Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Додека не почнале женскиве да ве гњават со: разговарајте, бидете свои...дрн дрн...
да ви кажам едно: Ако искачате на исти места, здрвете две три вотки и тоаш прајте муабет ::)))
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Додека не почнале женскиве да ве гњават со: разговарајте, бидете свои...дрн дрн...
да ви кажам едно: Ако искачате на исти места, здрвете две три вотки и тоаш прајте муабет ::)))

Јас само ќе си ппотврдам дека машки размислувам.
Како и многу пати до сега советот ми е - на пијано највеќе „тргнува“.
 

GrD

Член од
27 октомври 2008
Мислења
289
Поени од реакции
5
И не верувам во она, не се мачете вистинската кога тогаш ќе се најде.
Верувам дека за сите има љубов некаде и таа треба да се најде и да се потруди за да се добие.
А не да се чека дома на ѕвонче да ти зазвони сама:)
Abe bukvalist :pos2: ne mislam bukvalno doma da sedis . Sakam da kazam kolku i da ja baras epten se mali sansite da ja najdes.Koga NAJMALCE se nadevas togas ke dojde.
A i od kaj da znaes mozebi stvarno ke dojde doma i na zvonce ke zazvoni :pos2::tapp: ccc.
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Додека не почнале женскиве да ве гњават со: разговарајте, бидете свои...дрн дрн...
да ви кажам едно: Ако искачате на исти места, здрвете две три вотки и тоаш прајте муабет ::)))
Проверено. :pos2:

(ако го занемариме фактот дека по недела дека таа реши да стави крај:(, да кажеше дека има друг ке разберав ама ништо...)
 
Г

Гоццццце

Гостин
  • До колку пари - неограничено
  • Нема да одиме на посебно место, кафич па чаршија или парк
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Би било убаво и невообичаено доколку одите во кафич да се договориш со келнерката шо е на смена, со нарачките и поклонот да го донесе. Може поклонот да биде убави обетки, белегзија ор ватевр, шест месеци одите, треба да знаеш што ја радува најмногу. Плус, не заборавај цвеќе, исто да го донесе келнерката, ружа или виолетово герберче. :pipi:
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
Можеш да ја одведеш во некој ресторан(не многу скап)и ден пред да одите да направиш резервација со тоа што да нарачаш и свеќи енд стаф:pipi:Девојките паѓаат на романтики особено со свеќи.Можеш како што рече Фантом да и подариш некоја белегзија или ланче,а потоа мој предлог плус,откако ќе завршите со јадење можете да отидете на местото каде што сте се фатиле или прв пат сте се бакнале,и да и кажеш некои романтични зборови во врска со тоа:pipi:
 

ForMyLove

Don
Член од
7 октомври 2008
Мислења
54
Поени од реакции
1
Јас за 6 месеци на мојава и купив златна плочка за ланче, но претодно купив свеќи ги наредив низ цел стан и на масата направив срце од свеќи. Кога отидов да ја земам со такси и ги врзав очите да не знае каде одиме...Верувај ќе ја изненадиш и тоа ќе ти го памети цел живот. ТИ КАЖУВАМ ОД ИСКУСТВО :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom