Фан клуб: МЗТ Скопје

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
e aj na tebe imeto pogodeno li ti e,zemi go fabrickoto ili ovoj nick-ot,koe sakas.Da ne sakas pak da debatirame kako pred dve tri nedeli i pak da places.
А и ти се осекаш погоден од тоа име? 100% си пцуеш мајка што не си во таа група, во приватен живот овчар, а неможе да членува во навивачка група со тоа име...ах колку е ти е тешко, undercover овчар хихихихи

(со кого сте дебатирале и кој плачел? Јас не сум плачел, јас летам во облаци што до толку сум ви растурил психа што се замарате со мене)

А ти во кое својство си дојден тука, за кого навиваш во кошаркарсково првенство? Имаш други теми, има тема земјодлество, пиши таму, подучи некој, што има тука да кажуваш за кошарка, ни гледаш, ни па се разбираш....нели е така, мој андеркавер овчару?
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.880
Поени од реакции
8.740
А и ти се осекаш погоден од тоа име? 100% си пцуеш мајка што не си во таа група, во приватен живот овчар, а неможе да членува во навивачка група со тоа име...ах колку е ти е тешко, undercover овчар хихихихи

(со кого сте дебатирале и кој плачел? Јас не сум плачел, јас летам во облаци што до толку сум ви растурил психа што се замарате со мене)

А ти во кое својство си дојден тука, за кого навиваш во кошаркарсково првенство? Имаш други теми, има тема земјодлество, пиши таму, подучи некој, што има тука да кажуваш за кошарка, ни гледаш, ни па се разбираш....нели е така, мој андеркавер овчару?
nasladuvaj se toa so misles deka nekogo zaebavas,znam tesko e koga misles deka tvojot tim e konkurenten za titula a toj edvaj pobedi novoligas na domasen teren
so drugo ti ostanuva osven cela godina da se smees za toa kako se vika navivackata grupa od sv.nikole
zalam te
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
nasladuvaj se toa so misles deka nekogo zaebavas,znam tesko e koga misles deka tvojot tim e konkurenten za titula a toj edvaj pobedi novoligas na domasen teren
so drugo ti ostanuva osven cela godina da se smees za toa kako se vika navivackata grupa od sv.nikole
zalam te
Нов си тука, овчарче, па да ти кажам само дека ниеден од нас не мисли дека Мзт е конкурентен за титула, така да, без разлика дали Мзт е конкурент за титула, втора лига или пак се распадне...јас секогаш ке се смеам на името ваше (а верувам не само јас)

А зошто се срамеше и не сакаше да ми одговориш како ви се вика навивчаката група?
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.880
Поени од реакции
8.740
Нов си тука, овчарче, па да ти кажам само дека ниеден од нас не мисли дека Мзт е конкурентен за титула, така да, без разлика дали Мзт е конкурент за титула, втора лига или пак се распадне...јас секогаш ке се смеам на името ваше (а верувам не само јас)

А зошто се срамеше и не сакаше да ми одговориш како ви се вика навивчаката група?
ke videme dali ke se smees koga ke izgubite vo sv.nikole:helou:
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
како секоја навивачка група, верувам и Овчари имаат свои кореографии, дали би споделил некоја кореографија што ти оставила посилен впечаток?
A family da spodelat nekoja ubava koreografija so nas ? Garant ovcari imaat podobri :pos2:
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.880
Поени од реакции
8.740
како секоја навивачка група, верувам и Овчари имаат свои кореографии, дали би споделил некоја кореографија што ти оставила посилен впечаток?
mislam deka ti kazav prethodno so vleguvanjeto na ovce pole vo prva liga i so otvaranjeto na novata sala ke zazivee i navivackata grupa ovcari
i kakva koreografija sakas koga imame izigrano dva natprevari vo novata sala "Car Samoil" jas ke bidam zadovolen dokolku sekoj natprevar doma ke ja vidam salata polna kako so bese na prvite dva natprevara(okolu 800-900luge)
nie nemame kapacitet da se merime so vas barem za sega
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Едвај чекам да напраиме гостовање кај Овчари...Малце да има ривалитет на трибините , овие педериве не се интересни више, светлосни години сме пред нив и тешко дека у скоро време ќе не стигнат...

Колкав е капацитетот на салата, Пупоне ???
 

Kajgana Shop

На врв Bottom