Акции на СЈО (Генерална дискусија)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
24 март 2010
Мислења
15.217
Поени од реакции
25.977
се шо се слушна на вистината за македонија, а не тоа е уствари монтирано сечено лепено додавано
Не е, конкретното е само фатено во фаза на разочарување. Јас лично знам за 20 случаи во кои Горде успеала да скрие убиство. Сум слушал за уште илјадници. Еднаш не и успеало, се разочарала малце и решила да сподели со пријател. И јас имам такви фази, кога викам дека не ми е најголем. И одма комуњариве, Горде неспособна, не знае да скрие убиство, еве и сама кажува!
 
Член од
29 ноември 2014
Мислења
321
Поени од реакции
115
Не е, конкретното е само фатено во фаза на разочарување. Јас лично знам за 20 случаи во кои Горде успеала да скрие убиство. Сум слушал за уште илјадници. Еднаш не и успеало, се разочарала малце и решила да сподели со пријател. И јас имам такви фази, кога викам дека не ми е најголем. И одма комуњариве, Горде неспособна, не знае да скрие убиство, еве и сама кажува!
абе браво што да ти кажам друго, а ти дали си од оние што протестираат пред сдсм за одлука донесена од иванов на која заев бара повлекување на истата
 
Член од
24 март 2010
Мислења
15.217
Поени од реакции
25.977
абе браво што да ти кажам друго, а ти дали си од оние што протестираат пред сдсм за одлука донесена од иванов на која заев бара повлекување на истата
Не, таму е забрането да се убиваат комуњари. :(
Во меѓувреме, Груевски поднел барање за поништување на неговата аболиција. :confused:

Досега само Црвенковски и Груевски поднеле барање за поништување на нивната аболиција
Не треба вакви стресови да му прават на магарето. Го ставаат на искушение, ќе му откаже срце.
 
Член од
3 март 2013
Мислења
2.678
Поени од реакции
1.357
Ајде оставете форумов, излезете. За иднината на Македонија се работи. Се гледаме!

#Протестирам
 
Член од
24 март 2010
Мислења
15.217
Поени од реакции
25.977
Ајде оставете форумов, излезете. За иднината на Македонија се работи. Се гледаме!

#Протестирам
Мафо, ако Заев не поднесе барање за укинување на неговата аболиција, дали ќе протестираш пред штабот на СДСМ?
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
10.123
Поени од реакции
15.068
Мафо, ако Заев не поднесе барање за укинување на неговата аболиција, дали ќе протестираш пред штабот на СДСМ?
Вечер ќе ти одговори-сега е излезен да ја спасува Македонија, а пошто има ``многу`` народ, мрежата е блокирана и неможи да ти одговори преку мобилниот.:aplauz:

Мафо-те молам ако има шанса да спасуваш повеќемина, пиши ме и мене. Несакам да бидам изеден(кај нас нема повеќе човекојадци-вчера го изедовме последниот):ROFLMAO:
 
Член од
24 март 2010
Мислења
15.217
Поени од реакции
25.977
Вечер ќе ти одговори-сега е излезен да ја спасува Македонија, а пошто има ``многу`` народ, мрежата е блокирана и неможи да ти одговори преку мобилниот.:aplauz:

Мафо-те молам ако има шанса да спасуваш повеќемина, пиши ме и мене. Несакам да бидам изеден(кај нас нема повеќе човекојадци-вчера го изедовме последниот):ROFLMAO:
Која смешка ќе бидат кога муртинецон нема да поднесе барање. Трагикомедија од партија и луѓе. :pos:
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.197
Која смешка ќе бидат кога муртинецон нема да поднесе барање. Трагикомедија од партија и луѓе. :pos:
На Миле ќе му текне да поднесе? Мислиш дека ќе сака да излезе од Гинисовата книга на рекорди?
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: k3b
Член од
8 јануари 2012
Мислења
10.123
Поени од реакции
15.068
ЕУ кажа што треба за избори:

-прочистен избирачки список(скоро е завршен)
-балансирано известување(нема значи реформи во медиумите)
-истраги за заплашување(ако некој пријави во МВР на Оливер).



Значи дефакто ЕУ ги озакони изборите:angel:
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.197
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom