Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
ZASTO DA NE SE ZAMARAM KOGA GO SAKAM
Нас не замараш.

Идел со курва. Не ја знаеш ама курва е. Онака ти кажале некои. А што е за тебе курва?

Рече дека полагаш испити ме збуни најискрено.
Зашто се однесуваш како во пубертет да си.

Го сакаш? Па јави му се. Идете на кафе. Го виделе со курва по твое. Може другарка му е. Може само се смувале. Не ни ти е обврзан тебе тој.
Ако вака седиш и само збориш ништо не постигнуваш.
 

kat

Член од
23 јануари 2009
Мислења
26
Поени од реакции
0
Нас не замараш.

Идел со курва. Не ја знаеш ама курва е. Онака ти кажале некои. А што е за тебе курва?

Рече дека полагаш испити ме збуни најискрено.
Зашто се однесуваш како во пубертет да си.

Го сакаш? Па јави му се. Идете на кафе. Го виделе со курва по твое. Може другарка му е. Може само се смувале. Не ни ти е обврзан тебе тој.
Ако вака седиш и само збориш ништо не постигнуваш.
SAMO STO NE SAKAM DA JA PASIPUVAM VRSKATA:kesa:

kat напиша:
SAMO STO NE SAKAM DA JA PASIPUVAM VRSKATA:kesa:kat
 
V

Viktoranius

Гостин
Расипи му ја бе, и без тоа е курва. Сигурно само за секс е со неа.

Бори се за тоа што го сакаш, и не бирај оружје.:)
 

ArhangelOFDeath

Immortality
Член од
3 септември 2008
Мислења
1.906
Поени од реакции
126
ZASTO DA NE SE ZAMARAM KOGA GO SAKAM NEZNAN STO DA PRAVAM DALI SEKA DA IGRAM VALKANO-DA NE PLACAM KOGA KE SLISNAM ZA NEGO I ZA NEA
Како што rossonerka кажа се однесуваш како пуберттетлија па тоа еден од најобичните проблеми во врска.
Се што треба е да му се јавиш и да излезиш на кафе со него и готово и сигурен сум дека ако му посветиш малку повеќе внимание и ако се спуштиш од тоа скалило премногу високо ќе го добиеш тоа што го сакаш.
Бај д веј мислам дека треба да се правиш дека не си слушнала пошо и не е мн сигурно дека е вистина ајт поздрав:helou:
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
ZASTO DA NE SE ZAMARAM KOGA GO SAKAM NEZNAN STO DA PRAVAM DALI SEKA DA IGRAM VALKANO-DA NE PLACAM KOGA KE SLISNAM ZA NEGO I ZA NEA
јави му се да дојде на кафе кај тебе и дај му, понатака се ќе биде полесно:pos2::pipi:
 

kat

Член од
23 јануари 2009
Мислења
26
Поени од реакции
0
mu se javuv

јави му се да дојде на кафе кај тебе и дај му, понатака се ќе биде полесно:pos2::pipi:
SE JAVIV MU REKOV DEKA SUM SLOBODNA DA IZLEZEME VO SABOTA NISTO NE RECE DALI IMA DEVOJKA(ZA KOJA MI REKOA DEKA ODI)SEGA TREBA DA CEKAM DO SABOTA A STO DA PRAVAM AKO NE SE JAVI MESTO JAS DA PRASAM TOJ MENE ME ISPRASUVASE SE ZNAE ZA MENE KADE SU KADE ODAM
POZDRAV KAT :kesa:
PS STO DA PRAVAM AKO NE SE JAVI VO SABOTA
 

babydol

Copy...
Член од
15 јули 2008
Мислења
1.561
Поени од реакции
92
SE JAVIV MU REKOV DEKA SUM SLOBODNA DA IZLEZEME VO SABOTA NISTO NE RECE DALI IMA DEVOJKA(ZA KOJA MI REKOA DEKA ODI)SEGA TREBA DA CEKAM DO SABOTA A STO DA PRAVAM AKO NE SE JAVI MESTO JAS DA PRASAM TOJ MENE ME ISPRASUVASE SE ZNAE ZA MENE KADE SU KADE ODAM
POZDRAV KAT :kesa:
PS STO DA PRAVAM AKO NE SE JAVI VO SABOTA
Не си морала баш да му кажеш дека сакаш во сабота баш да излезете , ете може не е слободен у сабота па сега ти ке си мислиш дека не сака да се види со тебе.
А може и ке ке ти врати сега за тоа кога ти си го откачила , па ке сака да го молиш и да му се јавуваш пак.
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
Ај сеа да ни кажеш колку години имаш(?).
 

kat

Член од
23 јануари 2009
Мислења
26
Поени од реакции
0
imam 19

не се битни годините.битни се искуствата,нели?:pipi:
i sto da napravam sega toj znae se za mene kade odam sto pravam kat:nesvest:

Не си морала баш да му кажеш дека сакаш во сабота баш да излезете , ете може не е слободен у сабота па сега ти ке си мислиш дека не сака да се види со тебе.
А може и ке ке ти врати сега за тоа кога ти си го откачила , па ке сака да го молиш и да му се јавуваш пак.
znam deka nema da se javi da ickocimo a uvek koga ke se vidime ke me iznenadi so nekoe negovo prasanje kade su bila kako su prosla kako su bila oblecena i sekos sme zaedno koga ke se najdemo na isto mesto
ps sto da napravam kako da go nateram da izlezeme :tapp: kat
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.785
Поени од реакции
4.028
i sto da napravam sega toj znae se za mene kade odam sto pravam kat:nesvest:
Па шо дозволуваш бре се да знае за тебе.
Ако на машко си му ко отворена книга ич нема да му бидеш интересна,
Преземи контрола над него,биди помистериозна.
Коа ќе те праша кај си била,изигнорирај го,смени тема,прашувај го за него.
Женско си-играј си со него малце..
И кога ќе те викне да излезете не потрчувај одма.имаш обврски бе.измислени ако треба.
Ако те праша шо,не е битно речи му.
Не скокај околку него толку,игнорирањето повеќе успева..
Едит:
И ако не ни пишеш на крај од секој пост: кат,ќе заеме дека си ти.;)
 

babydol

Copy...
Член од
15 јули 2008
Мислења
1.561
Поени од реакции
92
i sto da napravam sega toj znae se za mene kade odam sto pravam kat:nesvest:


znam deka nema da se javi da ickocimo a uvek koga ke se vidime ke me iznenadi so nekoe negovo prasanje kade su bila kako su prosla kako su bila oblecena i sekos sme zaedno koga ke se najdemo na isto mesto
ps sto da napravam kako da go nateram da izlezeme :tapp: kat
Јас мислам дека он се заебава сои теб незнам зошто ама такво мислење имам , и дека сака да трчкаш околу него.
Не му врти бе сега остај го малку , ако стварно му дошло до тебе ке те бара он , ако не барај друг бе па не е последене да му се невиди
 
F

Foxy`BuTTerFLY

Гостин
боже ко оние на телевизија сте што презентираат временска прогноза.нека се види со него нека види каков е спрема неа.
 
Член од
27 јануари 2009
Мислења
12
Поени од реакции
0
LuGe mi treba pomos ne znam so da praam imam decko ama mislam deka ne go sakam mi se sviga drug i nzz so da praam HELP
 
F

Foxy`BuTTerFLY

Гостин
LuGe mi treba pomos ne znam so da praam imam decko ama mislam deka ne go sakam mi se sviga drug i nzz so da praam HELP
имаш три опции.
1. раскини му на дечко ти, и ќари го овој.
2. не му раскинувај, батали го овој
3. не му раскинувај на дечко ти, варај го со овој.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom