и не ти вратила.Или интернетот и бил крш па не можела да ти врати,и не мора да бил мобилниот до неа.И јас не го носам мобилниот секогаш.
Во најлош случај не сакам да ти го кажам тоа...Може не те свига девојчето и не сака да има ништо со тебе освен пријателски однос.Пробај повторно.А ако те игнорира и овој пат тогаш барај друго чаре:toe:
Eдно прашање:Во каков однос си со тоа девојче?
 
Член од
18 април 2010
Мислења
2.656
Поени од реакции
3.570
Охохохо кој дошол да бара совет,со оној кој се каравме за градовите:zlo:
мала шала да се навратам на проблемот
:)

Значи ти велиш дека мобилниот бил покрај неа...Од кај си толку сигурен дека бил?Да немаш вградено камера во нејзината кука па знаеш дека го носела со себе?И баталете со тие фејсбуци и мобилни, во 4 очи бе батка.Само тоа.Иако си и признал можеби не било доволно.
Да се навратам на почеток.Може немала кредит и не ти вратила.Или интернетот и бил крш па не можела да ти врати,и не мора да бил мобилниот до неа.И јас не го носам мобилниот секогаш.
Во најлош случај не сакам да ти го кажам тоа...Може не те свига девојчето и не сака да има ништо со тебе освен пријателски однос.Пробај повторно.А ако те игнорира и овој пат тогаш барај друго чаре:toe:
Eдно прашање:Во каков однос си со тоа девојче?
добро да се надевам дека е тоа..:):):)
па во живо и реков дека ми се свиѓа..а сега на пораката ја прашав како си поминала во град и така нешто..
па другари сме..ја запознав пред 2-3 недели..и од првиот момент ми се засвиѓа..:$$
А за карањето..прв ден ми беше на форумот и нешто се глупирав..ама сепак Кочани е поубав..Виница не е ништо....се зезам..:smir::smir:

--- надополнето ---

peoooople help.
na momickata koja mnogu mi se sviga i kazav deka mi se sviga i deka imam nekoi cuvstva sprema nea...vo zivo se razbira..i potoa i isprativ poraka i na fb i na mob..na fb bese uklucena a mobilniot e bil pokraj bidejki taa nikade ne odi bez mob...i ne mi odgovori..posle nekoe vreme i titnav i pak nisto..aj sega dajte nekoj sovet sto da pravam...dali ne mi odgovara bidejki i go kazav toa ili...:nesum::nesum:
ee ajde sega bas za mojot problem nema nikoj aktiven..:nesum::nesum:
 

stick figure

#MiaSanArsenal
Член од
2 мај 2010
Мислења
4.811
Поени од реакции
3.705
peoooople help.
na momickata koja mnogu mi se sviga i kazav deka mi se sviga i deka imam nekoi cuvstva sprema nea...vo zivo se razbira..i potoa i isprativ poraka i na fb i na mob..na fb bese uklucena a mobilniot e bil pokraj bidejki taa nikade ne odi bez mob...i ne mi odgovori..posle nekoe vreme i titnav i pak nisto..aj sega dajte nekoj sovet sto da pravam...dali ne mi odgovara bidejki i go kazav toa ili...:nesum::nesum:
Може да е збунета брат... Може ти да не и се допаѓаш па не сака да ти каже... јбг.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom