Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

*princess*

..SiMpLy GorGeOuS..
Член од
17 февруари 2008
Мислења
747
Поени од реакции
21
kikich напиша:
epa ja sigurno nema prva da potkrenam inicijativa....pravilo:maskite se zadolzeni za toa neli???:)):smir:
тоа веќе е старо правило,,ако стварно ти се свиѓа немаш што да чекаш....ACTION!!!!!!!:smir:
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Во меѓувреме, додека тој со бифшата се излежува по плажа, се мирува...

Поздрави си се со тракава:


:)
 

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.998
Поени од реакции
6.305
ќе биде ти чекај уште малку он со бившата на одмор :back::love2::love1::pusk::sekss::sekss:
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.703
Поени од реакции
11.127
ќе биде ти чекај уште малку он со бившата на одмор :back::love2::love1::pusk::sekss::sekss:
Немој бе па одма ти со бедови сеа
Или да не сакаш да ја ќариш на емоции? :pos: Aaaaaa :pos2:
 

Natural-girl

Morphine
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
5.246
Па фала богу, не се опседнувај со типов мајке му.
 

Kvendolin

чупе од бурдите
Член од
24 март 2007
Мислења
1.003
Поени од реакции
75
Или,
секогаш можи ова: :)
 
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.399
Поени од реакции
37
A оваа неможело да биде пишано у љубовни проблеми темата шо е.. ?

Иначе шо да ти кажам превземи ти нешто во твои раце додека ти е рано додека не отишол на одмор со бившата...:pusk:
 
Член од
4 мај 2008
Мислења
25
Поени од реакции
0
Lugje gledam davate dobri soveti pa da si go kazam jas i mojot problem pa ako mozete pomagajte.
Vaka:
Problemot e mojata bivsa.Odevme pola godina i na kraj jas so taa moja glupa ljubomora se izglupirav i taa mi raskina.Kako i da e taa posle nekolu dena si fakja nov i mi prakja poraka da mi kaze,bozem da ne slusnam od drugi podobro e taa samata da mi kazala za toa.I mene toa nenormalno me iznervira sto na eden nacin bese i dobro barem ja zaboraviv po malku. Kako i da e celo vreme sam se ubeduvav deka vekje e zavrseno deka vekje nema da ja poglednam celo vreme begav od nea samo za da mozam da ja zaboravam no ne mi uspea toa pominaa 2 meseci jas postojano mislam na nea. Inace taa raskina so toj za 1 nedela i pred edno mesec dena za prv pat ja gledam i onaka pocnavme da pravime muabet i taa mi vika deka ne mozela da me zabravi deka me sakala...
Rabotata e toa sto i jas luduvam po nea a site mi kazaa deka ne e za mene a i samiot ne i veruvam mnogu i se plasam da ne se zatreskam uste povekje vo nea a na kraj pak isto kako i pred toa. I sega od edna strana sakam ama od druga strana si mislam ako tolku me sakala zosto vednas posle mene fakja nov zarem ne mozese da me sedne i da napravime muabet vo 4 oci da mi kaze sto ja nervira kaj mene a ne vednas da mi raskine i da fakja drug.
Pa sto mislite da i veruvam deka me saka i da probam pak ili da prodolzam i da probam da ja zaboravam.
Pomagajte!!!
 
Член од
26 јули 2008
Мислења
13
Поени од реакции
0
A оваа неможело да биде пишано у љубовни проблеми темата шо е.. ?

Иначе шо да ти кажам превземи ти нешто во твои раце додека ти е рано додека не отишол на одмор со бившата...
Ok...ovoj problem e vekje i u temata-ljubovni problemi..ali sakav da otvoram i nova tema...poso nov clen sum...pa toa mi tekna prvo na pamet..da vidam kao funkcionira forumov :P inace....on momentalno e na odmor so bivsata pa sea ti vidi=):) *pozdrafka*
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Lugje gledam davate dobri soveti pa da si go kazam jas i mojot problem pa ako mozete pomagajte.
Vaka:
Problemot e mojata bivsa.Odevme pola godina i na kraj jas so taa moja glupa ljubomora se izglupirav i taa mi raskina.Kako i da e taa posle nekolu dena si fakja nov i mi prakja poraka da mi kaze,bozem da ne slusnam od drugi podobro e taa samata da mi kazala za toa.I mene toa nenormalno me iznervira sto na eden nacin bese i dobro barem ja zaboraviv po malku. Kako i da e celo vreme sam se ubeduvav deka vekje e zavrseno deka vekje nema da ja poglednam celo vreme begav od nea samo za da mozam da ja zaboravam no ne mi uspea toa pominaa 2 meseci jas postojano mislam na nea. Inace taa raskina so toj za 1 nedela i pred edno mesec dena za prv pat ja gledam i onaka pocnavme da pravime muabet i taa mi vika deka ne mozela da me zabravi deka me sakala...
Rabotata e toa sto i jas luduvam po nea a site mi kazaa deka ne e za mene a i samiot ne i veruvam mnogu i se plasam da ne se zatreskam uste povekje vo nea a na kraj pak isto kako i pred toa. I sega od edna strana sakam ama od druga strana si mislam ako tolku me sakala zosto vednas posle mene fakja nov zarem ne mozese da me sedne i da napravime muabet vo 4 oci da mi kaze sto ja nervira kaj mene a ne vednas da mi raskine i da fakja drug.
Pa sto mislite da i veruvam deka me saka i da probam pak ili da prodolzam i da probam da ja zaboravam.
Pomagajte!!!
Продолжи со неа, не се мисли. Нема везе тоа што откако сте раскинале фатила друг, очигледно е дека уште имала чувства кон тебе и затоа му раскинала после 1 недела на типот. И да се затрескаш пак поминува и тоа. Give it a try.
 
Член од
26 јули 2008
Мислења
13
Поени од реакции
0
Тој те сака, ти го сакаш. Што има тука да не се сфаќа? Изгледа срамежливи сте и двајцата. :) Искочите си најдобро негде каде што може да сте сами (парк, на пример) почнете си најобичен муабет и после се тоа самото по себе ќе си дојде. :) Само немојте да се срамите, односно не се срами.
Биди ми и ти поздравена.

Falaaaa:) kje te poslusam:):smir:Pozdrafka*
 
Член од
4 мај 2008
Мислења
25
Поени од реакции
0
Продолжи со неа, не се мисли. Нема везе тоа што откако сте раскинале фатила друг, очигледно е дека уште имала чувства кон тебе и затоа му раскинала после 1 недела на типот. И да се затрескаш пак поминува и тоа. Give it a try.
па и тоа што викаш а ако не пробам нема ни да знам како ке излезе.
јбг еднаш се живее
фала
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Едно прашање. Зошто за машкото кое ви се бендисува го користите зборот дете?
Кажете момче. Или селски звучи? Што народ ќе бевте.
И со тоа латиницата очи искорнав дур прочитав, некоја навреда да не има па да бришам.

Бидете покохерентни, интерпункција, голема буква на почеток на реченица и без хахаха, јасно искажете став, има луѓе кои се заинтересирани нешто квалитетно да прочитаат, а од вашите заебанции ќе им се одмили истото.
Видете, ако сакате да си се зезате на начин на кој го правите, не џабе има отворено тема играчница.
Па играјте си таму. Таман ќе си кажувате дете еден на друг.
 

babydol

Copy...
Член од
15 јули 2008
Мислења
1.561
Поени од реакции
92
нема да знаеш ако не пробаш нели а и сигурно сте имала многу заеднички нешта кога сте опстојале 1 година?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom