Акции на СЈО (Генерална дискусија)

Статус
Затворена за нови мислења.
M

macgowan

Гостин
Двојче и негојте го неќат(така е муабетот веќе неколку години) ама пак го гласат. Обриј ме мајко моторном пилом. Тој е арамија ама пак ќе шетаме со него оти ...така треба!?
Јас да сум ко Кире и Ефто ќе го поболев од ќотек пред сато, кај фонтаната.

Двојче за прцедател на дпмне, поербап е од пастиро, ем е копиљ како кажа Зоки Ставре ама морам да го корегирам. Двојче е копиљ ама не е ни од Битола. Дај боже да имавме копиљи од Битола па да направеа нешто за градот.
 
Член од
28 август 2013
Мислења
4.187
Поени од реакции
12.749
Па не баш, ама очигледно тебе ти горат полека тие 9000-ки, пошто твоите се готови стигнаа и закани од Европска Унија.
Nope, би трчал за нив оти моите не беа од бившата елита, но за моја среќа колку толку успеав да не мора да трчам по тие 9000-ки... Само криво ми е што останав тука (во оваа вукојебина), макар да сеуште не е касно, а ако останам никој не ми е крив...
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Мирка не ги разбира работите, не ја разбира вишата меѓународна политика. Дајте да ја слушаме патриотската и интелентуалната елита, која што најмногу го сакаат овој народ. Герис, Ордани, Чому, Лупу, Фрчка, Кавранис, Трајани, Најчу...
Moжам сто колумни да ти извадам од старата пијандура последните години, ништо од нејзините глупи прогнози не се остварило, освен вреѓање и влажни соништа за руска интервенција не и остана друго.

А ти како чесен вмровец многу ја поштуваш заколнатата припадничка на СКМ, титова пионерка, режимски новинар на СРМ и прво перо на БЦ.
 
D

deli

Гостин
гдомовци го бранат уставот и државните интереси извикувајки ја паролата
-Никој ништо не ти може николааааа николаааааа-
 
D

Darko_ufo

Гостин
Nope, би трчал за нив оти моите не беа од бившата елита, но за моја среќа колку толку успеав да не мора да трчам по тие 9000-ки... Само криво ми е што останав тука (во оваа вукојебина), макар да сеуште не е касно, а ако останам никој не ми е крив...
Tи стварно поима немаш што сакаш во животот. Али ок, некој мора да поддржува криминалци затоа што им дале работа за 9000-ки, тие се тие што ги викаат безкичмењаци.
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.197
Мирка не ги разбира работите, не ја разбира вишата меѓународна политика. Дајте да ја слушаме патриотската и интелентуалната елита, која што најдобро ни мисли...Герис, Ордани, Чому, Лупу, Фрчка, Кавранис, Трајани, Најчу...
Мирка...

:pos::pos::pos::pos:
 
Член од
28 август 2013
Мислења
4.187
Поени од реакции
12.749
Tи стварно поима немаш што сакаш во животот. Али ок, некој мора да поддржува криминалци затоа што им дале работа за 9000-ки, тие се тие што ги викаат безкичмењаци.
Јас не поддржувам никого, туку те прашувам, што ќе им даде СДСМ? Ако пред тоа имаа повеќе од 9000-ки, немаше сеа да трчаат за нив...
Јас тие луѓе не ги потсмевам како тебе...
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.496
Мис има пријавено отсуство, затоа ви е ставена опцијата пријави лошо мислење и во најбрз можен рок се` ќе биде разгледано. Сите сме зафатени, не се живее само од парите на Сорос, циција е станат во последно.
 

VOLK2234

еврофоб и хомоскептик
Член од
16 септември 2008
Мислења
5.517
Поени од реакции
4.387
Јас не поддржувам никого, туку те прашувам, што ќе им даде СДСМ?
Како што ќе им даде?
Па се знае, вработен по еден од секоја фамилија:D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.496
Мис според нејзиниот профил била активна на форумов пред 2 саати , баш кога се избришани мислења , а ако некој друг бил , да дознаеме кој бил .
Да де, се логирала преку Тапаталк. Од таму да бришеш мислења е како да собираш лисја по двор со лажица. Значи нема никаква потреба од тагирање модератори и штанцање ИЗЛЕЗИ МИС ПАРАНОЈА постови поготово во вакви теми што идат со 250 поста во секунда.

Пријавете лошо мислење, пак ќе кажам и уживајте си. Ништо не ви мења кој ќе санкционира.
 
Член од
19 март 2013
Мислења
825
Поени од реакции
601
Како што ќе им даде?
Па се знае, вработен по еден од секоја фамилија:D
Чекаат донација снајпери од USAID, пошто нивната единствена партиска програма наречена ЈОЗГНКДПИКПОСННСНК (нема потреба да се скратува на СЈО) беше матирана и сега немаат друг начин да дојдат на власт.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom