Фан клуб: МЗТ Скопје

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Како бе не си Боки...извини во тој случај...јас се си мислев Боки 13-ка си. Или ти може си Мики 13-ка, или Перо 13-ка...како и да е основата на името, сепак имаш наставка 13-ка
ma ti imas takvo pedersko ime Zoki hahaha Zoki ...lele bato vidi go klipot na temata rabotnicki sto go stavi Viktoranius...ama bas mi nalikuvas na toj..strumicka ceca izvini vaka ali se prepoznav sto da pravam..
 

DANTE

Gym instructor.
Член од
22 март 2006
Мислења
1.318
Поени од реакции
366
uzivaj be nie ne se napinjame so kreteni ko tebe, ti najpinjas :helou:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Сакам да ви соопштам една многу жална вест...КК МЗТ Скопје се откажа од натпреварување во лигата 94та година,причината е неконкурентен тим.:toe::pos2:
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Мзтовци како била ваа ка сте сакале да одите у младос да ги ебете чкембари у сред младост :pos2::pos2::pos2: ама сте ги наполнииле гаќите со гома и не све отишле полни сте гомна само на интернет сте јаки по постови :pos2::pos2:

Ти ли бе провинцијалско дете најде да збориш за страв?! Да беше дојден лани на натпреварот МЗТ - фени во АЕРОДРОМ ќе знаеше што се случи со твоите смешни лозари ( да не ги наречам козари ) .. 2 преспаа во Градската болница - Скопје ! Подобро би било да учиш од најдобрите,па да се праиш мангуп у селцето него вака да тресеш ( не го сфаќај ова како навреда него како совет со кој би можел ако ме послушаш да се афирмираш како најјачи фраер у село Кавадарци и пошироко :pos2::pos2::pos2:)

повели доказче :baeh:





После ова те молам немој да ми кажуваш ти за кој ги наполнил гаќите од страв..Можеш да пишуваш како е да си преплашен :pos2::pos2::pos2:
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Сакам да ви соопштам една многу жална вест...КК МЗТ Скопје се откажа од натпреварување во лигата 94та година,причината е неконкурентен тим.:toe::pos2:
Мали гитла со глупиве постови на forum.gradinka.com
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
ma ti imas takvo pedersko ime Zoki hahaha Zoki ...lele bato vidi go klipot na temata rabotnicki sto go stavi Viktoranius...ama bas mi nalikuvas na toj..strumicka ceca izvini vaka ali se prepoznav sto da pravam..

Чекај бе.. Ти да не си овој?!


Ај види и пиши да не те мислам :pos2::pos2::pos2:
 
Член од
17 декември 2007
Мислења
88
Поени од реакции
4
Ти ли бе провинцијалско дете најде да збориш за страв?! Да беше дојден лани на натпреварот МЗТ - фени во АЕРОДРОМ ќе знаеше што се случи со твоите смешни лозари ( да не ги наречам козари ) .. 2 преспаа во Градската болница - Скопје ! Подобро би било да учиш од најдобрите,па да се праиш мангуп у селцето него вака да тресеш ( не го сфаќај ова како навреда него како совет со кој би можел ако ме послушаш да се афирмираш како најјачи фраер у село Кавадарци и пошироко :pos2::pos2::pos2:)

повели доказче :baeh:





После ова те молам немој да ми кажуваш ти за кој ги наполнил гаќите од страв..Можеш да пишуваш како е да си преплашен :pos2::pos2::pos2:
Бојан иди бе по флипери јас да бев преплашен немаше ни да влезам во вашата смрдена сала и да урлам мочле едно а за тоа што мававте ако и тоа е дел од навивањето мене ми беше како еден добра авантура баш супер ми беше уживав во тоа ама не е тоа тоа и баба да ја пратам ке мава со камења со тоа покажавте кој се најдобрите ЛОЗАРИ ИСТОК а за со чкембари све гомна сте напраиле посерковци прва класа сте а испострале на сите страни, а за гостувањето што иде кај нас ке видиме дали уште ке серете гомна или ке бидете мажишта па ке дојдете
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
трипати доаѓавме не памтам да се случило нешто?
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Бојан иди бе по флипери јас да бев преплашен немаше ни да влезам во вашата смрдена сала и да урлам мочле едно а за тоа што мававте ако и тоа е дел од навивањето мене ми беше како еден добра авантура баш супер ми беше уживав во тоа ама не е тоа тоа и баба да ја пратам ке мава со камења со тоа покажавте кој се најдобрите ЛОЗАРИ ИСТОК а за со чкембари све гомна сте напраиле посерковци прва класа сте а испострале на сите страни, а за гостувањето што иде кај нас ке видиме дали уште ке серете гомна или ке бидете мажишта па ке дојдете


Па да и претпоставував дека за тебе е крајно возбудлива авантура да се наканиш во главниот ГРАД! Се надевам научи и виде зграда ( освен на тв :tv:) Не се ни сомневам во тоа :pos2::pos2::pos2::pos2: И одма гледам дека не си упатен во случувањата на тој натпревар..Прво бевте каменувани а после вие ПРИЈАВИВТЕ во полиција за случајот и педерите ја чешлаа нашата трибина..Ај што пријавивте бар да излезете од автобус на пресметка, а не да лежите по земја..Гостовање ти нарекуваш еден неполн автобус?! :pos2::pos2: Па ние во куманово бевме 4 автобуси... Поздрав до твоето село
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Па да и претпоставував дека за тебе е крајно возбудлива авантура да се наканиш во главниот ГРАД! Се надевам научи и виде зграда ( освен на тв :tv:) Не се ни сомневам во тоа :pos2::pos2::pos2::pos2:
:pos2::pos2::pos2:и семафор, заборави да кажеш :pos2:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
:pos2::pos2::pos2:и семафор, заборави да кажеш :pos2:
Море роденден ти е оди слави ајде :baeh: Ај среќен нека ти е голем да растиш сите желби да ти се испнат:pos2::pos2::pos2::pos2: поздрав гледаш ли колку те сакам и поштуам:pos2::pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom