Фан клуб: МЗТ Скопје

Маци-

ragazzo pazzo
Член од
17 април 2007
Мислења
6.184
Поени од реакции
3.513
Фамилијата се шириииии момци дај стајте некои слики од ФА,имам доста у ком али сакам некои нови,слики мислам на логото Фамили Аеродром или со штркот или слично :coffee:
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.880
Поени од реакции
8.740
Од Ѓорче Петров до железничка чудна фамилиарна состојба место синови деца педери и мајки курви за 100 денари алееее алеееее леле за некој ден дерби ќе ги рокаме педерчињата!! Мн нови членови позз до најновиот Мзт Скопје
ubava atmosfera:helou:
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
pupone uzivaj Family Aerodrom i Ovcari orthodox brotherS:D::D:D:D hahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahahaahah
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
ауууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу земунацццццццццццц
 

Hooligan

..The President...
Член од
9 февруари 2008
Мислења
2.358
Поени од реакции
701
Дечки само да ве поздравам од студениот и преполн со снег денеска Ресен !

Две -три недели бев прилеп (таму студирам) , колоквиумска недела имавме па слабо со интернетот и активностите на кајгана..
Жал ми е што испуштив да одам во Битола на натпреварот, неможев соодветно друштво да најдам бидејќи наредниот ден полагавме...ама наредниот пат ако некој од членовите на форумов оди на гостување во битола или охрид (двата града се по 30км одалечени од Ресен, т.е. блиску ми се па идам за таму) би го замолил да ми кажит па да се видиме, да се запознаеме и да навиваме заедно !!

Читам неколку страни наназат, некои “персони“ се понашаат и прашуваат навивачи на МЗТ : “што ќе правите (ќе плачите) кога ќе изгубите кај нас“ -
Луѓево излеа уште не сфаќаат дека љубОвта кон еден клуб,кон една култура каква што е МЗТ нема многу врска со победите или поразите...
одговорот за сите нив е
ЌЕ ПЕЕЕМЕЕ...ЕЈ ЗАТЕБЕ...ЕДЕН Е САМО МЗТ..ОЛЕОЛЕЕЕ...ОЛЕЕОЛЕЕ !!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom