Фан клуб: МЗТ Скопје

Член од
22 јуни 2008
Мислења
725
Поени од реакции
218
Jas napisav patepisna reportaza ,a Radical se zamisluva Isak Asimov i zabega vo SF.Aj neka glasat forumdjiive koj ja napisa vistinata,a koj fikcijata.
ps:epten se prepozna be prijatele,vidi go Bojance kako mudro molci
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Ama masko sum be tikvar!!!
Не беееееееее, не ти верувам :back:

Ќе дојдиш ли сега на следната Мзт-Фени во Кавадарци да се упознајме а да видиме шо човече си бива ли а :helou::smir:
Нема да дојдам, бев еднаш и видов. Пошто ФА нема да иде, нема ни јас што да барам. Да имавме екипа која може да пружи кошарка интересна за гледање би дошол, вака да ги гледам моине дрва и да фрлам парите за џабе натака, немам намера. За запознавање...вие доаѓате навака, барајте ме.

ПС земи ја слаткаркава, може ќе испадне неѓшто меѓу нас двајца :back::back:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Jas napisav patepisna reportaza ,a Radical se zamisluva Isak Asimov i zabega vo SF.Aj neka glasat forumdjiive koj ja napisa vistinata,a koj fikcijata.
ps:epten se prepozna be prijatele,vidi go Bojance kako mudro molci
Бато, сум бил и кај вас, и кај другиве, така да нема разлика, освен што кавадарци е светлосни години позади струмица
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Не беееееееее, не ти верувам :back:



Нема да дојдам, бев еднаш и видов. Пошто ФА нема да иде, нема ни јас што да барам. Да имавме екипа која може да пружи кошарка интересна за гледање би дошол, вака да ги гледам моине дрва и да фрлам парите за џабе натака, немам намера. За запознавање...вие доаѓате навака, барајте ме.

ПС земи ја слаткаркава, може ќе испадне неѓшто меѓу нас двајца :back::back:
Туу си реков ќе дојдеш даа ама ај друг пат:kesa:
 
Член од
22 јуни 2008
Мислења
725
Поени од реакции
218
za Radical...e bidejki si bil u SR kazi kolku kravi,kokoski i ostanati zivotni vide i dvorovi so kromid i drugi sostojki na Vegeta.Muabetot mi bese za Bojance(mu ja vidov kompilacijata od postovi) za da e gord sto nie provincijalcive nemame ,,zgradi,,.A tie sto imaat kravi i dvor so zelencuk i svezo mleko,e na niv iskreno treba da im se zaviduva i najmalku se za ismevanje,kamo sreka da imam i jas takva farma na selo i da si gi,,polnam bateriite,,(omilena fraza na Skopjani) preku vikend.Prosetaj go do SR Bojance nekoj vikend,se gleda deka ne mrdnal jadniov od Aerodrom,da vidi civilizacija(ne deka ja nema i u SK)ama cisto da vidi deka drugite otisle mnogu mnogu napred
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Ti i devojka? Magare i muzika :kesa::kesa::kesa:
Знам дека љубовта некогаш може да биде сурова, но сакам да знаеш, девојче, дека причината што нема да успее со нас не е до тебе. Те молам немој да се обвинуваш и да помислуваш на работи со кои би си посегнала по животот. Биди силна и издржи
 

Маци-

ragazzo pazzo
Член од
17 април 2007
Мислења
6.184
Поени од реакции
3.513
So k*r tebe te bole?
ај бе губи се што ти е морам да те читам на мој фан клуб како збориш глупости ако имаш нешто попаметно кажи не ми се распуцувај преку форум дете едно
 
Член од
28 октомври 2007
Мислења
770
Поени од реакции
266
Би ги замолил модераторите, да обезбедат по еден преведувач за секоја тема...:helou:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
абе радикале ти изгледа од дамна не си бил во ср па ке ми говораш тука крави селаци простаци......
 

Kajgana Shop

На врв Bottom